Azartiskā Dzintra

Kā katru darba dienas rītu šorīt devos uz universitāti ar trolejbusu. Kā katru rītu mierīgi apsēdos un gaidīju savu pieturu. Jūtu, ka uz mani kāds skatās. Sāku lokoties apkārt un saprotu, ka tā ir pavecāka kundzīte, kas sēž iepretim divas rindas tālāk un vēršas manī ar cienījamās Valsts Kontrolieres Sudrabas cienīgu skatienu. Kā īsta latviete novērsos, jo palika neomolīgi.

Te pēkšņi viņa pieraušas kājās un ar lielu soli ielec manā intīmajā zonā. Prasa, vai biļeti netaisos iegādāties? Saku, ka nē – paldies. Tad ar veiklu detektīva kustību no krūšu kabatas izvelk savu kontrolieres apliecību – un ja Jūs redzētu viņas uzvarošo sejas izteiksmi! Pēc lūguma uzrādīt nenopirkto biļeti, mierīgi izvilku studenta braukšanas kartīti. Kāda neveiksme veiklajai kundzei. 🙁 Pēc dubultas manas mēnešbiļetes un studentu apliecības pārbaudes un jautājuma, vai bildē tā tiešām esmu es, kundzes kolēga aicināja viņu tomēr kāpt ārā.
Un vēl, kas interesants: kad abas tantes izkāpa, trolejbusā izskanēja: " Juri, kāpjam ārā – re, kur Dzintra!". Izrādās šīrīta trolejbusā situāciju kontrolēja pašiem nezinot veseli četri kontrolieri – vieni prieksā, otri pakaļā.  Un tad gan bija lieli prieki!

Tagad vakarā atceroties – tas bija viens labs rīts. Kaut vairāk cilvēki savu darbu darītu ar tādu azartu.

P.S. Lasi vairāk www.kleita.net

6 komentāru
  1. 😀 oiiii, šitie ir žipčiki, jā! pirms dažām dienām mani pārsteidza smalks kontrolieres gājiens, klusiņām pienākot klāt un nabas augstumā skatienam atklājot savu kontroliera apliecību – gan diemžēl man biļetīte bija

  2. Es gar zemi 😀 liekas, ja nav 100 pieķerto dienā, tad darbs nav labi izdarīts, bet priecāties par godīgajiem pilsoņiem kontrolieris nemāk 😀

  3. Šito Sudrabas fotogrāfiju vajag veikalos piekārt ar brīdinājumu, ka pircēji tiek novēroti 😀

  4. Riebjas šo censoņu divkosība, kad urlu vai pārdrošu jaunieti vnk. palūdz izkāpt no transporta, ja brauc bez biļetes…..bet no trīs jaunietēm ārzemniecēm velkot aiz jakas pieprasīja 2 ls par to, ka biļete nav no šī trolejbusa (izrādījās, ka iepriekšējais šī paša maršruta troliks salūza un pasažieri bija spiesti braukt ar nākamo). Iedomājamās varas apliecināšana no neveiksminiekiem.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.