ĀTRAS un VESELĪGAS brokastu receptes – PIEDALIES konkursā!

Aicinām tevi piedalīties recepšu konkursā un dalīties ar savām visgardākajām receptēm. Šī recepšu konkursa tēma – ātri un veselīgi brokastu ēdieni. Projekta draugs un atbalstītājs ir FINN CRISP sausmaizītes. Piedaloties, tev ir iespēja laimēt gardas balvas no FINN CRISP. Trīs, mūsuprāt gardāko brokastu ēdienu recepšu autores balvā saņems kasti ar FINN CRISP Original sausmaizītēm!

FINN CRISP Original ir kraukšķīgas un gardas pilngraudu sausmaizītes, kuru oriģinālā recepte izstrādāta jau 1952. gadā, taču tās joprojām ir iecienītākās visu sausmaizīšu vidū. Šo sausmaizīšu noslēpums ir gardais, zeltaini brūnais izskats, raksturīgais kraukšķīgums un nepārspējamā, bagātīgā rudzu garša. FINN CRISP Original sausmaizītes satur sevišķi daudz vērtīgo šķiedrvielu, tādēļ ideāli piemērotas gardai un veselīgai ēdienreizei. Šīs sausmaizītes nesatur laktozi, soju, pienu un olas, līdz ar to ir piemērotas arī veģetāriešiem un alerģiskiem cilvēkiem. Vairāk uzzini www.finncrisp.comKAS TEV JĀDARA, LAI PIEDALĪTOS?

Konkursa nosacījumi ir pavisam vienkārši – tev ir jāiesūta mums sava vislabākā, visgaršīgākā ātri pagatavojamā un veselīgā brokastu ēdienu recepte (viena vai vairākas), rūpīgi izklāstot gan nepieciešamās sastāvdaļas, gan pašu gatavošanas procesu. Ja ir iespējams, pievieno arī kvalitatīvas fotogrāfijas, kas ilustrē garšīgo rezultātu! 

Receptes sūti uz e-pastu [email protected] līdz šai piektdienai (24.10.2014.) plkst. 15.00! Jau nākamās nedēļas pirmdienā (27.10.2014.) mēs publicēsim konkursa uzvarētājas, kā arī viņu garšīgās, ātri pagatavojamās un veselīgās brokastu ēdienu receptes!

Konkursa rezultātus vari lasīt
3 ĀTRAS un VESELĪGAS brokastu ēdienu receptes

5 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.