Ātrs make up

         Sveiki, sveiki, sveiki!!! Es Jums parādīšu, kā var ātri un ļoti skaisti uztaisīt dienas grimu, jo to mēs izmantojam biežāk – gandrīz katru dienu: ejot uz darbu, darba interviju, skrienot uz veikalu, vai uzliekam tāpat dienai sākoties 🙂 Šis grims pasvītro Jūsu dabisko skaistumu un liek justies brīvai un pārliecinātai par sevi, neskatoties ne uz kādām problēmām un dzīves situācijām.
Vēlu veiksmi un iesaku Jums vairāk smaidīt, jo grims pasvītro Jūsu dabisko skaistumu, bet smaids parāda iekšējo skaistumu! 🙂

14 komentārs
 1. Nav slikti! Interesanti, ka izņemot tonālo krēmu, viss tiek likts ar otiņām, nevis, piem. acu ēnas ar tiem sūklīšiem, kas iet līdzi parastajos komplektiņos, vai lūpu krāsu ar lūpukrāsu. 🙂
  Būtu interesanti kaut ko sīkāk uzzināt arī par “instrumentiem” un kosmētikas tipiem – kuros gadījumos kāda tipa ēnas labāk lietot (birstošās, krēmveida, utt.), kad labāk vilkt kontūru ar zīmuli, kad -ar laineri, utt.

 2. p.s. Un interesanti arī, ka uzacīm arīdzan lieto otiņu, nevis uzacu zīmuli un birstīti.

 3. Korektors ir jālieto pēc tonālā krēma uzklāšanas, savādāk, tonējot seju, jau uzklātais izsmērējas.

 4. viss jau labi, bet tik traki ādu zem acīm berzēt gan nevajag (liekot dzelteno korektoru), jo āda zem acīm ir ļoti maiga un to berzējot var ļoti izstaipīt un ātrāk veidojas maisiņi zem acīm. Tā nu ir liet ako kosmeteloģes vienmēr piesaka.

 5. Nu nezinu gan – to nu nekadi nevar nosaukt par ikdienas make-up izskrieshanai uz veikalu…Un vai TIK daudz ir vajadzigs, vispar????
  …Varbuut uz kaadu vakaru, balli, bet vai ikdienaa jazimee uzacis, kuras meitenei jau bija, un vai ikdienaa TIK ljoti jazimee janotushee katrs punktinjhs, pumpina utt., jaietushee enas visur uz zoda utt… – tiesham kur tad paliek pati sieviete? Man lai uzklatu make-up aiznem 10 min: tonalais ( ljoti viegls, bet noteikti ne katru dienu, peec garastavoklja vai pasakuma nozimes man), puderis viegli uz plakstiniem ( lai eenas nesaveltos ), acu kontura, acu plakstinja locijumaa vietaa brunganas enas, konturu iztusheju ar tumshi zaljaam enaam,kas pieskanotas, manai acu krasai, skropstu tusha, vaigu sartums un viegls dabigs lupu spidums. Viss. 🙂 Un ir ljoti jauki ( man nebuut nav vairs pat 30 gadi….)

 6. Piekrītu…meitene izskatījās ļoti skaitsa arī sākumā. Un tik daudz tiešām tikai tad, ja ir kāds pasākums, kurā jāizskatās perfekti,jo tiksi bildēta/filmēta vai citādi uzmanības centrā. Ikdienai jau pietiek ar acu zīmuli, vieglām ēnām, skropstu tušu un lūpu spīdumu.

 7. Man gan mācīja, ka acu zīmuli liek ZEM ēnām. Bet kopumā video ir pamācošs, paldies!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.