ATTĪROŠO sejas MASKU testa rezultāti

Pirms nedēļas mēs jūs aicinājām pieteikties attīrošu sejas masku testam. Šodien piedāvājam iepazīties ar to mūsu lasītāju viedokļiem, kurām bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: Piesakies ATTĪROŠU SEJAS MASKU testam.

Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Dr. Hauschka attīroša mālu maska


Evita, 35 gadi, imidža konsultante
Mans ādas tips – jaukta uz taukaino pusi. Gribu, lai tā izskatās tīrāka un svaigāka. Maskas iepakojums kvalitatīvs. Produkts ir pulverveida, tas jāsajauc ar ūdeni. Būtu ērtāk, ja būtu jau gatava, bet šādi laikam ir labāk, jo vielas aktivizējas sajaucot ar ūdeni. Man ļoti patika maskas smarža, kas bija pēc zāļu tējas. Uzklājot uz sejas nekādas sevišķas sajūtas nebija. Paturēju norādīto laiku un noskaloju. Patika tas, ka maska nepalika akmens cieta, kā tas ir bijis ar citām māla maskām. Rezultāts patīkami pārsteidz – āda ir tīrāka un mīkstāka, krāsa veselīgāka. Pēc divām lietošanas reizēm, ko paspēju, varu teikt, ka manai ādai ļoti patīk. Man šis ir jauns atklājums, ko lietošu turpmāk. Iesaku citām lasītājām.
 

Gita, 38 gadi, nodaļas vadītāja
Esmu kombinētas, jutīgas ādas īpašniece, tamdēļ arī līdz šim esmu centusies reizi nedēļā lietot attīrošu sejas masku. Dr. Hauschka maskai ir vienkāršs un ērts iepakojums. Maska ir birstoša, to pirms lietošanas ik reizi atsevišķā traukā, nepieciešamā daudzumā, ir jāsajauc ar ūdeni. Kopjošajam līdzeklim ir dabīgs aromāts. To ir patīkami uzklāt un pēc noskalošanas āda acīmredzot izskatās daudz labāk – gaišāka, starojošāka, gludāka. Iesaku šo masku arī citām espati.lv lasītājām, kurām ir svarīgi, lai kopšanas līdzeklis, ko viņas lieto, būtu dabīgs un tajā pašā laikā iedarbīgs.


BIODERMA Sébium Masque attīroša maska taukainai vai kombinētai ādai


Regīna, 27 gadi, gide
Ādas tips – taukaina. Ar šo masku gribētos noņemt spīdumu, samazināt taukainumu. Bioderma maskai ir ērts iepakojums, tā viegli klājas, patīkami svaigi smaržo. Jāklāj biezā kartā, domāju, ka ilgam laikam nepietiks, jo iepakojums nav liels. Maska pilnībā noņem ādas spīdumu, līdz ar to secinu, ka arī labi attīra. Man galvenais, kas interesē – cik ilgs ir šis efekts. Tas saglabājās līdz pēcpusdienai, pēc tam āda atkal sāka spīdēt. Ceru, ka lietojot regulāri ilgāku laiku arī rezultāts būs ilgāks. Bet tā vispār āda izskatās labi, tāda kā koptāka, gludāka. Ja ņem vērā, ka lietoju dažas reizes, tad rezultāts ir labs. Mēģināšu lietot turpmāk. Iesaku taukainas sejas ādas īpašniecēm.

Maija, 29 gadi, zīmola vadītāja
Sejas ādas tips man vienmēr ir bijis taukains, bet šobrīd zoda rajonā ir sausa āda. Āda ir poraina un reizēm vietām apsārtusi. Sagaidāmais rezultāts noteikti būtu mazāk taukaina āda un gludāka tās tekstūra. Maskas iepakojums ir ļoti kompakts un ērti lietojams. Maskas aromāts ir viegls un patīkams, tā pat kā tekstūra – nedaudz graudaina māla krēma konsistence. Tomēr uzklāšana ir mazliet piņķerīga, jo uzklāt vienmērīgu kārtu ir pagrūti, tāpēc iesaku lietot maskām paredzētu otiņu. Maska ādu nekņudina un nekairina. Lai būtu viegli nolobīt masku, noteikti ir jāuzklāj tiešām pabieza kārta, lai nepaspēj pilnībā sakalst 5 minūšu laikā, savādāk nāksies mazgāt kārtu nost nevis lobīt. Rezultāts tiešām ir kā solīts – āda paliek gluda, maiga, matēta ar veselīgu un vienmērīgu ādas toni. Šādā stāvoklī āda paliek visu dienu un arī otrajā diena tā ir veselīga un mazāk taukaina. Iesaku!

MADARA Dziļi attīroša maska ar Latvijas ezera dūņām

Aiva, 32 gadi, pašnodarbinātā
Mana sejas āda ir nogurusi, zaudējusi mirdzumu, ar palielinātām porām, izsitumiem un pūtīšu atstātām pēdām. Pēc šīs maskas lietošanas, āda kļuvusi gludāka un svaigāka, mazinājušās poras. Ērts tūbiņas iepakojums, patīk arī vizuālais noformējums. Maskai ir patīkams, dabīgs aromāts un tā ir ērta lietošanā – viegli klājas. Tūlīt pēc maskas noskalošanas, āda ir apsārtusi, bet pēc brīža apsārtums pazūd. Maskas sniegtais efekts saglabājas vairākas dienas. Noteikti turpināšu šo masku lietot un iesaku to izmēģināt arī citām lasītājām.

Olga, 31 gads, šobrīd mājsaimniece
Ļoti gribēju izmēģināt šo masku, jo tā ir ar ezeru dūņām. Mana lielā problēma ir plašas poras uz pieres, deguna un zoda, gribas šaurākas, lai nevar tik ļoti redzēt. Foršs maskas iepakojums, smuka kastīte, iekšā izsmeļoša info par produktu un tā lietošanu. Lietot ērti. Maskai ir spēcīga, asa smarža, kas man īpaši nepatika, bet piecietu. Smērējas labi. Maska ādu drusku kairināja, bija kņudēšana, siltums. Bija arī sajūta, ka maska kairina acis, lai gan acu zonā, to, protams, nesmērēju. Tas laikam no spēcīgās smaržas. Kad noskaloju, pirmā brīdī bija neliels sārtums, bet tas ātri pārgāja. Rezultāts tiešām labs. Āda ir tīra, smuka, gluda, poras pat liekas mazāk redzamas. Netaukojas tik ļoti. Ļoti daudzsološi, noteikti turpināšu lietot. Iesaku citām sievietēm.


THE BODY SHOP attīroša Tējas koka maska sejai


Laine, 28 gadi, klientu konsultante apģērbu veikalā
Man ir kombinēta tipa āda, reizēm ir arī pumpas. No The Body Shop tējas koka sērijas esmu lietojusi citus līdzekļus, bet masku lietoju pirmo reizi. Maskai ir labs biezums nav pa šķidru vai biezu, labi klājas. Uzreiz var just izteiktu vēsumu, kas man personīgi ne pārāk patīk. Smarža patīkama. Pēc norādītā laika masku noskaloju un skatījos kāds rezultāts. Ir labi – āda ir nomierināta, vienmērīgā krāsā, attīrīta. Pēc maskas lietošanas āda mazāk taukojas pa dienu. Tas man likās galvenais ieguvums. Vai palīdz pumpām – grūti pateikt. Izmēģināju pāris reizes, nekādus būtiskus uzlabojumus neredzu, bet laikam vajag ilgāku laiku. Kopumā man patīk šī maska, lietošu to arī tālāk.

Inga, 42 gadi, tirdzniecības menedžere
Mana sejas āda vēsajā gada periodā kļūst kaprīza, brīžiem apsārtusi, brīžiem lobās, citu reizi nejauki spīd, ja nav lietots attīrošs līdzeklis ar nelielu spirta klātbūtni sastāvā. The Body Shop maskai ir kompakts, ērts iepakojums, ērti atverams (atskrūvējams), ļoti patīk tāda veida maskas, jo uzklāšanai lietoju speciālo otiņu. Maska ir pienaini zaļā krāsā, smaržo pēc tējas koka eļļas, bieza tekstūra, nepieciešams pavisam maz produkta, lai visa seja un kakla āda būtu divas reizes noklāta. Apraksts uz produkta sola nesausināt sejas ādu. Pirmā sajūta – atvēsina, ziemas dzestrā gaisa sajūta. Pēc 15 minūtēm sejas maska ir mainījusi krāsu, sajūta it kā būtu uzklāta balto mālu maska. Noskalojot sejas ādu ar remdenu ūdeni atkal parādās dzestruma sajūta, kā arī uzreiz pēc sejas noslaucīšanas nerodas sajūta, ka steidzami jāklāj mitrinošs krēms. Tomēr es pēc maskas palutinu sejas ādu ar barojošu nakts krēmu. Šodien dienas gaismā konstatēju, ka esmu tikusi gala ar ādas lobīšanos uz zoda, kas iespējams radās no sintētiskās šalles. Esmu pārliecināta, ka tas ir saistīts tieši ar šīs maskas lietošanu, jo, kā zināms, tējas koka eļļa tiek plaši lietota tieši ārstnieciskos nolūkos. Rezultātā esmu ļoti apmierināta, jo ar vienu šāvienu ir nošauti pat divi zaķi – sejas āda ir atsvaidzināta, mīksta, elastīga, āda uz pieres nespīd, sejai kopumā ir vienmērīgs tonis (bez apsārtumiem vai asinsvadu redzama tīklojuma vaigu daļā), kā arī novērsta ādas lobīšanās. Iesaku šo produktu lietot, ja ir nepieciešams ādu atsvaidzināt, kā arī ja ādai ir tieksme uz iekaisumiem.

Organix Cosmetix attīroša pīlinga maska

Daiga, 29 gadi, pasākumu organizatore
Mans sejas ādas stāvoklis vērtējams kā normāls, lai gan reizēm sūdzos par iekaisušām pūtītēm, kā arī nedzīvu sejas ādas krāsu. Sejas maskas nelietoju regulāri, tāpēc dziļi attīrošā pīlinga maska manai nogurušajai, iespējams, arī piesārņotajai sejas ādai ir tieši tas, kas vajadzīgs, turklāt vēl no eko kosmētikas klāsta. Iepakojums ļoti vienkāršs un ērts. Aromāts neuzkrītošs, priekš dabīgās kosmētikas – pat patīkams. Uzklājot produktu (tekstūra – krēmveidīga), āda tiek patīkami masēta, toties 3 līdz 5 minūšu iedarbības laikā sajūtas ir ļoti atsvaidzinošas. Noskalojot masku, sejas āda ir pārsteidzoši maiga un gluda. Mazliet gan uztrauc, ka pēc apmēram 5 minūtēm seja paliek mazliet sārta, vērojama pat karsējoša sajūta, taču pusstundas laikā šie simptomi mazinās un izzūd pilnībā, turklāt nākamajās lietošanas reizēs neko tādu vairs izteikti nepamanu. Jāpiebilst gan, ka alerģiskas reakcijas no kosmētikas līdzekļiem sev novērojusi iepriekš neesmu. Āda arī turpmākās dienas izskatās ļoti tīra un pēc sajūtām – maiga. Iesaku izmēģināt arī portāla lasītājām!

Agnese, 30 gadi, pārdošanas projektu vadītāja pārtikas nozarē
Man ir normāla, jaukta sejas āda. Pieteicos testēt šo masku, jo tā ir eko. Produktam ir smuks, dabīgs iepakojums, ērti lietot. Man šis produkts vairāk atgādināja sejas skrubi – tam bija iekšā graudiņi. Graudiņi varēja būt smalkāki, man bija drusku pa rupju. Smarža neuzkrītoša, kā krēmam, vidēji biezs, vajag vidēju daudzumu, lai pietiek sejai un kaklam. Kā skrubis darbojās labi, bet es mēģināju paturēt arī kā masku. Rezultāts – āda ir attīrīta kā ar skrubi, bet arī tāda kā mitrināta, kas laikam ir dēļ maskas īpašībām. Produkts divi vienā. Vispār jau ērti, jo ieekonomē laiku. Pa šo laiku izmēģināju divas reizes – ādai patika, tā jūtas un izskatās labi. Iesaku to izmēģināt, vairāk gan kā skrubi!

Lovea attīroša rozā mālu sejas maska jūtīgai ādai

Antra, 24 gadi, studente
Mans ādas tips – sausa, jutīga. Lovea BIO rozā mālu maskas iepakojums ir ļoti ērti lietojams, jo varu izspiest produktu tik, cik nepieciešams. Tūbiņas tilpums ir optimāls. Tas nozīmē, ka produkts pietiks ilgākam laikam, taču ne tik ilgi, lai produkts paspētu sakalst pēc tā atvēršanas. Lovea BIO rozā mālu maskas iepakojuma dizains ir gaumīgs, izvēlētā krāsa ir dabiska un atbilstoša piedāvātajai produkcijai. Tā kā produkts nesatur krāsvielas un mākslīgās smaržvielas, tas ir tieši tāds, kādu to varētu sastapt dabā. Rozā mālu masku ir viegli uzklāt uz sejas ādas, un arī viegli noskalojams. Jāatzīmē, ka maska jātur vien 5 minūtes. Pēc produkta lietošanas, āda palika mīkstāka un tā vairs nebija tik apsārtusi. Efekts saglabājas visu dienu. Šo produktu lietošu arī turpmāk, lai attīrītu un palutinātu sejas ādu. Noteikti iesaku šo produktu, jo tas ir dabisks, ērti lietojams, prasa maz laika un paredzēts sievietēm ar jutīgu sejas ādu.

Ilze, 32 gadi, strādā viesnīcas administrācijā
Esmu jūtīgas ādas īpašniece, tamdēļ biju ļoti priecīga, ka ieguvu iespēju testēt produktu, kas domāts tieši šādam prasīgam ādas tipam. Lovea maskai ir vienkāršs, ērts un glīts iepakojums. Patīkami ir tas, ka māla maska jau ir gatava lietošanai. Pēc uzklāšanas un maskas noturēšanas uz sejas norādīto laiku, to noskalojot, uzreiz pamanīju pozitīvas izmaiņas: āda ir daudz gludāka, sejas tonis – vienmērīgāks, seja izskatās starojoša. Arī nekādas alerģiskas reakcijas nemanīju un man tas ir ļoti svarīgi. Turpināšu lietot šo masku arī turpmāk, visticamāk iegādāšos to pēc tam arī pati, jo esmu patīkami pārsteigta par pozitīvo rezultātu.

BIODROGA Deep Cleansing Mask – Dziļi attīroša maska

Gita, 38 gadi, finansiste
Man ir normāla sejas āda, bet kad ir daudz darba ar datoru un tad tā paliek raupjāka, reizēm spīd un mēdz būt pelēcīga. Esmu sejas masku fane, esmu izmēģinājusi visādas. Biodroga maska ir salīdzinoši mazā iepakojumā, gribējās lielāku. Svaiga smarža, maigi pasteļu zaļa krāsa. Viegli klājas, maigi iedarbojas, nav nepatīkamu sajūtu. Pēc noņemšanas pirmais, kas iekrīt acīs ir vienmērīgā ādas krāsa. Ir tāda patīkama, tīra sajūta. Āda izskatās atpūtusies, arī grumbiņas ir izlīdzinātas. Salīdzinot ar citām maskām, ko esmu lietojusi, galvenie plusi ir tas, ka šī maska iedarbojas maigi, nav alerģiskas reakcijas, un ir tiešām kaut kāds redzams rezultāts. Man patika! Lietošu un iesaku pamēģināt citām šī portāla lasītājām.

Anna, 21 gads, studente
Šobrīd mana sejas āda ir taukaina un problemātiska (nedaudz pumpaina). Ar Biodroga sejas masku vēlējos uzlabot savas ādas stāvokli. Maskas tilpums man šķita piemērots šāda veida produktam, tas ir 50ml. Tā neaizņem daudz vietas, ja nu ir vēlme to ņemt līdzi. Vienīgais, kas man nepatīk iepakojumā ir tas, ka tā ir tūbiņa, principā, esmu no tām, kam ērtākas šķiet apaļās burciņas vai dozējamie iepakojumi, jo tad līdzekli iespējams izlietot līdz pēdējam, nav nekas jāspiež vai jāgriež, lai dabūtu kaut ko ārā, kad līzeklis iet uz beigām. Maskas tekstūra ir viegla. Aromāts ir dabīgs, patīkams. Masku izmēģināju pēc nogurdinošas darba dienas, tādēļ noturēju masku ilgāk par 10 min, uzreiz sajutu atsvaidzinājumu un spirgtumu. Pēc lietošanas āda izskatās tīrāka, tā ir gludāka un maigāka. Nav tik apsārtusi. Turpmāk domāju šo produktu lietot, kā arī iesaku to citām lasītājām!


Dr. Organic Nāves jūras minerālu bio plazmas attīroša dubļu maska


Aila, 42 gadi, strādā veselības aprūpes jomā
Man ir kombinēta tipa āda, T zona ļoti spīd, bet vaigi ir ļoti sausi. Ir arī grumbas. Gribu normalizēt ādu un, lai tā izskatās jaunāka. Šī maska interesē, jo sola gan attīrīt, gan atjaunot ādu. Iepakojums jauks, ir plaša informācija par produktu. Lietot ērti, jo maska ir spiežamā tūbiņā. Maska ir vidēji bieza, ļoti labi klājas, smaržo neitrāli. Pēc maskas lietošanas pirmais, ko pamanīju, ka āda ir maiga un gluda. Visur vienāda – taukainā daļa matēta, sausā mitrināta. Labs iznākums. Un šis efekts saglabājās visu dienu. Noteikti lietošu šo masku tālak, jo gribu redzēt, kā tā ilgtermiņā iedarbosies uz manu ādu. Iesaku izmēģināt visām www.espati.lv lasītājām.

Mārīte, 39 gadi, bibliotekāre
Sejas āda man ir viegli taukaina ar paplašinātām porām, saskatāmas arī pirmās grumbiņas. Dr. Organic kastītes iepakojums ir neparasts un pamanāms, savukārt tūbiņa, kurā iepildīts pats produkts, ir caurspīdīga, kas ļaus jau savlaicīgi konstatēt to brīdi, kad pienācis laiks iegādāties jaunu šīs maskas iepakojumu. Pati maska ir pelēcīgā krāsā, tai piemīt viegls, dabīgs aromāts. Pēc maskas nomazgāšanas nepārprotami redzams pirmais pozitīvais maskas iedarbības efekts – sejas āda ir daudz gludāka un tvirtāka. Arī atlikušajā dienas daļā šķiet, ka āda tik ļoti netaukojas ir matētāka. Šobrīd esmu ļoti apmierināta ar maskas iedarbību, tamdēļ turpināšu to lietot un ieteikšu arī savām draudzenēm un darba kolēģēm!

Lavera poras attīroša sejas maska ar piparmētru, māliem un Nāves jūras sāli

Līga, 30 gadi, projektu vadītāja
Zīmola Lavera poras attīrošo sejas masku ar organisko piparmētru, māliem un Nāves jūras sāli izmēģināju pirmo reizi. Maska iepakota ērtā 10 ml paciņā, kas paredzēta vienai lietošanas reizei un tā piemērota kombinētai un normālai sejas ādai. Sejas maskas struktūra ļoti maiga un krēmveidīga. Tai piemīt patīkami atsvaidzinoša un nomierinoša smarža un, maska uzklāta uz ādas rada patīkamu atvēsinošu sajūtu, un lieliski palīdz atslābināties. Pēc testa sejas āda bija kļuvusi patiešām brīnišķīga – ādas poras dziļi attīrītas, liekais taukainums absorbēts un āda kļuvusi veselīga, mitrināta, maiga, gluda, matēta un atsvaidzināta. Sajūta tāda it kā šūnas būtu atjaunojušās un sejas āda kļuvusi tvirtāka. Šī sejas maska pilnībā izpildīja solījumus, kas minēti uz tās iepakojuma. Maskas lieliskais efekts saglabājās arī vairākas dienas pēc tās lietošanas. Sejas āda joprojām ir zīdaini maiga, poras un taukainums ir acīmredzami samazinājies. Noteikti turpināšu regulāri lietot šo produktu, lai uzlabotu sejas ādas stāvokli, samazinātu sebuma izdalīšanos un attīrītu poras, kā arī iesaku šo sejas masku citām www.espati.lv lasītājām.

Kristīne, 34 gadi, pavāre
Sejas āda man ir taukaina un poraina. Rezultāts, ko sagaidītu būtu veselīgāka un tīrāka āda. Maskas iepakojums ir klasisks un ļoti parocīgs vienreizējai lietošanai, viegli atverams arī bez šķērēm. Aromāts ir ļoti intensīvs un patīkams, kā arī viegli atpazīt, ka sastāvā ir Nāves jūras sāls. Maskas tekstūra ir krēmīga gēla veidā un super viegli uzklājama vajadzīgā slānī pat ar pirkstiem, neizmantojot nekādus citus papildlīdzekļus. Efekts tik tiešām ir tūlītējs, un āda uzreiz ir patīkami gluda, maiga. Taukainība ir pazudusi, āda ir manāmi attīrīta un izskatās daudz veselīgāka kā iepriekš. Matētās ādas efekts ilgi nesaglabājas, toties tā paliek veselīga un maiga arī nākošajā dienā. Noteikti plānoju šo masku iegādāties un lietot regulāri un iesaku arī citām lasītājām.


Institut Esthederm Paris OSMOCLEAN Attīrošā lobošā maska


Katrīna, 38 gadi, nodaļas vadītāja valsts pārvaldē
Ādas tips – jaukta ar nelielām novecošanās pazīmēm. Biju patīkami pārsteigta, kad maskai klāt saņēmu tīrīšanas līdzekļa paraudziņu. Maskas iepakojums ir vienkāršs, minimālisma stilā. Lietot ērti. Produktam ir pabieza konsistence, to nebija ļoti viegli uzklāt un izlīdzināt pa ādu. Man patērējās diezgan daudz produkta vienā reizē, jo rakstīts, ka vajag biezu kārtu. Smarža bija jauka, svaiga. Paturēju kādas 10 minūtes, jo nebija norādīts, cik ilgi jātur. Pēc maskas noņemšanas rezultāts bija acīmredzams. Āda vizuāli izkatās tīrāka un tonis ir izlīdzināts, vienmērīgs. Ļoti maiga un gluda sajūta pēc taustes. Imēģināju masku divas reizes un esmu ļoti apmierināta ar šo produktu. Noteikti iesku to izmēģināt visām www.espati.lv lasītājām.

Linda, 30 gadi, angļu valodas skolotāja
Man ir sausa, jutīga sejas āda. Ir arī pirmās krunciņas šur tur. Esthederm maskai ir skaists iepakojums, neliels tilpums, lietot ērti. Klāt bija attīrošas želejas paraugs, kas bija jauki. Izmēģināju abus produktus. Maska ir bieza ar maigu smaržu. Kā mālu maska, bet tie laikam nav māli. Ļoti maiga maska. Turēju 15 minūtes, tā nemaz nesažuva, āda jutās labi. Tad noņēmu lielumu ar rokām un pārējo noskaloju. Maska pilnīgi maina ādu! Krāsa paliek gaiša un vienāda, āda pati gluda, gluda. Nebija nekādu sliktu reakciju. Tiešām labs un tūlītējs rezultāts – var redzēt, ka produkts darbojas! Iesaku visām!


Coslys Lily attīroša maska starojošai sejas ādai ar liliju ekstraktu normālai un kombinētai ādai


Baiba, 28 gadi, biroja vadītāja
Esmu iecienījusi franču kosmētiku, bet šī zīmola produktus iepriekš nebiju lietojusi. Mans sejas ādas tips – kombinēta un nedaudz problemātiska. Ar maskas palīdzību vēlējos seju attīrīt, kā arī atjaunot tās mirdzumu un pabarot ar vērtīgām vielām. Sejas masku testēju vakarā, lai pēc nogurdinošas darba dienas atpūstos un sevi mazliet palutinātu. Iepriecināja ērti lietojamais iepakojums – tūbiņa, kas pietiks ilgākam laikam, kā arī patīkami maigā un neuzbāzīgā smarža. Uzklājot masku sajūtas bija kā jau māla maskai – patīkami savelkošs, atslābinošs un mazliet kņudinošs efekts. Pēc maskas lietošanas biju ļoti patīkami pārsteigta. Novēroju, ka āda ir efektīvi attīrīta, tā kļuvusi zīdaina, maiga, starojoša un pabarota. Taukainās sejas zonas kļuvušas matētas un ir sajūta, ka sejas āda kļuvusi vienmērīgāka. Āda izskatās atjaunota un atpūtusies, rezultāts lielisks – acīmredzams un sajūtams, jau pēc pirmās lietošanas reizes, turklāt efekts saglabājās vairākas dienas. Iesaku šo sejas masku tām www.espati.lv lasītājām, kas ātri vēlas iegūt attīrītu, mirdzošu, matētu un pabarotu sejas ādu.

Vita, 39 gadi, strādā transporta kompānijā
Man ir normāla sejas āda, kuru cenšos reizi nedēļā iepriecinā ar kādu dabīgu masku – veikalā pirktu vai paštaisītu. Coslys Lily maska ir pildīta vienkāršā tūbiņā ar skrūvējamu korķīti. Tai ir dabīgs, viegls aromāts. Maska klājas ļoti labi un pēc sejas nomazgāšanas esmu ļoti gandarīta par maskas iedarbību. Āda ir magai, gluda, sejas krāsa – vienmērīga. Šo masku varu droši ieteikt visām dabīgās kosmētikas cienītājām, jo kosmētiskā līdzekļa iedarbība ir acīmredzama. Man patīk!

Glam Glow Powermud Dualcleanse Treatment

Signe, 29 gadi, fitnesa konsultante
Man ir jaukta/taukaina sejas āda. Problēma – spīdums. Glam Glow sejas maskas iepakojums ir koši zaļš un priecīgs. Bundžiņa maza, lietošanā ērta, skrūvējama. Maskai ir spēcīga smarža pēc kaut kādiem augļiem. Tā ir pašķidra pēc konsistences, klājas ļoti labi, nevajag daudz, lai noklātu visu seju. Nezināju, cik ilgi jātur, meklēju internetā, sapratu, ka 10 minūtes. Man āda noreaģēja ar nelielu kņudināšanu un pat dedzināšanu, kamēr maska bija uz tās. Tas nepatika, bija diskomforts. Taču, kad masku noņēmu, rezultāts bija labs. Sarkanums nebija. Ir sajūta, ka āda ir tīrāka. Man patika, ka tā palika matēta. Efekts saglabājās vairākas stundas.

Baiba, 46 gadi, strādā ar būvniecību saistītā uzņēmumā
Ar gadiem sejas āda noveco un tai trūkst starojuma. Tā es raksturotu patreizējo savas ādas stāvokli. Gribas lai tā kļūst gludāka un zīdainaka. Fantastisks iepakojums ar viegli pārspīlētu Holivudas šiku, burciņa smagi ieguļas rokā un es sapratu – tā tik ir manta. Stikla iepakojums dod cerību, ka maska ilgi uzglabāsies. Atverot nekas nepārsteidza – viegli pelēka mālaina masa ar maziem pīlinga graudiņiem. Vienīgi aromāts tāds netverams – it kā smaržo, it kā nē. Viegli klājas plānā kārtā, tas bija neierasti māla maskai. Pāris minūtes pēc uzklāšanas viegli kodīga sajūta uz ādas, ātri nožuva. Nomazgājot masku, sejas āda kļuva gluda, zīdaina. Ar baudu varēju noglāstīt savu seju. Noteikti pamēģināsu vēl kaut ko no šī ražotāja sortimenta un ieteiktu to darīt arī citām.

5 komentāru
  1. Esthederm esmu redzējusi Stokmanī! Man pašai patīk Hauschka, jo esmu māla masku piekritēja.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.