Birka: eļļa

3 vērtīgākās EĻĻAS tavai veselībai, prātam un skaistumam

Vai zināji, ka augu eļļas spēj sniegt mūsu organismam spēcīgu stimulu, lai uzturētu veselību tonusā? Tās ne tikai palīdz līdzsvarot nervu sistēmu, uzlabot sirds un asinsvadu sistēmas darbību, bet sniedz arī enerģijas lādiņu un aktivizē vielmaiņu, kas ir noderīgi svara kontrolei, un strādā arī mūsu skaistuma labā!

SVIESTS, MARGARĪNS un AUGU TAUKI – kas ir kas?

Aicinājām uztura speciālisti un uztura zinātnieci Gitu Ignaci viest skaidrību jautājumā, ko tad īsti mūsdienās satur produkti, kurus tirgo kā sviestu un margarīnu, kas ir augu tauki un augu eļļa, ko tad labāk izvēlēties, un kādēļ?

Aromatizētā EĻĻA un ETIĶIS – pagatavo pati!

Aromatizētās eļļas un etiķi ir viegli pagatavojami, var būt ļoti daudzveidīgi, kā arī ir plaši izmantojami visdažādākajos kulinārijas meistardarbos. Pašas pagatavota aromatizētā eļļa vai etiķis būs noderīgs ne vien pašai, bet var kalpot arī kā laba dāvana mammai vai draudzenei, kura mīl rosīšanos virtuvē, Ziemassvētkos! Piedāvājam tev sešas receptes – izmēģini arī tu!

Produkts, bez kura virtuvē neiztikt – eļļa

Gan garšā pikanta, gan neuzkrītoši maiga, lēta vai nesaprātīgi dārga. Eļļas var būt tik dažādas, tomēr virtuvē neaizstājamas. Neviena prasmīga saimniec nevar iedomāties savu darbošanos bez pāris kārtīgām pudelēm eļļas.

Virtuves padoms. Mājās gatavota majonēze

Majonēzes recepte. Lai gan esam pieraduši iepirkt burciņas un paciņas ar gatavu majonēzi, diemžēl veikala plauktos atrodamajai majonēzei ir pārāk daudz dažādu, neveselīgu piedevu. Arī garšo tā savādāk, nekā īstai majonēzei pieklātos. Pamēģini to uzmeistarot pati! * Lai majonēze izdotos, visām sastāvdaļām jābūt vienādā temperatūrā – tāpēc, pirms ķeries pie darba, uz laiciņu visus produktus izņem no ledusskapja. Lai sasilst.…