Birka: fitness

Tava PULSA zonas – palīgs, lai sasniegtu TEICAMUS treniņa rezultātus

Apmeklējot sporta nodarbības, tu iespējams, centies pareizi elpot vai sekot līdzi pietiekama šķidruma uzņemšanai. Taču vai esi aizdomājusies, kas notiek ar pulsu, fiziskas slodzes laikā? Atkarībā no vēlamajiem rezultātiem, sportojot būtiski ir sekot līdzi pulsa izmaiņām. Tādā veidā tu sevi nepārslogosi, kā arī efektīvāk īstenosi savus izvirzītos mērķus!

5 iemesli, lai SPORTOTU darba pusdienu pauzē

Darba dienas vakars. Tu dodies uz treniņu fitnesa klubā. Pārnākot mājās, tu pārgurusi iekrīti gultā. Diena ir bijusi gara, bet vakarā saproti, ka neko citu, atskaitot darba pienākumus un treniņa apmeklējumu, neesi padarījusi. Bet kā būtu, ja fitnesa klubu tu apmeklētu darba pusdienu pārtraukumā? Šī tendence kļūst arvien populārāka, un tam ir savi iemesli!

10 lietas, kurām jābūt tiešām LABĀ fitnesa klubā

Šoreiz espati.lv ir apkopojis un piedāvā tev 10 pazīmes, pēc kurām vari izsecināt – vai tavs apmeklētais fitnesa klubs tiešām ir tavas samaksātās naudas vērts? Uzzini, kādam tad būtu jābūt un ko jāpiedāvā labam fitnesa klubam!

10 neparastas nodarbības RĪGAS FITNESA KLUBOS

Klāt ir rudens, kas ir ideāls laiks, lai atkal atgrieztos pie regulārām sportiskām aktivitātēm sporta klubos, kurus vasarā liela daļa no mums neapmeklē. Šoreiz esam apkopojuši Rīgas fitnesa klubos pieejamās interesantākās nodarbības – varbūt kāda no tām arī tevi spēs uzrunāt un kļūs par tavu šī rudens favorīti?

Pavasaris ir īstais laiks, lai sāktu rūpēties par sirds veselību!

Vai pēc garās ziemas, nometot biezo drēbju kārtu, Tev šķiet, ka gurni neizskatās gluži tā kā Tu vēlētos? Arī vēderu gribētu skaistāku? Bet kā ir ar Tavu fizisko izturību? Vai uzkāpjot pa kāpnēm trešajā stāvā nejūties nogurusi? Priekšā ir vasara ar dažādām aktivitātēm dabā un kādēļ gan tieši pavasarī nesākt rūpēties par savas sirds veselību!

Kusties un esi vesela!

Ikdienā nākas pārliecināties, ka daudzi cilvēki vēl aizvien fiziskās aktivitātes, skriešanu, nūjošanu, rīta rosmi, nodarbības trenažieru, fitnesa vai aerobikas zālē uzskata par kaut ko maznozīmīgu, ko līdzīgu modes lietai vai vienkāršam hobijam. Tādu kā sekundāru lietu, kas domāta tikai cilvēkiem ar liekā svara problēmām vai arī modeļiem, mūziķiem, sportistiem un aktieriem savas pievilcības uzturēšanai. Šķiet daudzi pat neiedziļinās, cik būtiska…

Jautā ekspertam: atbildes uz lasītāju jautājumiem

Šoreiz atbildes sniedz zobārste Rebeka Brīvmane, fitnesa treneris Uno Bergmanis, ūdens aerobikas trenere topošajām māmiņām, kā arī peldētapmācības trenere bērniem un pieaugušajiem Gunta Meldere, ginekoloģe Dace Matule (Matules, Melkas un Ligeres ginekoloģijas privātklīnika), kā arī mūs konsultēja juriste, skaistuma klīnikas “4. Dimensija” vadītāja un Euroaptiekas pārstāve Anda Lapiņa.