Birka: 18. novembris

LATVIJAS GARŠA – receptes no 4 novadiem

Latviešu ēdienu receptes. Latvijas ēdieni. Receptes no Latvijas novadiem. Tā kā tradicionāli Latvija dalās četros novados, tad katrā no tiem ir kas īpaši raksturīgs un neatkārtojams tieši ēšanas paradumu un gatavošanas ziņā. Vai tu zini, kā garšo, piemēram, koča vai murcovka? Svētku nedēļā espati.lv piedāvā tev īsu ekskursiju caur Latvijas garšas baudām!

Kādēļ es ATGRIEZOS Latvijā? 4 patiesi stāsti

Varētu jautāt, kāpēc kāds aizbrauc, bet visiem jau lielākoties ir viena atbilde – cita valsts, citas iespējas. Bet kāpēc tad atgriezties? Vai tiešām ilgas pēc dzimtenes? Ne vienmēr – bieži tie ir ļoti praktiski lēmumi, citreiz – tīri emocionāli. Šoreiz espati.lv Tev piedāvā ielūkoties četros patiesos stāstos!

Daudz laimes dzimšanas dienā, LATVIJA! Vai (ne)svinēsim?

18. novembris – ko darīt? 18. novembra svētku pasākumu plāns. Svētku pasākumi. Kā svinēsi Latvijas dzimšanas dienu? – jautājums, kuru saviem līdzcilvēkiem šajās dienās uzdod retais. Daudz vairāk interesējamies par to, ko draugi, kolēģi, kaimiņi darīs garajās brīvdienās! Bet šīs garās brīvdienas mums ir dotas, lai svinētu, šā vārda vislabākajā nozīmē.