AUSKARI tavai sejai

Auskari kā jebkura rota izdaiļo sievieti, taču svarīgi izvēlēties tieši sev piemērotus auskarus, kas savukārt ir atkarīgs no tavas sejas formas. Protams, jāņem vērā arī sejas ādas tonis, matu krāsa, apģērbs, kas tiks valkāts, un vēl daudzi citi apsvērumi.

Apaļa seja. Ja tev ir apaļa seja, vislabāk izvēlies garenus, nokarenus auskarus. Šāda veida auskari vizuāli padarīs mazliet garāku arī tavu seju. Bet noteikti izvairies no maziem kniedveida auskariem, kā arī no auskariem, kas ir masīvi, bet tuvu pie auss.

Ovāla seja. Ovāla sejas forma ir ļoti pateicīga, jo ļauj eksperimentēt ar dažādiem stiliem un dažāda veida auskariem. Vari nēsāt nelielas pērlītes, bet tikpat labi vari izvēlēties lielus un spilgtus auskarus. Tātad, ja daba tev iedalījusi ovālas sejas formu, tu vari nēsāt jebkādus auskarus, kas piestāv ārējam veidolam. Vienīgi nedaudz būtu jāuzmanās, ja ir diezgan īsi mati, tad vajadzētu izvairīties no ļoti gariem un plāniem auskariem, jo šāda veida auskari padarīs tavu seju pārlieku garenu.

Sirdsveida forma. Ja tev ir sirdsveida sejas forma (kā Dzeniferai Anistonei), izvēlies auskarus, kas ir palieli pie pamatnes. Piemērotas dažādas formas – ūdens lāses, trīsstūrveida, pat ovāli un piramīdveida auskari. Vienīgi vajadzētu izvairīties no maziem sirsniņveida auskariem.Ja tev ir apaļa seja, vislabāk izvēlies garenus, nokarenus auskarus. Šāda veida auskari vizuāli padarīs mazliet garāku arī tavu seju. Bet noteikti izvairies no maziem kniedveida auskariem, kā arī no auskariem, kas ir masīvi, bet tuvu pie auss.

Kvadrātveida, stūraina seja. Šai gadījumā labāk izvēlēties auskarus ar maigām, liektām līnijām, kā arī ovālas, apaļas formas auskarus. Šāda veida auskari tavai sejai liks izskatīties ar maigākām, sievišķīgākām līnijām. Noteikti būtu jāizvairās no stūrainas formas auskariem, tie vizuali padarīs tavu seju vēl kantaināku.

Trīsstūrveida seja. Tev nepieciešami auskari, kas padarītu maigākas tavas sejas līnijas. Ieteicams nēsāt ovālas un apaļas formas auskarus. Vajadzētu izvairīties no auskariem, kas ir lieli pie pamatnes. Trīsstūrveida sejas formas īpašnieces var nēsāt gan lielus, gan mazus auskarus, bet vēlams būtu izvēlēties auskarus, kuru līnijas ir vērstas uz leju.

Šaura vai ļoti smalka seja. Garena sejas forma ir, piemēram, Sekss un lielpilseta varonei Kerijai Bredšovai (Sara Dzesika Parkere). Šādas sejas ipašniecēm ieteicams nēsāt nelielus auskarus, piemēram ūdens lāšu formā, dažādus kristāliņus. Trīs dimensijās veidoti auskari sejai liks izskatīties nedaudz pilnīgākai. Glīti izskatīsies trīsstūrveida un kvadrātveida auskari. Bet noteikti vajadzētu izvairīties no plakaniem auskariem, kas tavai sejai liks izskatīties vēl smalkākai.

2 komentāru
  1. Un pie tam tagad var izvēlēties auskarus, kādus vien sirds kāro, jo tik daudz meiteņu darina pašas un tik skaistus!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.