Birka: emocijas

8 EMOCIJAS, no kurām pēc iespējas ĀTRĀK jāatbrīvojas

Jebkuru no emocijām esam spējīgas izjust mēs visas un tas ir gluži normāli. Problēmas sākas tad, ja kāda no tā dēvētajām sliktajām emocijām ieilgst – tā pavada tevi pastāvīgi ilgāku laika posmu. Šoreiz esam izveidojuši to 8 emociju topu, kas ieilgstot, spēj nopietni kaitēt tavai veselībai. Kā? Lasi un uzzini!

6 soļi no ŠĶIRŠANĀS līdz JAUNĀM attiecībām

Tie, kuri piedzīvojuši negribētu šķiršanos no mīļotā cilvēka, piekritīs, ka attiecību pārtraukšana emocionāli līdzinās pilnīgam sabrukumam. Atvadu rūgtums šķiet pasaules gals, un mēs piedzīvojam ļoti plašu emociju gammu. Šoreiz espati.lv tev piedāvā iepazīties ar 6 emociju veidiem, kurus mēs visbiežāk piedzīvojam pēc šķiršanās – no asarām un izmisuma, līdz pat jaunas dzīves sākumam!

Uzsmaidi jeb Septiņi veidi, kā uzlabot garastāvokli

Ak, pavasar… Ak, pavasar… Pavasarī mēs visas kļūstam mazliet smaidīgākas, mazliet laimīgākas, varbūt arī mazliet nenopietnākas. Tomēr ir dienas, kad šķiet, ka ienīstam visu pasauli, kad garastāvoklis ir vienkārši uz nulles. Bet, kā ne viens vien zinātnisks pētījums ir pierādījis – pozitīvi noskaņotu cilvēku mūžs ir mazliet ilgāks, tāpēc espati.lv tev iesaka veidus, kā uzlabot garastāvokli un dzīvot optimisma zīmē.