Birka: aromterapija

Aromterapija seksam

Mums katrai droši vien kosmētikas plauktiņā stāv vairākas aizsāktas un pamestas smaržu pudelītes, jo to aromāti apnikuši, vai atradušies citi – uzrunājošāki. Un cik gan bieži līdzās sajūtam kāda cilvēka parfīmu, kas mums izsauc nepatiku un aizkaitinājumu?

Arompīlings – testē espati.lv lasītāja

Arompīlings. Pīlings. Decembrī espati.lv stāstīja par aromterapijas burvību, tās pozitīvo ietekmi uz organismu un ceļojumu smaržu pasaulē ar ēterisko eļļu palīdzību. Aicinājām arī espati.lv lasītājas pieteikties vienai no aromkosmetoloģijas procedūrām – arompīlingam. Saņēmām daudz pieteikumu, bet šoreiz aromātiskās procedūras testēšanas iespēju ieguva mūsu lasītāja Aija Vītola no Rīgas.

Aromterapijas noslēpums

Tieši šobrīd notiek izteikta atgriešanās pie visa dabiskā un dabai draudzīgā – mēs sekojam līdzi savai pārtikai – izvēlamies produktus bez e vielām, tāpat arī lūkojamies pēc kosmētikas, kuras sastāvā dominē dabīgās izejvielas, jo tas taču pierādījies jau gadu simtiem – kas nācis no dabas, ir pats labākais mūsu veselībai un labsajūtai. Pēdējā laikā daudz runāts par aromterapiju un tās…