Augusts. Horoskops 2010

Augusts būs diezgan saspringts mēnesis. Šajā periodā attīstību un dažādu situāciju risinājumus kavēs ārēji faktori. Ar lēmumu pieņemšanu nevajadzētus steigties kaut ari liksies, ka lēmumu vajadzēja pieņemt jau vakar. Šis ir nozīmīgu pārmainu periods jūsu dzīvē. Iespējams jums pavērsies divi pilnīgi atškirīgi ceļi, katrs ar saviem plusiem un mīnusiem. Izvēli vēlams izdarīt mēneša pirmajā pusē, jo mēneša otrajā pusē pieņemtā lēmuma izpilde var pārāk ievilkties. Mēneša beigās saspringtais periods pakāpeniski izzudīs.

Veiksmīgās dienas: 8., 11., 14., 15., 22., 23., 30., 31.
Neveiksmīgās dienas: 1., 7., 10., 10., 13., 20., 27.

Auns

Tipiskiem auniem augustā var rasties saspringtas situācijas, kas saistītas ar darbu un karjeru. Šobrīd vajadzētu izvairīties no konfliktiem ar ietekmīgām personām. Ieteicams būt lojāliem saviem darba devējiem, jo nesaskaņas var atstāt iespaidu uz jūsu turpmāko karjeru un profesionālo reputāciju, kas var novest pie amata zaudēšanas. Mēneša pirmajā pusē vēlams vairāk pievērst uzmanību veselībai.

Veiksmīgās dienas: 1., 9., 10., 17., 18., 27., 28.
Neveiksmīgās dienas: 7., 8., 13., 14., 20., 21.

Vērsis

Planētu izkārtojums augustā tipiskiem vēršiem iesaka izvairīties no tālākiem braucieniem vai ceļojumiem. Ja arī jums ir jādodas ceļā, tad centieties būt pēc iespējas vērīgāki un uzmanīgi. Mēneša pirmā puse atnesīs vairāk romantikas kā parasti. Šaja periodā nav izslēgtas jaunas iepazīšanās un flirts. Augusta sākums ir lielisks periods, kad vairāk pavadīt laiku kopā ar saviem bērniem. Mēneša otrajā pusē nav izslēgtas tikšanās ar bijušajiem mīļākajiem.

Veiksmīgās dienas: 2., 3., 4., 11., 12., 20., 21., 30., 31.
Neveiksmigās dienas: 9., 10., 15., 16., 22., 23., 24.

Dvīņi

Tipiskiem dvīņiem augusts var kļūt par paaugstinātas bīstamības mēnesi. Šobrīd vajadzētu izslēgt jebkādu lieku risku no savas dzīves. Īpašu uzmanību pievērst finansu jautājumiem. Izvairīties no gadījuma rakstura sakariem. Šomēnes vairāk laika vajadzētu pavadīt mājās kopā ar ģimeni. Ir īstais laiks, kad risināt iekrājušās problēmas, kas saistītas ar ģimenes lietām. Mēneša pirmā puse piemērota mājas darbu plānošanai, bet otrā puse – rezultātu analīzei.

Veiksmīgās dienas: 5., 6., 13., 14., 22., 23.
Neveiksmīgās dienas: 11., 12., 17., 18., 19., 25., 26.


Vēzis

Augusts vēžiem var atnest dažādus sarežģījumus attiecībās. Šobrīd vajadzētu būt  tolerantiem ar tuviniekiem. Darījumus vajadzētu rūpīgi izvērtēt un neslēgt tos, ja neesat vēl gatavi. Mēneša pirmajā pusē būs vieglāk kontaktēties ar apkārtējiem, bet otrajā pusē dominēs pārpratumi. Intelektuālā aktivitāte palēlināsies.

Veiksmīgās dienas: 7., 8., 15., 16., 25., 26.
Neveiksmīgās dienas: 1., 13., 14., 20., 21., 27., 28.


Lauva

Planētu izkārtojums augustā brīdina par potenciāliem draudiem lauvu veselībai. šobrīd butu jāpievērš maksimāla uzmanība savam organismam un veselībai. Paugstināti stresi gaidāmi darbā, it īpaši tad, ja esat vadītāja. Nav izlēgti strīdi ar partneriem un kolēģiem. Jūsu darbības finansiālā jomā augustā nesīs augļus. Pirmā mēneša puse piemērota finansu plānošanai, bet otrā – šī darba augļu baudīšanai.

Veiksmīgās dienas: 1., 9., 10., 17., 18., 27., 28.
Neveiksmīgās dienas: 3., 4., 15., 16. 22., 23., 30., 31.

Jaunava

Augusts jaunavu personīgajā dzīvē būs saspringts. Jaunavās var uzplaiksnīt kaisle, bet var arī gadīties tā, ka savā despotismā un valdīšanas kārē jūs sagrausiet savas attiecības. Šobrīd svarīgi nepieņemt straujus lēmumus. Esiet morāli gatavas pārbaudījumiem šajā jomā. Augusta pirmajā pusē jūs viegli apgūsiet jaunu informāciju, bet augusta otrā puse piemērota tās analīzei.

Veiksmigās diena: 2., 3., 4., 11., 12., 20., 21., 30., 31.
Neveiksmīgās dienas: 5., 6., 17., 18., 25., 26.

Svari

Svari augustā būs noslogoti ar mājas un ģimenes lietu risināšanu. Šobrīd nav izslēgti konflikti ar radiem un tuviniekiem. Bet ja nu gadījumā viss ies gludi, tad jums parādīsies tieksme pēc varas. Šis mēnesis ir piemērots savas iekšējās pasaules izpētei. Mēneša pirmajā pusē lasiet grāmatas un apgūstiet zināšanas, bet otrajā pusē pamēginiet izanalizēt savu dzīvi un saprats, kāpēc ir gadījušās vienas vai otras nevieksmes un to cēloņus.

Veiksmīgās dienas: 5., 6., 13., 14., 22., 23.
Neveiksmigās dienas: 1., 7., 8., 20., 21., 27., 28.


Skorpions

Planētu izkārtojums tipiskiem skorpioniem iesaka izvairīties no liekiem asumiem attiecībās. Šobrīd jūsu vārdi apkārtējiem būs ļoti nozīmīgi, tapēc vajadzētu pievērst uzmanību jūsu teiktā sekām. Viss ko jūs teiksiet tiks sadzirdēts netakarīgi no tā vai jūs to gribat vai nē. Šis mēnesis var ieviest izmaiņas jūsu plānos tuvākajai nākotnei. Jaunas idejas parādīsies mēneša sākumā, bet realizēt tās varēsiet tikai mēneša otrajā pusē.

Veiksmīgās dienas: 7., 8., 15., 16., 25., 26.
Neveiksmīgās dienas: 2.,3., 4., 9., 10., 22., 23., 30., 31.

Strēlnieks

Augustā strēlniekiem jābut īpaši uzmanīgiem ar naudu. Ir paaugstināta zādzību un laupīšanu iespējamība. Tieši šī iemesla dēļ nenēsājiet līdz sev lielas naudas summas vai dārgas rotaslietas. Esiet uzmanīgi arī ar iepirkumiem, jo varat iztērēt daudz vairāk, kā varat atļauties. Lai arī kas šajā mēnesī notiktu finanšu jomā, tas izmainīs jūsu skatījumu uz naudu un finansēm kopumā. Šajā perioda var parādīties jaunas peļņas iespējas, bet tās no jums prasīs ļoti lielu piepūli.

Veiksmīgās dienas: 1., 9., 10., 17., 18., 27., 28.
Neveiksmīgās dienas: 5., 6., 11., 12., 25., 26.

Mežāzis

Spriežot pēc planētu izkārtojuma, mežāžiem nevajadzētu nekā manīt savā ārienē, lai arī cik spēcīga nebūtu vēlēšanās to darīt. Tas var novest pie situācijām, kuras nav iespējams mainīt. Mēneša pirmā puse būs piemērota jaunu zināšanu apgūšanai. Redzesloka paplašināšanai noderēs tikšanās ar ārzemniekiem un cilvēkiem ar reliģioziem vai filosofiskiem uzskatiem. Mēneša otrā puse būs piemērota iepriekš iegūtās informācijas analīzei.

Veiksmīgās dienas: 2., 3., 4., 11., 12., 20., 21., 30., 31.
Neveiksmīgās dienas: 1., 7., 8., 13., 14., 27., 28.


Ūdensvīrs

Augustā ir liels risks, ka notiks komfrontācija ar savām iekšējām bailēm. Var uzpeldēt atmiņas par pagātnes negatīvākajiem notikumiem. Šobrīd nevajag vairāk slēpties no sevis, bet pieņemt visu, kas ar jums ir noticis un pārvarēt savus kompleksus. Tikai šādā veidā jūs spēsiet tikt pāri pagātnes rēgiem un tos aizmirst. Pirmajā mēneša pusē jums būs paaugstināta interese par dzīves intīmo pusi, bet mēneša otrā puse labvēlīga parādu atgriešanai.

Veiksmīgās dienas: 5., 6., 13., 14., 22., 23.
Neveiksmīgās dienas: 2., 3., 4., 9., 10., 5., 16., 30., 31.

Zivis

Tipiskām zivīm augustā nevajadzētu paļauties uz draugiem. Īpaši uz tiem, kurus uzskatāt par ietekmīgiem. Jūsu cerības var neattaisnoties. Tāpēc pēc iespējas vairāk paļaujaties uz sevi. Šis ir piemērots laiks, lai pārrautu kādas attiecības vai draudzīgas saites, it sevišķi, ja kādu laiku jūs jau jūtat, ka tās nevedās. Mēneša pirmā puse piemērota personīgo attiecību veidošanai, bet meneša otrā puse var uznest virspusē samilzušas problēmas personīgajās attiecībās, kuras arī būs jārisina

Veiksmīgās dienas: 7., 8., 15., 16., 25., 26.
Neveiksmīgās dienas: 5., 6., 1., 12., 17., 18., 19.

 

8 komentāru
 1. Jā, negatīvs kas negatīvs horoskops dvīņu zīmē dzimušajiem.
  Lai nu kā , bet ceru ka man šis mēnesis būs tikpat interesants kā pagājušais.

  Un jā.. – visu kas ir ekstrēms, jau izbaudīju Jūlijā, braucot ar ūdens moci ,ūdens slēpēm . Takā tas viss ir garām, bet ar paliekošām jaukām atmiņām.

  🙂

 2. Nu tur visiem tāds gruzons – ne tikai dvīņiem:) Baigais augusts citiem vārdiem sakot.

 3. Man(ūdensvīram) viss gads ir neveiksmīgs, nekādas virzības uz priekšu. Nekad tik slikti neesmu jutusies.:(

 4. Un tomēr, espati, kas sastāda jūsu horoskopus? Nu, lai zina, kam mēs te uzticamies.

 5. tadtu tāds izņēmums no ūdensvīriem esi pagadījies. vispār jau viņiem šitas gads reāli rullē. gan astoloģiski, gan tiem, kurus zinu. moš. tev vienkārši notiek pārmaiņas dzīvē, kuras šobrīd neizskatās diez ko spožas, bet to vērtību tu sapratšiti tikai vēlāk?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.