Birka: citu valstu virtuve

Il bel paese* – itāļu virtuve

Itāļu virtuve. Itāliešu virtuve. Itāļi savu valsti dēvē par skaisto zemi. Un ne tikai tāpēc, ka tās daba patiešām ir bezgala gleznaina, bet gan arī tāpēc, ka Itālijā ir viena no bagātīgākajām un garšīgākajām virtuves kultūrām pasaulē.

Marokāņu sautējamais trauks – tadžina

espati.lv vēlas tev pastāstīt par kādu interesantu sautējamo trauku, kurā tu ātri un vienkārši vari pagatavot veselīgu un gardu ēdienu. Ja kaut reizi esi bijusi Marokā, tas tev nebūs jaunums, jo tur šādus traukus var sastapt uz katra stūra, bet ja ne, tad iepazīsties – tadžina (oriģinālvalodā – tagine). Tadžina ir lieliska visos gadalaikos, bet īpaši laba tā ir gada…

espati.lv lasītāju ieteikumi citu valstu kulinārijā. Otrā sērija

Pirms neilga laika uzsākām rakstu sēriju – ceļvedi citu valstu kulinārijā. Šoreiz – lasītāju spilgtākie iespaidi par Slovēnijas, Gruzijas, Bosnijas un Ungārijas virtuvi. Atgādinām, ka informācija ir apkopota no espati.lv aptaujas rezultātiem, kur sievietes – aktīvas ceļotājas dalās savā pieredzē par citu valstu virtuvi.

espati.lv lasītāju ieteikumi citu valstu kulinārijā. Pirmā sērija

Lai padarītu tavu iespējamo ceļojumu patīkamāku, ar spilgtākām izjūtām un emocijām bagātāku, esam sagatavojuši nelielu ceļvedi citu valstu kulinārijā. Ar mums savos iespaidos un pieredzē dalījās espati.lv aptaujātās lasītājas – aktīvas ceļotājas. Secinājām – katrā zemē ir gan gardas, gan ne-gardas ēdmaņas, protams, vērtējums ir subjektīvs; ne velti teiciens: ”Vienam patīk māte, otram – meita, trešam kleita…”