Atskatamies uz espati.lv ādas kopšanas pasākumu

Kā jau iepriekš vēstījām, mēs, espati.lv, nolēmām, ka vēlamies laiku pa laikam satikties ar savām lasītājām aci pret aci, lai parunātos par dažādām interesantām, radošām, nepieciešamām un derīgām lietām, kā arī lai vienkārši atpūstos un sevi mazliet palutinātu, iemalkojot vīnu citu meiteņu sabiedrībā. Trešdien, 28.oktobrī, espati.lv lasītājas tika aicinātas uz ādas kopšanas semināru, kas bija jau otrais espati.lv lasītāju kopīgais pasākums. Mazliet atskatīsimies uz šo notikumu fotogrāfijās, kā arī pastāstīsim pārējām espati.lv lasītājām, kā pavadījām laiku un ko vērtīgu uzzinājām.

Kopā sanācām mācību centra "Dynasty" telpās. Pirms uzklausījām ādas ekspertu sakāmo, baudījām uzkodas un vīnu, kā arī savstarpēji iepazināmies. Kad bijām sapulcējušās pilnā skaitā, devāmies uz semināra telpu, ieņēmām vietas un bijām gatavas uzklausīt dažādus vērtīgus padomus ādas kopšanā.
Par ādas kopšanu ziemā espati.lv aicināja pastāstīt kosmetoloģi, eksperti ar 16 gadu pieredzi, Ievu Cipuli.


Ieva Cipule stāsta par ādas kopšanu ziemas mēnešos

Ieva pastāstīja gan to, kam būtu jāpievērš uzmanība, kopjot ādu tieši ziemas mēnešos, kā arī, kā rūpēties par ādas labasajūtu, sasniedzot 25 gadu vecumu. Mums visām Ievas stāstītā laikā tika dota iespēja tūlīt  pat arī iepazīties ar dažiem produktiem no Lierac, kā arī tos izmēģināt, tā teikt, uz savas ādas.


Meitenes testē produktus

Nākamā runātāja, Terēze Beļkova, Veselības centra 4 skaistuma klīnikas "4.Dimensija" speciāliste, iepazīstināja mūs ar kosmetoloģiski ārstniecisko daudzlīmeņu sejas diagnostiku ar spektrālās diagnostikas aparāttehnoloģiju Beau Visage.


Terēze Beļkova stāsta par ādas stāvokļa diagnostiku

Terēze mums visām uzskatāmi parādīja, kā notiek ādas tipa un vispārējā ādas diagnostika, kā šī procedūra palīdz mums piemērotu kosmētikas un ādas kopšanas līdzekļu izvēlē. Jāsaka, dzirdētais bija kas jauns, jo uzzinājām, ka mūsu āda nepareizas kopšanas gadījumā, kā arī ja par to nepietiekami rūpējamies, var neatbilst mūsu faktiskajam vecumam – tā gluži vienkārši var novecot ātrāk par mums pašām.


Meitenes uzdod jautājumus Terēzei

Pēc stāstītā meitenes tika aicinātas uz vīna pauzi, kuras laikā Terēze atbildēja arī uz jautājumiem par to, kā ādas veselības stāvokli ietekmē pārmērīga uzturēšanās saulē un sauļošanās solārijā.

Tā kā teorija ir laba lieta, bet visas mēs alkstam izmēģināt dažādas jauninājumus arī praksē, Lierac produktu menedžere Kristīne Vītola mums pirms dažādu krēmu, masku un losjonu izmēģināšanas pastāstīja, kādas ir Lierac kosmētikas labās īpašības un kādas produtu līnijas tiek piedāvātas. Ja kādai lasītājai ir interese, sīkāku aprakstu piedāvājam šeit: Lierac.


Kristīne Vītola stāsta par Lierac produkciju


Lierac

Pēc tam devāmies uz blakus telpu, kurā visus produktus varējām gan ieraudzīt, gan aptaustīt un izmēģināt, kā arī ar īpaša aparāta palīdzību izmērīt sejas un ķermeņa ādas mitruma līmeni un ar kosmetoloģes palīdzību atrast sev piemērotāko ādas kopšanas līdzekli.


Ādas mitruma līmeņa mērīšana ar īpašu aparātu

Tām, kuras izlēma iegādāties kādu no Lireac produktiem jau espati.lv vakara gaitā, tika dota iespēja apmeklēt ādas diagnstikas procedūru ar ievērojamu atlaidi. Bet varam iepriecināt arī pārējās lasītājas, šī Lierac akcija no trešdienas  tiks piedāvāta arī citām Lierac produkcijas pircējām. Kā jau zināms, šo produkciju var iegādāties aptiekās, un, protams, arī veikalā "Dynasty" Brīvības ielā 180.


Kristīne palīdz izvēlēties piemērotāko Lierac produktu

Pēc tik piepildīta vakara bijām patiesi sagurušas, bet mājās gājām ar smaidu sejā, jo saņēmām mazas dāvaniņas, gan no Lierac, gan no Pēdu centra, kas darbojas mācību centra "Dynasty" telpās.


Tests, tests, tests…

Jāpiemin, ka zinošākās dāmas vakara gaitā no ekspertēm saņēma arī lielākas dāvanas – krēmu un kosmētikas maciņu. Protams, ne jau tikai dāvanu dēļ bijām tik pacilātas, ieguvām arī daudz noderīgas informācijas, iemalkojušas vīnu un galu galā atpūtušās pēc spraigas darba dienas patīkamā dāmu sabiedrībā.


Dāvana – maciņš un krēms

Tām meitenēm, kas jautāja, kad tiksimies atkal, un, protams, arī pārējām lasītājām, kuras vēlas piedalīties kādā no nākamajiem espati.lv pasākumiem, varam apsolīt, ka šo brīdi nebūs jāgaida ilgi. Sekojiet  līdzi informācijai tepat espati.lv:)

 

7 komentāru
  1. Liels paldies par pasakumu, bija patiesam jauki. Ceru ka bus vel ari citas reizes, kad varesim uzzinat par dazadam iespejam rupeties par sejas adu. Ka ari labprat uzzinatu ka efektivi tikt gala ar tadam trivialam lietam ka raupji papezi :), vai ari ka uztaisit feinu manikiru un kadas piemeram ir jaunakas solariju tehnologijas. Ceru, ka kads sads pasakums vares notikt jau drizuma. Paldies par jauko tresdienu velreiz!

  2. Paldies, paldies par iespēju būt klāt! Pasākums bija izdevies. Lieliskas bija visas runātājas, jo īpaši Ieva – tik mierīgi un tajā pašā laikā pārliecinoši sniegtas zināšanas. Tādas tikšanās ir vajadzīgas vēl. Un Lierac jau vien ir ko vērts!!! Ikdienā tik plašam klāstam un skairojumam nemaz nevar un nesanāk laika tikt klāt. Lai pietiek enerģija nākošajam pasākumam, varbūt pat mazai kosmētikas skolai:-)

  3. Dāvanā bija lierac produktiņi, paraudziņi gan, bet tur diezgan daudz iekšā. Tagad es tos regulāri lietoju un saprou, ka man patīk. manai ādai šī kosmētika patīk, esmu pat ļoti izbrīnīta. Forši, ka ir iespēja pamēģināt kaut ko jaunau, jo uzreiz pirkt veselu iepakojumu un nezināmu – pārāk riskanti. Gribētu vēl kadi pasākumu arī par citām labām lietām, piemēram ķermenim varbūt.

  4. bet Terēze izskatās vājprātā veca un kunkaina. ko jaunu un derīgu viņa spēj iemācīt?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.