Birka: fiziskas aktivitātes

3 iemesli, kādēļ tev NOTEIKTI jāizmēģina NŪJOŠANA

Ko tu teiktu, ja tev piedāvātu izmēģināt aktīvu sporta veidu, kas neprasa lielu fizisku piepūli, tomēr to darot tiek nodarbināti 90% ķermeņa muskuļu, tā sniedz redzamus rezultātus, un šo aktīvo nodarbi vari darīt jebkurā gadalaikā? Tā ir nūjošana! Izlasi un izmēģini jau šosezon!

Peldēšana dzīves priekam

Peldēšana ir brīnumaina atpūta gan ķermeni, gan garam. Atceries, cik jauki ir vasarā plunčāties ūdenī, tas rada gan patīkamu fizisku piepūli, gan lielu emocionālu prieku. Vasara sen jau aiz kalniem, bet ūdens priekus šā vai tā nevajag sev liegt, jo pastāv dažādi publiskie baseini – apmeklē tos un atrodi sev vispiemērotāko.

Sporto viegli!

Sākt nodarboties ar fiziskām aktivitātēm ir biedējoši sarežģīti. Jātērē nauda sporta zāles abonementam, jāiegādājas jauns sporta tērps un, visbeidzot, kaut kā jānokļūst līdz sporta klubam, kurā jāpavada vairākas stundas. Parasti šie iemesli kalpo tam, ka treniņi tiek pārcelti no nākamā uz aiznākamo mēnesi. Tāpēc, kamēr tu gaidi pienākam īsto mēnesi, lai nopietni sāktu trenēties, espati.lv tev piedāvā dažus trikus, kā…