Bērnu vasaras nometnes 2011

Pavisam drīz mūsu mazie un lielie skolnieki būs pieveikuši šo mācību gadu un varēs doties pelnītās brīvdienās. Līdztekus domām par viesošanos pie draugiem un radiem tiek apsvērta iespēja kādu laiku bērnus iesaistīt vasaras nometnē. Esam nākuši jums nedaudz talkā un apkopojuši informāciju par 10 nometnēm, kuras notiks šeit pat Latvijā.

Bērnu vasaras nometne Zaļās pēdas 

Diennakts nometne (7 dienas) bērniem, kuriem būs iespēja iesaistīties piedzīvojumā un iepazīt interesantākās latviešu tautas tradīcijas, uzlabot latviešu,angļu val. prasmi, pētīt dabu un attīstīt talantus radošajās darbnīcās. Nometnē uzņem bērnus ar dažādiem latviešu valodas zināšanu līmeņiem. Organizatoriem ir 2 gadu nometņu organizēšanas pieredze. Par bērniem nometnē rūpēsies pedagogi ar augstāko pedagoģisko izglītību un angļu valodas zināšanām. Aicinām jautri un interesanti pavadīt vasaras brīvdienas kopā ar latviski un angliski runājošiem bērniem no ASV, Kanādas un Lielbritānijas. Bērni dzīvos labiekārtotās viesu nama telpās.
Bērnu vecums 9-14 gadi
Nometnes norises vieta – viesu nams „Jaunsvelmes”, Rembates pag., Ķeguma novadā (50 km no Rīgas) 
Norises laiks – jūlijs
Dalības maksa – 150,00 Ls
Kontakti – www.jaunsvelmes.com, tālr.:29138653


Ģimnāzijas Maksima vasaras nometne Intelekts


Bērniem būs iespēja ne tikai atpūsties un atjaunot spēkus pēc aktīvā mācību gada, bet arī pievērsties svešvalodu apguvei – krievu valoda, angļu valoda, franču valoda, vācu valoda. Diennakts nometne (14 dienas, var arī īsāku laiku), pieckārša ēdināšana.Bērnu vecums 7-17 gadi
Nometnes norises vieta – Brocēni, Saldus raj.
Norises laiks – jūnijs, jūlijs
Dalības maksa – 210,00 Ls 

Mārupes tenisa skolas vasaras sporta un atpūtas dienas nometnes bērniem un jauniešiem
Nometnes programmā – sporta aktivitātes: rīta rosme, tenisa nodarbības un sporta spēles brīvā dabā (futbols, basketbols, volejbols, tautas bumba), radošās un attīstošās nodarbības: zīmēšana, līmēšana, veidošana, projektu darbu izstrāde. Aktivitātes brīvā dabā: atrakcijas, pārgājieni, peldēšana, izjādes ar zirgiem, golfs u.c. Pusdienas un launags. 1 nedēļa darbdienās plkst 8:30 – 18:30.
Bērnu vecums 6-15 gadi
Nometnes norises vieta – Jaunmārupe, Rīgas raj.
Norises laiks – jūnijs-augusts
Dalības maksa – 89,00 Ls


Piedzīvojumu, austrumu cīņas un atpūtas nometne Atklāj sevi

 Šī ir austrumu cīņu nometne, bet liels uzsvars tiek likts uz dalībnieka iekšējo izaugsmi. Uz sapratni, ka iespējams iztikt bez daudziem strīdiem un domstarpībām ar līdzcilvēkiem, ļaujam saprast, ka uz katru sarežģījumu var un vajag palūkoties no vairākiem redzes punktiem, kas palīdz rast objektīvāko risinājumu, ka mēs, bērni, spējam iemācīt vecākus mūs saprast, kā arī iemācīties saprast vecākus. Šogad liels uzsvars tiks likts uz katra dalībnieka iemaņām sastrādāties komandā virzoties uz kopīgu mērķi. Dalībnieki tiks sadalīti attiecīgās grupās un iegūs iemaņas attiecīgi savam fiziskajam līmenim. Svarīga ir jūra, daba, dzīvošana teltīs un cilvēki, kas kopā rada vienreizēju atmosfēru, kura daudziem liek turp atgriezties vēl un vēl. Diennakts nometne (10 dienas).
Bērnu vecums 7-17 gadi
Nometnes norises vieta – Tūja, Limbažu raj.
Norises laiks – jūlijs-augusts
Dalības maksa – 110,00 Ls

Cita planēta – nometne pašiem jaunākajiem dalībniekiem 
Kādu vakaru birojā nopīkstēja dators, mēs paskatījāmies – un pārsteigums! Bija atlidojis gaismas ātrumā video e-pasts no mūsu draugiem, kuri dzīvo uz mūžam raibās Marsa galaktikas Zenu planētas. Izrādās, ka mūsu draugi pošas ciemos uz Zemi, lai tieši ar Jums, mazie draugi, pavadītu neaizmirstamu nedēļu citplanētiešu stilā! Ja vēlies iepazīties Ar Zenu tradīcijām, jaunāko modi, ēdieniem un rotaļām, šī nometne ir tieši Tev! Ieplānotās aktivitātes: visuma veidošana un dabā notiekošo procesu skaidrošana ar praktiskām un interesantām aktivitātēm; jautrā maskēšanās zemes iedzīvotāju stilā; spraigas ūdens un sauszemes kaujas, kā arī stafetes fizisko spēju attīstībai; radošumu attīstošas nodarbības; Zenu lielā intuīcijas spēle; praktiski interaktīvi semināri par to, kā rīkoties dažādās krīzes situācijās; citu planētu meklējumi saulrietā ar saziņu zenu mēlē; pasaku un populāru galda spēļu vakari; īsfilmas veidošana par Zenu un citu planētu iedzīvotāju ikdienu; jautro citplanētiešu ballīte ar pārģērbšanos un citplanētiešu dejām, kā arī pasaku planētas pārstāvja ierašanos tajā; glītrakstīšanas čempionāts; „zaļās domāšanas” skoliņa; veselīgu ēšanas paradumu nodarbības. Diennakts nometne (5 dienas).
Bērnu vecums 5-8 gadi
Nometnes norises vieta – Kandava, Tukuma raj.
Norises laiks – jūlijs-augusts
Dalības maksa – 128,00 Ls

S.M.I.L.E. – Simts mazu interesantu laimes elementu nometne 

Nometne visiem tiem, kuri vēlas gūt daudz jaunu pozitīvu atziņu un draugu, smelties un dalīties priekā un savos talantos, priecāties par šķietami vienkāršām lietām! Nometnes S.M.I.L.E. dalībnieki: piedalīsies dullā devītnieka sacīkstēs; piedalīsies atraktīvās deju nodarbībās; veidos pašu izvēlētu filmu un multfilmu parodijas un skečus; piedalīsies spraigās stafetēs; darbosies radošajās darbnīcās; katrs sev veidos sasniedzamo mērķu plānu; apgūs tīmekļa etiķeti veiksmīgai un drošai saziņai internetā; apgūs laika plānošanu; dosies nakts piedzīvojumu trasē; veidos interesantas fotogrāfijas un kolāžas (lūgums ņemt uz nometni fotoaparātu, ja iespējams); anekdošu un smieklīgo stāstu pēcpusdienā izklaidēs viens otru uz nebēdu; piedalīsies talantu vakarā, kur varēs demonstrēt vaļaspriekus, prasmes vai vienkārši iepazīstināt sevi; varēs ļauties ūdens priekiem jeb peldēm atbilstošos laika apstākļos; apgūs angļu valodu, izmantojot interaktīvas mācību metodes; spēlēs dažādas sporta spēles rotaļu laukumā. Diennakts nometne (6 dienas).
Bērnu vecums 10-15 gadi
Nometnes norises vieta – Kandava, Tukuma raj.
Norises laiks – jūlijs-augusts
Dalības maksa – 137,00 Ls

Dārgumu meklējumos piedzīvojumu nometne erudītiem un aktīviem skolu jauniešiem
Dārgumi ir mums visapkārt. Bet, lai tos iegūtu, tos ir jāmāk sameklēt. Un tos atrast varēs tas, kurš būs izmēģinājis roku dārgumu meklējumos! Vai esi kādreiz sapņojis par to, ka, rokot dārzā zemi, pēkšņi lāpsta ar dobju skaņu atsistos pret kaut ko cietu? Un tad vienmēr gribas, lai tā noteikti būtu kāda veca lāde ar lielu, apsūbējušu atslēgu! Un, ja tā kādu dienu gadīsies, kā būt pārliecinātam, ka tā nav lāde, kuru paverot, tiks izlaisti ārā kādi nelabie spēki? Tāpēc ir jāiemācās atpazīt īstos dārgumus un atšifrēt to noslēpumus! Ja esi gatavs ar pētnieka aizrautību sadzīt pēdas īstajiem dārgumiem, šī nometne ir tieši Tev! Diennakts nometne (6 dienas).
Bērnu vecums 8-13 gadi
Nometnes norises vieta – Matkulte, Tukuma raj.
Norises laiks – jūlijs
Dalības maksa – 135,00 Ls

Izdzīvošana kā spēle – Survival as a Game 

Sensenos laikos pirms bija radušies datori, mobilie tālruņi, pat elektrība un pilsētas – mūsu senčiem bija zaļa dzīve! Džungļi un meži, dzīvošana apmetnēs, kāpšana kokos, aizraujošas medības, brīvība un svaigs gaiss katru dienu! Lai izdzīvotu šajā mežonīgajā vidē, arī tad cilvēki bija gudri un izveicīgi, jo bija jāprot gatavot ieročus, tikt pie medījuma, pasargāt sevi un cilts brāļus, kā arī pārtikt no tā, ko devusi daba. Un kur nu vēl skaistie vakari pie ugunskura! Ja vēlies kļūt par vienas no cilts iemītnieku, iemācīties senču noslēpumus, izbaudīt dažādus rituālus, piedzīvojumus un jautras aktivitātes, šī nometne ir tieši Tev! Diennakts nometne (7 dienas).
Bērnu vecums 8-13 gadi
Nometnes norises vieta – Matkulte, Tukuma raj.
Norises laiks – jūlijs
Dalības maksa – 137,00 Ls

ANGĻU VALODAS NOMETNE 2011
 
DaJo izglītības centrs arī šogad rīko angļu valodas nometni bērniem – zīmēsim, krāsosim, līmēsim, dziedāsim, spēlēsim spēles, iesim uz muzeju, brauksim uz lauku sētu un darīsim daudz dažādu citu lietu, un apgūsim arī angļu valodu. Darbdienās plkst. 10:00 – 14:00.
Bērnu vecums 5-12 gadi
Nometnes norises vieta – Kuldīga
Norises laiks – jūnijs
Dalības maksa – 20,00 Ls

Bērnu atpūtas un piedzīvojumu nometne Silarūķu brīvdienas
 

Būs iespēja iesaistīties muzikāla uzveduma veidošanā, mēroties spēkiem netradicionālās sporta disciplīnās, darināt mīļlietiņas un suvenīrus no dažādiem materiāliem. Rakstura rūdīšanai dosies pārbaudījumu trasītē „Kaķu laipa”. Orientēšanās sacensībās ar tūrisma elementiem, kā arī apgūsi drošības noteikumus uz ūdens un atrodoties mežā. Varēsi iemācīties deju soļus, piedalīties nakts piknikā pie ugunskura. Būs arī ekskursija kurā uzzināsi šo to vairāk par eksotiskiem putniem, pilīm un bruņiniekiem. Tiesa gan rūķis Čamma ar savu lielo vēlmi visur piedalīties un gūt panākumus rada ne mazums pārpratumu un jautru brīžu. Nometnes noslēgumā varēsi saņemt fotogrāfijas un video materiālus par redzēto un piedzīvoto elektroniskā formātā.
Bērnu vecums 7-13 gadi
Nometnes norises vieta – Suntaži, Ikšķile, Ogres raj.
Norises laiks – jūnijs-julijs
Dalības maksa – 120,00 Ls

 

12 komentārs
  1. Tad kad biju maza, man ļoti gribējās braukt uz nometni, mamma nepalaida, bet tagad, kad pašai bērni “nometnieku vecumā”, saprotu, ka piedāvājums ir tik liels, ka izštukot, kura ir vislabākā, nav iespējams, droši vien vienīgais orientieris – ieteikums.

  2. Es joprojām neesmu sadūšojusies aizsūtīt bērnu uz kādu nometni, visas man liekas aizdomīgas.

  3. Es laidīšu savu bērnu uz nometni, ko sarīkojusi mūsu pašu skolas skolotāji, tā manuprāt ir drošāk…

  4. http://santaharijs.draugiem.lv/liigasnometne …. Varu ieteikt 🙂 Nometne ar lielu gadu stāžu un ļooooti labām atsauksmēm. Audzinātāji un pasniedzēji ir super … Kādreiz pati piedalījos tieši šajā nometnē, bet tagad bērnu sūtu uz to pašu nometni 🙂 … bērniem ļoti patīk un jau uz Ziemassvētkiem sāk jautāt – cik ilgi vēl jāgaida 🙂

  5. Vai kāds kaut ko zina par šeit lasāmajām nometnēm? Ir apmeklējis, kādas atsauksmes?

  6. Es esmu piedalījusies nometnē Atklāj sevi jau divus gadus. Šogad tā notiek jau 20 reizi! Tā tik tiešām ir liels piedzīvojums ar jaunu draugu un noderīgu lietu iemācīšanos dzīvei. Vienmēr visi dalībnieki ir sajūsmā par nometni un ar nepacietību gaida nākamo. No sirds iesaku šo nometni apmeklēt 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.