Birka: atpūta

7 soļi lieliskai VASARAS BALLĪTEI

Piedāvājam tev septiņas idejas tematikai, vietas izvēlei, ģērbšanās stilam jeb dress code, aktivitātēm viesiem un citām svarīgām lietām, lai izdodos neaizmirstama vasaras ballīte!

5 labas ĀRA KAFEJNĪCAS Rīgā

Klāt ir vasaras cienīgi laika apstākļi, un aktuāls kļuvis jautājums par to, kur patīkami pavadīt brīvos brīžus. Jeb vienkārši – kur aiziet šovakar? Piedāvājam tev Rīgas foršāko āra kafejnīcu TOP 5! Izmēģini un novērtē!

Latvijas dabas mīļotāju īpašie maršruti un apskates objekti

Jau agrāk espati.lv ir tevi aicinājusi vispirms izbaudīt Latvijas dabas skaistumu un apskatīt īpašas vietas, un tikai tad traukties ārzemju zemes apskatīt. Šoreiz tevi pastāstīsim par vairākām Latvijas skaistajām vietām. Šoreiz runa nav par kempingiem un aktīvo atpūtu, šoreiz runa ir par vietām, kur atrodoties tev gribas paklusēt un priecāties par skaisto ainavu tev apkārt.

10 patiesības, kas palīdz SAGLABĀT skaistumu, dzīvesprieku un enerģiju

Katrs cilvēks vēlas pēc iespējas ilgāk saglabāt jaunības skaistumu un veselību. Vairums cilvēku pēc trīsdesmit uzstāda sev mērķi – otrajā mūža pusē izskatīties jaunākiem par saviem gadiem un mazāk slimot. Lai gan medicīna un citas zinātnes šajā jomā ir spērušas milzīgu uz soli uz priekšu, daudziem šis uzdevums ir grūti izpildāms. Espati.lv apkopoja vairāku speciālistu padomus, kas vienkāršā veidā palīdzēs…