Birka: bērns mācās

Tavs BĒRNS ir GUDRĀKS, nekā tu domā!

Bērns, vēl zīdainis būdams, mācās pazīt burtus, divu gadu vecumā viņš jau tekoši lasa, zina un runā vairākās svešvalodās, liek lietā apbrīnojamas enciklopēdiskas zināšanas, prot atšķirt skaitļus, peld, muzicē, glezno, zīmē, ir veikls, ātrs, drošs un par sevi pārliecināts – tas var likties neticami, bet tas patiešām ir iespējams!

Mākslinieka bērnība

Tiklīdz bērns ir spējīgs noturēt priekšmetu ar diviem pirkstiem, ir pienācis ītais laiks, lai ierādītu viņam pirmos soļus mākslas pasaulē.

Pirmā diena bērnudārzā

Ļoti iespējams, ka bērnudārza apmeklējums tavai atvasei būs līdz šim nozīmīgākais piedzīvotais notikums. Lai gan šobrīd bērnudārzā pieņem pavisam maziņus bērniņus, optimālais vecums, lai sāktu apmeklēt bērnudārzu, ir 3 gadi. Aptuveni mēnesi pirms došanās uz bērnudārzu sāc nedaudz mazāk pavadīt laiku kopā ar savu mazuli. Izstāsti viņam par bērnudārzu, lai mazajam rastos savs priekšstats, apmeklējiet to jau iepriekš.

Spēlēsimies!

Bērna attīstība caur rotaļām. Visi izcilie matemātiķi, domātāji vai izgudrotāji ir cilvēki, kuri apveltīti ar plašu fantāzijas pasauli, ko virza dzīves laikā izkopts intelekts un uzkrātās zināšanas. Psihologi norāda, ka radoša un dzīva fantāzijas attīstīšana bērnībā, izmantojot rotaļas un spēles, palīdz veidoties analītiskām prāta spējām pieaugušā vecumā.

Muzikālā izglītošana attīsta bērnus

Veicot vairākus vārdu krājumu un spriešanas spēju testus atklāts, ka bērni, kuri mācījušies mūziku vairāk nekā trīs gadus, pārspēj bērnus, kuri nav iepriekš muzicējuši. Hārvardas zinātnieki veica pētījumu, kur tika salīdzinātas divas bērnu grupas vecumā no 8 līdz 11 gadiem (kopskaitā 41 bērns). Vienā grupā bija bērni, kuri pēdējos trīs gadus mācījušies klavierspēli vai apguvuši kādu no stīgu instrumentiem, savukārt…