Birka: alerģija

5 radoši veidi, kā cīnīties ar SAUSO GAISU telpās

Apkures sezona ir klāt. Telpās gaiss kļūst sausāks. Sausais gaiss bieži vien nelabvēlīgi ietekmē pašsajūtu – sākas šķaudīšana, klepošana, āda paliek sausāka. Turklāt sausā gaisa dēļ mājās palielinās putekļu daudzums. Diemžēl kvalitatīvs gaisa mitrinātājs nav lēts prieks. Šoreiz par to, kā cīnīties ar sauso gaisu telpās radošāk!

7 PIEMĒROTI mājdzīvnieki tām, kuras ir ALERĢISKAS

Ko darīt tiem dzīvniek-mīļiem, kuriem saskari ar mājas mīluļiem ierobežo alerģiskas izpausmes? Mieru, tikai mieru – pat cilvēkiem, kuriem gandrīz visas kaķu un suņu šķirnes izraisa alerģiju, ir vēl arī citas opcijas. Kādas? Uzzini!

Polinoze jeb SILTĀ gadalaika ALERĢIJA

Siltās sezonas kaite – polinoze (siena drudzis) jeb vienkārši ziedputekšņu alerģijas – spēj ietekmēt cilvēka pašsajūtu un ikdienu teju sešus mēnešus gadā. Kā to atpazīt, kā ārstēt, – un kāpēc katru gadu cilvēku daudzums, kurus nomoka šī problēma, palielinās? Par to šoreiz!

Putekļu ērcīte – zem vienas segas ar ļaundari

Putekļu ērcītes. Alerģija no putekļu ērcītēm. Gribi – tici, gribi – netici: katru nakti savu gultu tu dali apmēram ar vienu miljonu ļaundaru armiju. Mikroskopiski sīkās, nebūt ne nekaitīgas putekļu ērcītes patiesībā ir visur.

Alerģija pret spermu?

Lai cik neticami tas šķistu, daudzām sievietēm patiešām iespējama alerģija pret vīrieša spermu. Šī alerģija atklāta salīdzinoši nesen, bet jau tagad pēc ASV veiktajiem pētījumiem var spriest, ka šī alerģija sastopama tikpat bieži kā alerģija pret riekstiem, ziedputekšņiem un tml.

Pārtikas alerģija

Pārtikas alerģija. Pārtikas alerģija bērnam. Kas ir alerģija. Kā atpazīt alerģiju. Daži padomi, ko darīt.

Alerģija – modernam laikam moderna nelaime

Alerģija. Alerģijas izpausmes. Kā rodas alerģija? Alerģija pret: pārtiku, ziedputekšņiem, dzīvniekiem, putekļu ērcītēm, pelējuma sēnītes, kukaiņu kodumiem, saules gaismas, medikamentiem.