Birka: darba intervija

KĀ uzrakstīt labu CV?

Curriculum Vitae. CV. Kā uzrakstīt CV, lai tas tiešām būtu labs un darba devējs to pamanītu? Kas ir būtiskākās kļūdas, no kurām jāizvairās veidojot savu CV? Par to šoreiz!

5 ieteikumi, kas neļaus tavam tēlam SOCIĀLAJOS TĪKLOS sabojāt tavu KARJERU

Mūsdienās sociālie tīkli un to lietošana, protams, ir pazīstama lielākajai daļai no mums. Vienas tos izmanto ļoti aktīvi, citām tas nav tik būtiski. Un tomēr – meklējot darbu, vienmēr atceries, ka tieši sociālie tīkli ir tā vieta, kur potenciālais darba devējs nereti gūst pirmo priekšstatu par tevi – vai tas ir tāds, kādu tu to vēlies radīt?

7 lietas, ko no tevis SAGAIDA darba devējs

Darba intervija. Šķiet, pavisam nesen vēl, lielākais noteicējs un svarīgākais cilvēks jebkāda veida darba attiecībās bija pats darba ņēmējs. Objektīvi uz šādu pagātnes situāciju raugoties, jāsecina, ka tā bija absurda un neloģiska, tāpēc pati dzīve, ar valsts ekonomikas palīdzīgo roku, visu salika pa plauktiņiem – darba ņēmējs vēl joprojām ir svarīgs, bet nav vairs darba tiesisko attiecību noteicējs, šo lomu…

Pārdomas pirms darba intervijas

Tu beidzot esi uzaicināta uz darba interviju, loģisks un pamatots ir nelielais stress, ko izjūti šai sakarā. Tādēļ espati.lv piedāvā tev dažus padomus, ko vajadzētu pārdomāt pirms šīs intervijas.