Birka: evian

ŪDENS – PALĪGS pret sliktu garastāvokli un depresiju

Ja nomāktība un depresija ir ieilgušas, protams, jādodas pie speciālista, bet – ja kaite ir sezonāla un bez medicīniska pamatojuma – nereti simptomi var būt saistīti ar nepietiekamu ūdens daudzumu organismā jeb vienkārši – nepietiekamu tā uzņemšanu ikdienā!

5 lietas, kas jāzina, lai veikalā nopirktu LABU minerālūdeni

Ieejot veikalā un nostājoties pie ūdens pudeļu stenda, tev ir jāizvēlas, kuru minerālūdeni dzersi. Pēc kādiem kritērijiem tu to dari? Lielākā daļa no mums uzmanību, labākajā gadījumā, pievērš tam, vai ūdens ir gāzēts vai negāzēts. Bet patiesībā faktoru, lai izvēlētos tiešām labu minerālūdeni, ir vairāk. Kādi? Lasi un uzzini!

CIK daudz JĀDZER bērnam?

Lai mūsu bērnu garīgā un fiziskā attīstība noritētu pēc iespējas veiksmīgāk, šoreiz noskaidrosim – ko un cik daudz vēlams dzert bērnam?

Kā dzert ŪDENI, lai padarītu sporta TRENIŅU efektīvāku?

Sportošana un ūdens dzeršana ir divas neatdalāmas lietas. Taču vai tu zini, cik izšķiroša rezultātam ir māka pareizi lietot ūdeni pirms un pēc sportošanas, kā arī treniņu laikā? Neizprotot šī procesa nozīmību un būtiskākos principus, varam savam organismam nodarīt vairāk ļauna nekā laba. Tāpēc šoreiz par to, kā pareizi dzert ūdeni, lai treniņš būtu pēc iespējas efektīvāks un veselīgāks!

Man tiešām gribas ĒST vai patiesībā esmu IZSLĀPUSI?

Ēst vai dzert? Pats par sevi ūdens nesatur ne barības vielas, ne kilokalorijas, tomēr bez tā ilgstoši nevar pastāvēt neviena dzīva būtne, tajā skaitā – cilvēks. Nopietna organisma atūdeņošanās var rasties zaudējot tikai 5 – 10 procentus no kopējā ūdens daudzuma ķermenī. Pētījumi liecina, ka bez ēdiena cilvēks var iztikt 6 – 8 dienas, atsevišķos gadījumos pat ilgāk. Tajā pašā…

ŪDENS un tavas ādas SKAISTUMS – pastāv būtiskas SAISTĪBAS

Ūdens dzeršana. Kādēļ jādzer ūdens. To, ka ūdens ir labs un tas ir jādzer – to zinām mēs visas. Ūdens ir nepieciešams gan normālai mūsu organisma darbībai, gan arī skaistumam – mūsu ādai. Bet kā tieši ūdens pietiekamība vai nepietiekamība ietekmē ādas izskatu? Cik daudz ūdens jāizdzer, vai tiešām bieži minētie 2 litri attiecas uz mums visām? Un vispār –…