Bauda, kuru es netveru – kafija

   Man ir jocīga sajūta, jo es netveru pavisam ikdienišķu lietu, kafiju. Vispār no karstajiem dzērieniem lietoju tikai karstu šokolādi, kumelīšu tēju ar medu un buljonu. Ok, es dzeru kafiju reizēs, kad dzeru arī konjaku, bet tas ir 2x gadā. Vispar man garšo konjaks un šokolādes konfektes. Bet ar kafiju ir tā, ka pilnīgi normāla kafija priekš manis ir "Nescafe 3 in  1". Bet karstu šokolādi gan es speju novērtēt, arī kakao ir vērtība. Kautkā neveikli, nekad tā arī laikam nespēšu izvērtēt izteikumu, "Starbucks" kafija ir lieliska, bet šokolāde ir pavisam parasta, jo viņi pārdod kafiju. Vienīgi, tas ko zinu ir, "Starbucks" šokolāde ir stipri lielāka par "Statoil" šokolādi, bet garšīgāka noteikti ne. Diez, kāda ir "Statoil" kafija? Filmas "Kafija un cigaretes" iespaidā izdzēru 4 lielas kafijas un izpīpēju 10 cigaretes uzreiz pēc filmas, rezultātā gulēt gāju tikai nākamajā vakarā, bet kafijas noslēpumu tā ari neatklāju 🙂
6 komentāru
 1. Statoil kafija ir laba:) Man, piemēram, kafija dzeras tikai ar lielu daudzumu piena. Itāļi smejas, kā mēs nemākam baudīt šo dzērienu- sabojājam to ar visādiem pieniem, krējumiem:D Īsts kafijas baudītājs esot tas, kurš nevēlas kafijai ne ko piebērt, ne pieliet.

 2. Pazīstama situācija!
  Bet jau labu laiku kafija ir kļuvusi par manu ikdienu! Beidzot esmu iemācījusies izbaudīt tās aromātu (kādreiz es teicu, ka kafija smird)!
  Viss pateicoties kolēgjei kura piedāvājās man ar dabīgo kafiju sastāvā pagatavot “3 in 1” Viņai tas izdevās lieliski!

  Bet no nopērkamajām atzīstu NARVESENA Latte 🙂

 3. Esmu tā, kas nejūtas pilnvērtīgi, neiesākot dienu ar kafijas krūzi. Tas ir kā tāds rituāls – īpašā krūze, īpašās 10 minūtes kafijai. Jā, bērt un liet klāt kafijai neko nevajag, bet labu un sliktu kafiju atšķirt varu ļoti viegli. Statoil kafijai tiešām nav ne vainas, bet šķīstošo vai 3 in 1es uzskatu par mušu indi 😀 Katram savs.

 4. Re, ko atradu netā: Ieskats zodiaka zīmju dzērienu izvēlē:)

  AUNS – labprāt bauda kafiju, Lauvas ietekmē Auns dzer tēju, Skorpiona ietekmē vīnu.
  VĒRSIS – labprāt bauda tēju un vīnu.DVĪNIS – kafiju un baltvīnu.VĒZIS – alus, ūdens, dažādas biezsulas. LAUVA – izvēloties alkoholiskus dzērienus, priekšroku dod džinam vai džina kokteilim. Garšo dažādas tējas, sevišķi zāļu. Auna ietekmē labprāt bauda kafiju un sarkanvīnu, bet Dvīņu ietekmē – baltvīnu.

  JAUNAVA – ieteicamas tējas, īpaši zāļu tējas. Jaunavas ietekmē garšo vīns, alus, arī kafija.

  SVARI – labprāt bauda vīnu un tēju.

  SKORPIONS – kafiju un sarkanvīnu, bet Jaunavas ietekmē izvēlas tēju.

  STRĒLNIEKS – piparmētru, citronmētru un ženšeņa tēju, bērzu sulu, balzamu. Svaru ietekmē garšo vīns.
  MEŽĀZIS – kafiju un iesala dzērienu. Vēža ietekmē labprāt bauda bērzu un citas sulas.

  ŪDENSVĪRS – kafiju un tēju. Dvīņu ietekmē dzer baltvīnu, Svaru ietekmē – arī citus vīnus.

  ZIVIS – tīk visi alkoholiskie dzērieni un tēja. Harmoniska Vēža ietekmē labprāt dzer pienu un sulas.

 5. Piedāvājam Latvijā grauzdētu kafiju no kvalitatīvām pupiņām! Varam aizbraukt pie Jums ciemos uz mājām vai ofisu un dot iespēju nodegustēt mūsu kafiju pilnībā bezmaksas. Pārliecināsieties, ka šī kafija Jums sagādās izsmalcinātu baudu – http://[cenzēts]veronacoffee.lv/

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.