Birka: diētas

ATSLODZES dienas, jeb kā ATGŪT formu?

Piedāvājam tev visu nepieciešamo informāciju par atslodzes dienām, to nepieciešamību, labumiem, ko tās spēj sniegt, kā arī, protams, noderīgus varinatus, ko izmēģināt. Atgūsti savu pirssvētku formu!

5 kulta DIĒTAS pasaulē 2014. gadā

Piedāvājam tev ielūkoties tajās 5 kulta diētās, kas būs sevišķi aktuālas tieši šogad. Tiek prognozēts, ka šī gada populārāko diētu topa pirmo vietu dalīs medus diēta un paleo diēta, aiz sevis atstājot iepriekšējo gadu grāvēju 5:2 diētu un jauno, uzlaboto 4:3 diētu.

7 NETIPISKI iemesli, kas TRAUCĒ atbrīvoties no liekā svara

Šie iemesli ir nedz kalorijām bagāti, nedz sniedz tev kuņģa piepildījuma sajūtu. Taču tiem, dzīvojot tavā ikdienā, piemīt spēja traucēt atbrīvoties no liekajiem kilogramiem daudz vairāk, kā tu spēj iztēloties. Kas ir šie iemesli, kā un kāpēc tie traucē? Vai tie piemīt arī tev?

Ieraduma spēks

Droši vien katrai no jums, kura ir uzsākusi interesēties, kā atbrīvoties no liekā svara, uzlabot ķermeņa formas un veselību, ir nācies dzirdēt ieteikumu ēst biežāk-mazām porcijām. Tomēr daudzas šo ieteikumu atmet kā…

Iemācies dzīvot bez mokošas diētas

Iemācies dzīvot bez mokošas diētas Šodien – 6.maijā, pasaulē tiek atzīmēta diena bez diētas. Laikā, kad esam apsēstas ar skaistuma kultu un arvien vairāk iedzīvojamies dažādos kompleksos, ir radīta diena, kad tiek svinēti kermeņa svētki ar lozungu – jebkuras ķermeņa formas ir skaistas un unikālas.

Šķiedrvielas – tavs PALĪGS slaidumam un skaistumam

Viens no labākajiem ieročiem cīņā pret lieko svaru, padara skaistu ādu, vairo enerģiju un ķermeņa labsajūtu, turklāt nemaksā dārgi? Nē, tas nav kārtējais brīnumlīdzeklis vai kūre. Tās ir šķiedrvielas – pieejamas mums visiem un uzņemamas pavisam vienkārši – ar uzturu. Par to, kā šķiedrvielas var palīdzēt justies labāk, espati.lv konsultējās ar veselības klīnikas Premium Medical veselīgas tievēšanas programmas un kustības…