BEIDZ čīkstēt un SĀC dzīvot, jeb kā neļaut savai dzīvei kļūt GARLAICĪGAI

Katram var pienākt brīdis, kad viss, ko dari šķiet bezjēdzīgs, slinkums ņem virsroku un nekas no ikdienas darbiem nesagādā ne kripatiņas prieka. Bet kurš pie tā vainīgs…? Vai tikai ne mēs pašas? Atceries, ka mēs dzīvojam vienu reizi! Neļauj savai dzīvei kļūt apnicīgai un vienmuļai. Saņemies un sāc dzīvot!

Mācies un izglīto sevi. Šis nu nr. 1 noteikums, lai cilvēks sevi nepazaudētu ikdienas vienmuļajā rutīnā. Vienalga, vai tā ir kāda skola, kursi vai esi izlēmusi ko iemācīties pašmācības ceļā – tas ir solis tuvāk panākumiem. Mācoties tu iegūsti ne tikai jaunas iemaņas un zināšanas, kas var noderēt ikdienā, bet arī jaunus kontaktus. Kas zin, kur tas tevi novedīs tālāk, vai ne? Iespējams, pieteikšanās kādiem kursiem būs bijusi tava labākā izvēle un pavērs ceļu lieliskām karjeras iespējām. Vispirms saproti, kas ir tas, kas tevi intersē un uz priekšu! Iegūsti jaunas zināšanas, jo to pavisam noteikti nevar būt par daudz! Lasi arī – 10 online vietnes, kur iegūt BEZMAKSAS IZGLĪTĪBU, 8 bezmaksas online vietnes, kur iemācīties kaut ko JAUNU katru dienu vai MĀCIES internetā BEZ MAKSAS – 5 online apmācību vietnes

Ceļo. Tev noteikti jāiemācas kārtīgi atpūsties. Ceļošana ir veids, kā iepriecināt savu ķermeni un prātu. Dodies uz vietām, kur nekad neesi bijusi. Jaunu kultūru, cilvēku un valstu iepazīšana sniegs tev pavisam citu skatījumu uz dzīvi. Ja budžets uz doto brīdi neļauj doties ārpus valsts robežām, tad padomā, cik daudz skaistu un interesantu vietu ir šeit pat pie mums. Jebkura jauna vieta sniegs tev jaunas emocijas un piedzīvojumus. Tās ir sajūtas, kuras no savām atmiņām izdzēst nevaram un mūsu prātos paliks vienmēr.

Maini savu ikdienu. Visticamāk, ka arī tavs darba dienas maršuts ir visai līdzīgs ar nākamo vai iepriekšējo dienu vai ne? Pie sava dienas ritma mēs pierodam, tomēr laika gaitā tieši tas ir tas, kas nomāc mūsu garstāvokli – ikdiena. Padari to citādāku! Pirms darba paķer kādus veselīgus našķus ar ko pacienāt savus darba kolēģus! Nomaini vidi, kur dodies pusdienu pārtraukumā. Un galu galā – palūdz, lai šodien bērnu no dārziņa izņem vīrs un pēc darba dodies tasi kafijas kopā ar draudzenēm.

Atsvaidzini romatiku attiecībās. Izdzīvo savas attiecības katru dienu un no sirds! Nečīksti, ka zudusi romantika, ja pati neko lietas labā nedari. Dienas vidū nosūti savam vīrietim ziņu, ka uzaicini viņu uz randiņu. Tiekaties norunātājā vietā un, atšķirībā no citiem vakariem, nerunājat par darbu, bet gan iepazīstat viens otru vēl vairāk – gluži kā tad, kad sākāt satikties. Tici vai nē, bet arī pavisam mazi ikdienas nieciņi var sagādāt patīkamas emocijas – ik pa laikam atstāj savam vīrietim kādu mīļu zīmīti. Vai arī – dodies iegādāties jaunu apakšveļu, bet pirms pirkšanas nosūti mīļotajam bildi un pajautā, kā viņaprāt tev tā piestāv. Visticamāk, vakaru ar nepacietību gaidīsiet jūs abi. Lasi arī – Kas nogalina ROMANTIKU kopdzīves laikā?

Rūpējies par sevi. Mums sievietēm garstāvokli biež vien ietekmē tas, ko redzam spogulī. Nesūdzies par to, ka nav laika apmeklēt frizieri, manikīru vai nodarboties ar sportu. Visa problēma ir laika plānošanā. Pie friziera piesakies laicīgi un arī, lai paskrietu krosiņu, atliek vien piecelties no rīta mazliet agrāk. Parunā ar savu vīrieti, ka tev ir nepieciešams laiks arī sev un būtu ļoti, jauki, ja viņš uzņemtos kādu vakaru daļu mājas darbu. Galu galā, viņš tikai priecāsies, ka sieviete par sevi rūpējas. Ja jutīsies skaista ārēji, bieži vien tas uzlabos omu arī iekšēji!

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.