BB krēmu testa rezultāti

Pirms nedēļas mēs jūs aicinājām pieteikties BB krēmu testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: Piesakies BB KRĒMU testam. Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Biodroga Multi Talent BB krēmu testēja:

Līna, 29 gadi, strādā loģistikas jomā
Esmu ļoti priecīga par šo iespēju notestēt Biodroga BB krēmu. Šī nebija mana pirmā pieredze ar BB krēmiem, tādus jau esmu mēģinājusi agrāk, taču man nebija izdevies atrast tādu, kas manai ādai patiktu. Parasti bija sajūta, ka tas nav krēms, bet vienkārši tonālais krēms un ādai tas nedod pietiekošu kopšanu. Ar šo BB krēmu bija citādi. Pašu krēma iepakojumu vērtēju kā vienkāršu un skaistu, arī lietošana bija parocīga. Tonis bija manai ādai ļoti atbilstošs. Sajūta uzklājot šo BB krēmu ir ļoti patīkama – tam ir patīkama tekstūra, tas viegli klājas un izlīdzinās, nepaliek lipīga sajūta. Mana sejas āda ir visai sausa, bet šis BB krēms spēja to arī pietiekoši mitrināt. Āda pēc savas struktūras man ir laba, tādēļ šī krēma uzdevums manā gadījumā bija piedod foršu tonīti un tieši to tas arī izdarīja! Kopumā esmu ļoti apmierināta ar šo produktu! Iesaku to izmēģināt arī citām sievietēm!

Ilze, 37 gadi, nodaļas vadītāja
Man bija iespēja testēt Biodroga BB krēmu, kuram ir klasisks, askētiski glīts iepakojums. Aromāts krēmam ir maigs un ļoti patīkams. Tam ir vijīga struktūra, kas labi klājas uz ādas un tonis veiksmīgi izlīdzinās. Pēc produkta uzklāšanas, uz sejas ir redzams viegls mirdzums, āda kļūst ļoti maiga un mitrināta. Esmu tiešām apmierināta ar šo lielisko produktu un pavisam noteikti varu to ieteikt arī citām lasītājām.

L’Oreal Paris Nude Magique BB krēmu testēja:

Madara, 34 gadi, mājsaimniece
Produkta iepakojums ir ērtā tūbiņā, ļoti priecē tas ka tā ir neliela, jo bieži sanāk ka meikapu ir jāuzklāj ārpus mājas. Dizaina ziņā, pamanāms un skaists. Krēma tekstūra ir pašķidra, sākumā sabijos, ka nepratīšu ar tādu apieties, bet kad sāku, sapratu ka tā ir ideāla, jo klājas ļoti plāni un pilnībā pilda savas funkcijas. Produktam aromāta nebija, vai arī bija ļoti nemanāms. Tūlītējais iespaids – maigs un viegli klājams, nav ne sūrstošas, ne velkošas, ne kādas savādākas diskomforta sajūtas. Vispārējs iespaids – ideāli piemērojas manam ādas tonim, pārsteidzoši, bija tas ka aizklājas sīkās rētiņas uz sejas! Pēc pasākuma, kurš beidzās ap plkst. 4:00 nākamajā rītā, mana sejas āda vēl joprojām izskatījās ļoti labi! Labprāt iesaku to lietot arī citām www.espati.lv lasītājām.

Sanda, 30 gadi, uzņēmēja
Mana pirmā un vienīgā iepazīšanās ar BB sejas krēmu bija nejauša: nopirku to neiedziļinoties, kā parastu sejas krēmu. Pārsteigums garantēts! Šoreiz, protams, zināju, ko lietoju, un uzmanība visam tika pievērsta dubultā. Tātad L’Oreal Paris Nude Magique BB krēms: vizuāli – teiktu, ka neuzkrītošs dizains, pat pārāk; iepakojums un uzglabāšana – ērta; lietošana – it kā ērta, jo tūbiņai ir piltuvveidīgs gals, tomēr pats krēms ir diezgan šķidrs. Pārsteigta biju, kad gaidītā brūnā krēma vietā ieraudzīju baltu, ar pelēkiem abrazīviem graudiņiem. Smarža? Diezgan neizteiksmīga. Pēc pirmās lietošanas biju nedaudz vīlusies, jo krēms it kā paredzēts gaišai ādas krāsai, tomēr bija nedaudz par tumšu. Kas attiecas uz mitrināšanu – likās, ka par maz tā mitruma. Lai nu kā, rezultātā tomēr sejas āda un krāsa ir skaistā, vienmērīgā tonī, noslēpjot visas nepilnības, kas nav paredzētas citu acīm. Turpmāk krēmu lietošu, bet nelielā daudzumā, vai arī kopā ar savu dienas krēmu.

GOSH BB krēmu testēja:

Samanta, 29 gadi, menedžere
Pieteicos izmēģināt tieši Gosh BB krēmu, jo nekad nebiju lietojusi neko no šī zīmola. Krēma iepakojums bija jauks un lietošanā parocīgs. Tonis manai ādai bija nedaudz par gaišu, bet domāju, ka tas dēļ vasaras iedeguma, kas vēl nav paguvis noiet! Pats krēms, to uzklājot, šķita ļoti viegls un maigs, tas man patika. Tas šķietami labi mitrināja ādu, nepalika nekādas velkošas sajūtas. Ādas tonis tiešām šķita labāks pēc krēma uzklāšanas, mazās nepilnības tika nosegtas, taču pilnīgākam rezultātam es tomēr vēl izmantoju arī nedaudz birstošo pūderi, ar ko nostiprināju šī BB krēma sniegto rezultātu. Ražotājs apgalvo, ka šim BB krēmam ir arī grumbiņas izlīdzinošas funkcijas, par to es šīs nedēļas laikā nepaguvu pārliecināties, tomēr domāju, ka arī šajā ziņā krēms attaisnos savus solījumus. Esmu diezgan apmierināta ar šo BB krēmu, iesaku to izmēģināt citām portāla espati.lv lasītājām!

Diāna, 30 gadi, mājsaimniece
Mans testējamais krēms ir GOSH BB. Saņemot to, uzreiz nopriecājos, ka iepakojums ir ērts un kompakts, neaizņems daudz vietas. Atverot – nesajutu nekādu aromātu (man patīk krēmi ar aromātu). BB krēmiem parasti apakšā uzklāju parasto sejas krēmu, bet GOSH BB jau nākamajā reizē liku uz sejas bez parastā sejas krēma! GOSH BB konsistence ir ļoti maiga, ādai patīkama un, kas izbrīna, ka uz sejas šis krēms paliek matēts, nekur nespīd un neatstaro. Viegli uzklājams! Pēc vairākām stundām krēms nesaiet krokās, seja izskatās tikpat kopta. Ieteicams sievietēm, kuras ikdienā lieto tonālo krēmu, jo šis neatstāj redzamas robežas. Uztur ādu mitrinātu. Efekts ir tūlītējs un nezūdošs.

The Body Shop E vitamīna BB krēmu testēja:

Liene, 29 gadi, vada darba grupu un auklē bērnu
The Body Shop E vitamīna BB krēma iepakojums ir vasarīgi rozā krāsā – ļoti skaists un sievišķīgs. Lietošana – ērta. Mani piesaistīja tas, ka šis krēms sola padarīt ādu starojošāku. Man šobrīd tā ir aktuāla lieta, jo mazā dēļ nevaru normāli izgulēties un līdz ar to sejas āda izskatās pelēcīga un bez starojuma. Pirmajā reizē lietojot šo BB krēmu sajūtas bija labas – tam ir viegla tekstūra, tas labi klājas, diezgan ātri iesūcas ādā. Universālais tonis, man par brīnumu, tiešām derēja – bija sajūta, ka tas pielāgojas manas ādas tonim. Ādas tonis tika uzlabots, kļuva tāds kā dzīvīgāks un jā – mirdzošāks. Kopumā esmu ļoti apmierināta ar šo produktu un pēc nedēļas testēšanas ļoti novērtēju arī to, ka tas no rītiem aiztaupa manu laiku, kas tiek veltīts skaistuma kopšanai – arī tas man šobrīd ir būtiski. Arī kopjošās īpašības šim krēmam ir labas – āda jūtami tiek mitrināta un nav nekādu velkošu sajūtu. Iesaku šo krēmu izmēģināt visām sievietēm.

Evita, 38 gadi, arhivāre
Mans testa produkts ir The Body Shop E vitamīna BB krēms. Lietojot šo krēmu pāris dienas, man kā cilvēkam, kas tonālos krēmus lieto ļoti reti, šis krēms iepatikās. Atšķirībā no citiem krēmiem, ko esmu lietojusi, uzklājot uz sejas, tas nerada, tā saucamo maskas efektu, kad no malas var redzēt kur beidzas krēma līnija. Kā jau šī krēma aprakstā ir minēts, viņš tiešām ādu padara samtaini maigu un ir elpojošs visas dienas garumā. Tāpat arī mazliet notušē kādu sejas sārtumiņu vai pumpiņu. Arī iepakojums ir tāds, kas somā neaizņem lielu vietu, līdz ar to, ir ērts ņemšanai līdzi. Vienīgais, kas man prasījās, lai krēmam būtu patīkamāks aromāts.

ANNEMARIE BORLIND The multi talented 5in1 dabīgo BB krēmu testēja:

Liāna, 29 gadi, grāmatvede-auditore
Pirmo reizi mēģināju kaut ko no šī zīmola produktiem. Piesaistīja tas, ka šī ir dabīgā kosmētika. Produkta iepakojums bija ļoti skaists un pat šiks, parasti eko kosmētikai ar to klibo, bet šim zīmolam tas ir atstrādāts. Man ir normāla sejas āda. Šis BB krēms tai ļoti patika – tas viegli klājās, ātri iesūcās ādā, pietiekoši mitrināja to. Āda pēc krēma uzklāšanas kļuva gludāka un maigāka pēc taustes. Arī ādas tonis uzlabojās – izlīdzinājās un kļuva vienmērīgāks. Manas draudzenes un darba kolēģes teica, ka izskatos starojošāka un atpūtusies. Esmu ļoti apmierināta ar šo BB krēmu! Pats galvenais – nav tās smaguma sajūtas uz sejas, kā tas parasti ir tad, kad tiek lietoti tonālie krēmi. Un tomēr – nelietot neko man arī nepatīk, tādēļ šī alternatīva ir ļoti uzteicama. Noteikti iesaku izmēģināt šo BB krēmu visām citām portāla lasītājām!

Linda, 34 gadi, inženiere
Pieteicos notestēt ANNEMARIE BORLIND The multi talented 5in1 BB krēmu, jo tas ir dabīgs, kas man ir ļoti svarīgi. Iepakojums klasisks, elegants un ērti lietojams vai nēsājams ikdienā līdzi kosmētikas maciņā. Tam praktiski nav nekādas smaržas. Tekstūra ir salīdzinoši pabieza salīdzinājumā ar BB krēmu, ko lietoju ikdienā. Pat varētu teikt, ka tekstūra ir līdzīga parastam tonālajam krēmam, tikai rezultāts nav tik sedzošs. Krēms klājas viegli un sejas tonis ir izlīdzināts, lai arī manai jaukta tipa sejas ādai, tas šķita nedaudz par spīdīgu, taču ja noslēgumā lieto pūderi vai bronzeri rezultāts ir lielisks un dienas laikā atjaunot neprasās. Labprāt turpināšu lietot šo produktu un iesaku to darīt arī citām www.espati.lv lasītājām.

LAVERA BEAUTY BALM 6in1 tonējošo sejas ādas mitrinātāju testēja:

Sintija, 27 gadi, sekretāre
Lavera BB krēma produkta iepakojums man patika, taču pirmajā brīdī tas neizskatās pēc dekoratīvās, vairāk pēc kopjošās kosmētikas produkta! Tas laikam pateicoties odziņām, kas attēlotas uz šī BB krēma iepakojuma. Es atbalstu un lietoju tikai dabīgo jeb eko kosmētiku, tamdēļ šis krēms mani uzrunāja. Tā lietošana arī bija ērta. Tā kā man ir kombinēta sejas āda, tad ļoti patika tas, ka šis BB krēms samazina poras (vismaz vizuāli) un piedod ādai matētu izskatu. Manā gadījumā tas tā tiešām bija. Krēms ādu vajadzīgajās vietās arī mitrināja. Nedaudz izlīdzināta likās arī ādas krāsa, taču man prasījās vēl pēc pūdera ar tonīti, lai iegūtu tādu ādas krāsu, kāda mani apmierina. Vēl šķita, ka āda kļūst tāda kā mirdzošāka pēc krēma uzklāšanas. Pēc nedēļas testēšanas es ar šo BB krēmu esmu apmierināta, man tā sniegtais rezultāts patika. Iesaku šo BB krēmu izmēģināt arī visām citām lasītājām.

Aiva, 39 gadi, biroja darbiniece
Tonējošos līdzekļus lietoju katru dienu. Esmu lietojusi daudzus dažādus krēmus u.c. tonējošos līdzekļus. Šim patīk nelielais iepakojums – ļoti ērti paņemt līdzi. Ļoti patīkams neitrāls aromāts, kas man ir ļoti svarīgi. Viegli klājas, zibenīgi iesūcas ādā, āda kļūst matēta, ar vienmērīgu toni, nav velkošas sajūtas. Pēc piecu dienu lietošanas tikai pozitīvs vērtējums. Turpināšu lietot šo produktu un iesaku arī citiem.

Maybelline New York Dream sērijas – Pure BB krēmu testēja:

Dina, 25 gadi, strādā valsts pārvaldē
Maybelline Pure BB krēmam ir glīts, klasiskas formas un veida iepakojums, to gan varētu vieglāk lietot, ja vāciņš būtu attaisāms, nevis skrūvējams, bet pie visa jau var pierast. Krēmam ir ļoti laba struktūra, to ir ērti dozēt, jo līdzeklis spiežas ārā pavisam tievā strūkliņā. Produktu uzklājot uz ādas, tas labi izlīdzinās un kļūst nemanāms, tonim saplūstot ar ādu. Pēc uzsūkšanās, āda kļūst matēta un tā kā seja man ir taukaina, tas ir patīkams bonuss. Varu ieteikt šo produktu tām sievietēm, kurām ir taukaina, dažkārt problemātiska sejas āda, noteikti pamēģiniet!

Dace, 28 gadi, nepārstāj iepazīt visu jauno
Jau kādu laiku ikdienā lietoju BB krēmu, tāpēc vēlējos izmēģināt arī ko jaunu. Biju priecīga par iespēju testēt Maybelline New York Dream sērijas – Pure BB krēmu, kas domāts ādai, kurai ir tendence uz pūtīšu veidošanos, melnajiem punktiņiem un taukainību. Lai gan pumpas jau kādu laiku man neveidojas, toties no melnajiem punktiņiem atbrīvoties ir grūti, it sevišķi T zonā, kur āda ir vistaukainākā. Maybelline BB krēms ir ērts un parocīgs tā nelielā izmēra dēļ, jo viegli paņemt līdzi. Lai arī sākumā uzklājot šķita, ka tas ir par gaišu manai ādai (tonis: light), tomēr āda vairs jau nav tik brūna, kā tikko pēc sauļošanās, tāpēc pēc krēma uzklāšanas šķita, ka tas vienmērīgi izlīdzina ādas toni. Arī krēma konsistence un uzklāšana šķita patīkama un viegla. Lai gan nedaudz uztrauca, ka tas ir taukainai ādai un ka tas būs pārāk matēts krēms, pēc uzklāšanas likās, ka matējums ir tieši tik, cik vajadzīgs – ne par daudz, ne par maz. Ja kāda no jums vēl nav mēģinājusi BB krēmus, tad noteikti to ieteiktu sākt darīt!

Garnier MIRACLE SKIN PERFECTOR BB krēmu jutīgai ādai testēja:

Sandra, 32 gadi, strādā teātrī
Pieteicos testēt Garnier MIRACLE SKIN PERFECTOR BB Cream Sensitive Skin, jo man ir patiešām ļoti cimperlīga un jūtīga āda. Liels prieks ir par to, ka šim BB krēmam faktiski nav nekāda aromāta. Tam ir maiga struktūra, kas pēc uzklāšanas veiksmīgi iesūcas ādā. Krēms ir diezgan sedzošs, vismaz sejas tonis tiek koriģēts. Pēc vairāku dienu krēma testēšanas, varu apgalvot, ka nekādas negatīvas ādas reakcijas uz šo produktu man nav, tamdēļ visām, kam tas ir būtiski, varu ieteikt šo krēmu iegādāties!

Rita, 26 gadi, jaunā māmiņa
Krēma iepakojums ir ļoti ērts, viegli atveras un nav jāuztraucas, ka tas varētu izlīt ārā, jo tas ir pietiekoši biezs. Tūbiņa ir maza un lieliski ietilpst manā kosmētikas maciņā. Priecē, ka krēms nesatur specīgas smaržvielas, tā aromāts pēc uzklāšanas uz sejas pazūd. Šo produktu es turpināšu lietot, jo tas nav tik uzkrītoši redzams kā tonālais krēms, sākumā seja gan mazliet spīd, bet vēlāk tonis izlīdzinās un to nevar manīt. Ādas krāsa ir vienmērīga un dabiska, tāpēc iesaku to arī citām sievietēm, kurām nav lielu sejas defektu, jo tos šis krēms noslēpt nevar.

Vichy BB pretnovecošanās krēmu sievietēm pēc 50 testēja:

Marina, 57 gadi, bibliotekāre
VICHY BB Neovadiol Lumiere ir vieglas tekstūras krēms ar neuzmācīgu ziedu aromātu. Krēmu var lietot tonāla krēma vietā. Man ir kombinēta sejas āda, tāpēc tajās vietās, kur āda ir pavisam sausa, BB krēmu uzklāju virsū dienas krēmam. VICHY BB Neovadiol Lumiere tiešām izlīdzina sejas ādas toni, padarot to svaigāku, veselīgāku. Iesaku VICHY BB Neovadiol Lumiere sievietēm, kurām nav problemātiska sejas āda.

Arta, 52 gadi, mūzikas skolotāja
Paldies par iespēju iegūt testējamā produkta Vichy BB pretnovecošanās krēmu sievietēm pēc 50! To uzklāt ir ļoti viegli, jo tas ir krēmveidīgs, barojošs ar patīkamu smaržu. Uzklājot redzams tūlītējs efekts. Nosedzas krunciņas un visai sejai dod jauneklīgu izskatu. Saglabā mitrinošu efektu visā dienas garumā. Viegli lietojams. Šo produktu turpmāk lietošu, jo man tas palīdz nosegt problemātiskās vietas sejas ādā – apsārtumus uz vaigiem.

PAYOT Hydra 24 Perfection BB krēmu testēja:

Kristiāna, 28 gadi, strādā starptautiskā uzņēmumā
Payot BB krēms mani ieinteresēja, jo man ir jaukta/taukaina tipa āda, kurai būtiski, lai tā būtu mitrināta, bet nespīdētu un izskatītos labi. Payot BB krēma iepakojums man šķiet gaumīgs un neuzkrītošs. Lietot to bija ērti, patika tas, ka šis krēms nav taukains vai eļļains, tam ir patīkama tekstūra, to viegli uz sejas uzklāt un izlīdzināt. Manā gadījumā tā tonis diezgan labi sakrita ar manas ādas toni. Šim BB krēmam ir arī izteikta smarža, kas man sākumā šķita pārāk spēcīga, bet pēcāk pie tās pieradu. Manā gadījumā pietika ar pavisam nelielu šī BB krēma daudzumu, lai sasniegtu labu rezultātu. Mana sejas āda ir nedaudz sārta un laika apstākļu ietekmē tā parasti paliek vēl sārtāka. Šis BB krēms palīdzēja sārtumu nedaudz nomaskēt un ādas toni padarīt pievilcīgāku. Man būtu paticis, ja šis BB krēms vairāk izlīdzinātu ne tikai ādas toni, bet arī tekstūru – manā gadījumā nomaskētu poras. Kopumā es šo BB krēmu vērtēju pozitīvi un iesaku izmēģināt to arī citām sievietēm.

Andra, 37 gadi, ražošanas bloka vadītāja
Pieteicos testēt Payot BB krēmu, jo arī iepriekš esmu šo to iegādājusies no šī zīmola kosmētikas. Krēmam ir pievilcīgs dizains, to ir ērti atvērt un uzglabāt. Svarīgi šķiet tas, kas krēmam ir UV staru aizsardzība. Produkta struktūra ir gana veiksmīga, to ir ļoti viegli uzklāt un izlīdzināt, krēms ātri iesūcas un tonis saplūst ar ādu. Vienīgais, kas man visā šajā pozitīvo lietu apkopojumā traucēja, bija aromāts, tas ir ļoti izteikts un saglabājas vēl ilgi pēc uzklāšanas. Pirms iegādājaties šo, visādi citādi, ļoti veiksmīgo produktu, vispirms pārliecinieties par to, ka jums netraucē krēma smarža.

6 komentāru
  1. The Body Shop ir feins arī tas otrs BB krēms, All-In-One BB Cream, ar tādām granuliņām iekšā.

  2. Man atkal kaut kā tas BB krēms nespēj nomaskēt visas nepilnības – poras u.c. … Varbūt vērl nav atrasts īstais?

  3. Ir pagājusi nedēļa un varu teikt, ka palikšu pie šī krēma!!! Mana sejas un kakla āda ir palikusi noturīgāka, pret ārējo iedarbību(vējš’, lietus, pēkšņa temperatūras maiņa), vairs neparādās sarkani pleķi.
    Tonis priekš manis SUPER pat tad ja eju solārijā.!!!
    rakstīju par Nude Magique BB krēmu 🙂
    Paldies espati.lv komandai!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.