Atskatamies uz espati.lv un LatConsul vīna vakaru

Pagājušajā nedēļā aktīvi aicinājām jūs, espati.lv lasītājas, satikties un skatīt vienai otru vaigā pie vīna glāzes spāņu mūzikas pavadībā, ļaujoties šarmantā someljē Ginta Sniedzes stāstiem par vīna pasauli. Nu šī mūsu pirmā tikšanās jau aiz muguras, un mēs, espati.lv un biznesa konsultāciju un mācību centra LatConsul kolektīvs, priecājamies, ka atnācāt tik kuplā skaitā!

Sākumā jāatvainojas tām dāmām, kuras šajā pasākumā diemžēl nevarēja piedalīties, kaut gan to ļoti vēlējās, bet, kā jau solījām šī pasākuma dalībniecēm, centīsimies šādus kopīgus izklaidējošus vakarus ieviest kā tradīciju, tādējādi dodot iespēju tajos piedalīties arī citām lasītājām. Bet nu mazliet atskatīsimies uz vīna vakara norisi mājīgajās LatConsul telpās. 


Vakars iesākās ar sarkanā un baltā vīna malkošanu, gardām uzkodām un neformālām sarunām. Pamazām viešņas ieņēma savas sēdvietas, un espati.lv pirmo reizi uzrunāja savas lasītājas klātienē. Mūs sveica arī mācību centrs LatConsul, kas bija īpaši parūpējušies par šī vakara brīnišķīgo atmosfēru. Dažām dāmām bija pievienojušies arī kungi, kas nozīmē, ka espati.lv gaitām seko līdzi arī stiprais dzimums. Un tas, protams, patīkami silda pašapziņu. 

Pēc sasveicināšanās varēja sākties īsais spāņu valodas kurss un ieskats spāņu kultūrā pasniedzējas Irmas Pavāres vadībā, kas LatConsul mācību centrā spāņu valodu pasniedz jau piecus gadus. Tagad mēs vismaz zinām to, kā spāņu valodā ar sevi iepazīstināt un pieklājīgi atteikties no vīna. Bet nepārprotiet, to darīt mēs nemaz negrasījāmies, jo pēc mazas pauzītes ar vīna dažādību un aizraujošiem  stāstiem par šo seno un dažādiem mītiem apvīto dzērienu mūs steidza iepazīstināt atraktīvais un apbrīnojami erudītais someljē Gints Sniedze.

Šķita, ka dāmas tiek burtiski apburtas, apvārdotas un aiznestas kaut kur tālu Spānijas laukos starp vīnogulājiem un Spānijas siltajiem vasaras vakariem. Gintam jautājumus uzdevām pat mazajā uzkodu pauzītē, kur Gints nenogurstoši atbildēja uz ikvienu jautājumu par un ap vīna dažādo dabu, izcelsmi un īpašībām. Viņa stāstu krājums ir neizsīkstošs, un par to varēja pārliecināties, kaut vai palūkojoties pulkstenī, kas nepielūdzami rādīja, ka esam šeit aizkavējušās daudz ilgāk nekā sākumā bijām plānojušas. Atgādinām, ka intereses gadījumā Ginta vadībā iespējams izzināt vīna pasauli arī īpašos kursos, pēc kuriem vīna baudīšanas mākslu, iespējams,  atklāsiet pilnīgi no jauna.

Vēl pāris glāžu dzirsktoša, vēsa šampanieša un bijām gatavas izlozēt vakara balvu – brīnišķīgu Ginta izvēlētu sarkanvīnu, kas paredzēts īpašiem gadījumiem. Apsveicam Līvu Bogdanovu ar iegūto balvu!

espati.lv devās mājās ar sārtiem vaigiem un mazliet no prieka (un arī vīna) apreibušu smaidu uz lūpām. Cerams, šī mūsu pirmā tikšanās sagādāja patīkamas emocijas ne tikai mūsu mazajam kolektīvam, bet arī jums, mīļās meitenes, dāmas un kungi.

espati.lv un biznesa konsultāciju un mācību centrs LatConsul saka paldies par jauko vakaru !

13 komentārs
 1. Pasākums tiešām bija feins un atraktīvs! Gints mācēja ieintriģēt vēl vairāk par plašo vīna pasauli, kas rosināja nopietnāk apsvērt domu apmeklēt kursus. :)) Iesaku visām vīna baudītājām ļauties un apmeklēt šo jauko vīna vakaru draudzīgā un mazliet reibinošā gaisotnē! 🙂

 2. Ilzīte
  Liels paldies par brīnišķīgo pasākumu. Viss bija ļoti pārdomāti un forši. Mums ar draudzeni ļoti patika. Pasākums iedvesmoja apgūt kaut ko jaunu, ko arī noteikti drīšu. Paldies, espati.lv, Tu esi vislabākā.

 3. Vai kur mes siten smukas un smaidigas, no sakuma, gan bijam tadas sastivejusas un nopietnas, bet pateicoties Gintam un vinam, vai vinam un Gintam, isto vaininieku nevar saprast :)) nemam un uzplaukam. Starp citu, paldies espati.lv par rikoto vakaru, tadas kopa sanaksanas ir vajadzigas!

 4. Uzjautāsim fotogrāfam, cik pavisam bilžu, bet to noteikti ir vairāk un varam sarunāt 😉

 5. Cik es saprotu, Latkonsuls riko ari padzilinatus viina kursus (majas lapa vismaz ta ir rakstits), tur ir viena burviga iespeja – Viina kursi ka davana, japaludz lai virs man sito uzdavina dzimumdiena, jo nekur agrak es neesmu dzirdejusi tik loti zinosu un interesanti paustu viedokli par viinu. Eh, baigo reklamu es tagad Gintam uztaisiju, bet tas noteikti ir ta verts – paklausities vinja!!!

 6. Pasākums patiesi bija lielisks!Paldies un gaidīsim nākamo! Es arī labprāt vēlētos apskatīt vairāk bilžu.

 7. Tas bija tik jauks vakars, lieliski piemērots nedēļas nogalei!
  Gints tik tiešām burtiski apbūra,jo viņā varētu tikai klausīties un klausīties… un ar smaidu sejā! Patika, ka varēja klātienē sasveicināties ar dažām espati.lv veidotājam, īpaši ar Martu!
  Milzīgs prieks par iespēju tik labi pavadīt vakaru, iegūstot jaunu informaciju, pozitīvas emocijas, kā arī garšīgu baudījumu vēderam.! ņammm.. 😉
  Ceru, ka mēs varēsim tikties ik pa laiciņam, to veidojot par tradīciju!
  Lai TEV veicas, espati.lv un lai mums, lasītājām, arī vienmēr smaids uz lūpam, tāpat kā tajā vakarā! 🙂

 8. Kad būs vēl kāds pasākums?? es saprotu, ka viss varētu atdurties pret finansēm , tāpēc pat būtu gatava pat škirties no saprātīgas naudas summas.
  Vīna vakars bija brīnišķigs, tiešām paldies

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.