Baltais sapnis, baltā pasaule

Uz zemes nokrita Balta Doma… balts sapnis… balts cilvēks…MĀTE

 Plaukš… pārsprāga pumpurs un pavēra pasaulei savu zaļo vaigu, ieplaisāja čaumala un izšķīlās putns, uzdīga asns…uzplauka mīlestība un radās jauna dzīvībiņa.
 Un visai pasaulei apkārt apvijās Baltā Doma, ka Tev vienmēr būs plaukstas, kas sasilda, acis, kas sagaida, prāts, kas uztraucas, sirds, kas mīl, un mājas kur atgriezties.

Un katru dienu gribas teikt, paldies! Paldies par spēku un mīlestību… paldies par glāstiem, maigumu, draudzību, uzticību, pacietību, prieku un laimes sajūtu sirdī! Paldies Mamm, ka Tu mums esi tik īpaša un lieliska!

Mēs ģimenē esam 2 meitas – dārgakmeņi, ko vecāki ir spējuši noslīpēt kā vismeistarīgākie juvelieri. Dārgakmeņi, kas spīd jebkurā sabiedrība. Dzīvesprieks, humors un labestība, kas nāk līdzi. Mēs augām laukos un esam iemācītas gan darīt, gan mīlēt jebkuru darbu: sākot ar ravēšanu, dzīvnieku kopšanu, krāsošanu, remontēšanu, ēst gatavošanu

beidzot ar visiem citiem darbiem, kas jāprot mūsdienu cilvēkam. Tas ir azarts, mīlestība pret darbu un pārliecība, ka vecāku dotā bagāža noderēs ik mirkli.

Mamma ir bijis tas cilvēks, kas ir iemācījis skatīties uz lietām plašāk. Mamma, kas ir gan labākā draudzene, labākais padomdevējs, cilvēks, kas visvērīgāk spēj uzklausīt, cilvēks ar ko kopā var gan ceļot, gan ravēt puķes. Cilvēks, kas vienmēr gaida un uztraucas. Dzīvo un pārdzīvo kopā ar mums. Cilvēks, pie kura ir tik patīkami atbraukt brīvdienās. Cilvēks, kas mājās rada šo īpašo auru, kad gan pašiem, gan mūsu draugiem gribas pēc iespējas ilgāk uzkavēties. Pavadīt laiku mammas dārzā, dabas un cilvēka roku radītajā harmonijas pasaulē, kur nekas cits neeksistē, kā tikai pasakains miers un skaistums. Pasaule, kur ir savas tradīcijas, kas kā dārgakmeņi rotā mūsu ikdienu. Pasaule, kur eksistē tikai mums zināmas sajūtas, pārdzīvojumi, piedzīvojumi un atmiņas – pērles mūsu dzīves krellēs.

Pasaule, Kuru radījuši ir mūsu vecāki, pasaule, kurā gribas pakavēties pēc iespējas ilgāk un uzkrāt pozitīvas emocijas un enerģiju, lai lielpilsētas ikdienas steigā saglabātu šo mieru un harmoniju, dzīves mīlestību un laimes sajūtu sirdī!

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.