Birka: depresija

ŪDENS – PALĪGS pret sliktu garastāvokli un depresiju

Ja nomāktība un depresija ir ieilgušas, protams, jādodas pie speciālista, bet – ja kaite ir sezonāla un bez medicīniska pamatojuma – nereti simptomi var būt saistīti ar nepietiekamu ūdens daudzumu organismā jeb vienkārši – nepietiekamu tā uzņemšanu ikdienā!

Vasaras DEPRESIJA – kas tā tāda?

Varētu šķist, ka nav priecīgāka gadalaika par vasaru. Tomēr, ko darīt, ja vasarā jūties daudz nomāktāka nekā jebkurā citā sezonā? Iespējams, tu ciet no vasaras depresijas.

DEPRESIJA vai vienkārši slikts noskaņojums

Depresija, šķiet, pēdējā laikā jau ir kļuvusi par modes lietu, un visticamāk katra no mums kādreiz to ir pieminējusi gan attiecinot uz sevi, gan runājot par draudzenēm. Kā zināt, vai tavs emocionālais stāvoklis ir tāds, ka tiešām jāvēršas pie ārsta, vai tomēr vienkārši jāsaņemas un jābeidz vienreiz čīkstēt?

DEPRESIJA – pazīmes, cēloņi, risinājumi

Depresija. Depresijas pazīmes. Depresijas simptomi. Depresijas cēloņi. Statistikas dati liecina, ka sievietes ar depresiju slimo gandrīz divas reizes biežāk kā vīrieši, taču palielināts risks ar to saslimt kaut vienu reizi mūžā ir gandrīz 10% iedzīvotāju. Pasaules pieredze rāda, ka aptuveni 44% visu iedzīvotāju ir saskārušies ar depresiju vieglā vai smagākā formā, šis skaitlis ir ievērojams, pat biedējošs. Bet kā depresiju…