Birka: atslodzes dienas

ATSLODZES dienas, jeb kā ATGŪT formu?

Piedāvājam tev visu nepieciešamo informāciju par atslodzes dienām, to nepieciešamību, labumiem, ko tās spēj sniegt, kā arī, protams, noderīgus varinatus, ko izmēģināt. Atgūsti savu pirssvētku formu!

7 lietas, kas nopietni PIESĀRŅO tavu organismu

Par organisma attīrīšanu tiek runāts daudz. Daudzas no mums arī ik pa laikam piekopj dažādas attīrīšanās metodes – atslodzes dienas, attīrīšanās diētas, procedūras u.c. Bet no kā tad īsti mēs attīrāmies? Jeb drīzāk – ar ko mēs esam piesārņotas? Un – varbūt labāk censties maksimāli izvairīties no piesārņošanās, nevis tikai novērst sekas attīroties?

3 iedarbīgas pēcsvētku ATSLODZES programmas

Ja arī tu esi viena no tām, kura neliedza sev neko no bagātīgi klātajiem svētku galdiem, bet nu jūtas ne savā ādā (lasi – formā) – nebēdā! Izmēģini kādu no šīm atslodzes nedēļas programmām, un drīz vien būsi atkal formā!

ATSLODZES dienas – patīkama alternatīva diētai

Atslodzes dienas. Tas nu fakts – ja stingriem atteikumiem plosītu diētu īstenot grūti, var līdzēt atslodzes dienas. Pareizi tās ievērojot, arī rezultāts nebūs mazāk iespaidīgs. Turklāt neatkarīgi no tā, vai mērķis ir novājēt vai vienkārši darīt labu savam organismam, atslodzes dienas ir ieteicamas visiem. Kas ir atslodzes diena? Jau pats vārdu salikums ietver mesidžu – atslogot, mazāk ēdot. Vai neēdot…