Ātrās iedarbības sejas masku testa rezultāti

Pagājušā nedēļā mēs jūs aicinājām pieteikties Ātras iedarbības sejas masku testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksti lasāmi testa pieteikšanās rakstā: PIESAKIES Ātras iedarbības sejas masku testam. Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Lierac Mitrinoša maska komfortam

Ieva, 33 gadi, nodaļas vadītāja

Lierac Mitrinošai maskai ir elegants, klasiskas formas iepakojums. Kosmētiskā līdzekļa tekstūra ir maiga, tā labi klājas uz sejas. Ļoti patika maskas tūlītējais efekts, āda likās daudz gludāka, pavisam noteikti maigāka un man pat šķita – starojošāka. Arī nākamajā dienā, pēc maskas lietošanas, sejas āda vēl ir jūtams iepriekšējās dienas „pozitīvisms”. Domāju, ka masku ir vērts pamēģināt arī citām lasītājām.

Kristīna, 36 gadi, speciālais, sociālais pedagogs

Man būtu labāk paticis, ja maskai būtu nospiežams dozators, bet izspiežama tūbiņa arī apmierina. Maskas tekstūra patīkama, maiga, viegli uzklājas. Nepatika pārāk izteiktais, asais smaržvielu aromāts. Man ir nedaudz jutīga sejas āda, iespējams tādēļ uzreiz uzklājot masku sajutu nelielu surstēšanu, bet pēc mirkļa jau apradu, masku uz sejas noturēju 10 min. Pirmais iespaids pēc maskas lietošanas: nedaudz savelkoša sajūta, sejas āda daudz gludāka, kā nopulēta, sašaurinājušās palielinātas ādas poras. Sejas āda šķiet ir pabarota, bet vai mitrināta? Masku liku no rīta, gludas ādas efekts jūtams arī vakarā. Noteikti izlietošu šo tūbiņu, bet pati atkārtoti sev to neiegādāšos: jo nepatīk produkta aromāts, traucēja tas, ka maska nedaudz „koda”. Citiem tomēr iesaku masku izmēģināt.

GERARD’S Clay mask with aha

Sintija, 26 gadi, komunikāciju speciāliste
Māla maskas vienmēr ir bijušas manas iecienītākās, jo man ir kombinēta āda, kurai gadās arī dažādi izsitumi. Šīs maskas iepakojums ir neliels, līdz ar to parocīgs un ērts lietošanā, kā arī uzglabāšanā. Produkta tekstūra ir patīkama, nav pārāk bieza, un līdz ar to atvieglo uzklāšanas procesu. Tomēr, lai noklātu seju ar 2-3mm biezu maskas kārtu, kā to norāda ražotājs, nepieciešams diezgan daudz šī produkta. Taču, pēc norādītajām 15 minūtēm, kad masku noskaloju, rezultāts ir tā vērts! Mana āda izskatās attīrīta, krāsa ir vienmērīga, arī pēc taustes tā kļuvusi maigāka un poras izskatās šaurākas. Tas ir tieši tas, ko es sagaidu no sejas maskas lietošanas. Rezultāts saglabājas arī nākamajā dienā. Es domāju, ka noteikti lietošu šo masku arī turpmāk un es iesaku izmēģināt to arī citām sievietēm, jo tā dod vajadzīgo rezultātu. 
Baiba, 24 gadi, bankas darbiniece
Pirmais, ko ievēroju jau saņemot produktu, ir iepakojums. Vienkāršs, bet šiks. Prieks likt starp citiem produktiem pirmajā rindā. Nākamais, kas man personīgi bija svarīgi, nebija spēcīgas nepatīkamas smaržas. Parasti man nepatīk neviena smarža, tāpēc produktu tā arī nekad neizlietoju līdz galam. Šis noteikti nebūs tas gadījums. Uzklāšana ir ļoti viegla. Es pat teiktu pārsteidzoši patīkama. Instrukcija ir teikts, ka jāuzklāt 2-3 mm bieza kārta. Tas man likās nedaudz pārspīlēti. Noteikti plus ir tas, ka bija ļoti viegli notīrīt pēc tām 15 minūtēm masku no sejas. Tā saukto „pulējošo” efektu sajutu uzreiz. Patīkamā sajūta saglabājās ilgi. Noteikti ieteiktu izmēģināt šo balto mālu masku. Pati labprāt lietošu šo masku arī turpmāk.

Payot My Payot Masque

Dita, 28 gadi, veikala vadītāja

Man ļoti patika Payot My Payot maskas dzīvespriecīgais iepakojums oranžajā krāsā. Iepakojuma izmērs ļoti kompakts un ērts. Pati maska bija foršas tekstūras – tāda kā želejas veida, līdz ar to bija ļoti viegli to lietot, jo tā labi klājās un nebija nepieciešams liels produkta daudzums. Jauka bija arī patīkamā taču neuzkrītošā svaigā produkta smarža, kas nedaudz atgādināja kaut kādus augļus. Forši ir tas, ka maska nav jānoskalo, tas atvieglo lietošanu. Pēc norādītajām 10 minūtēm notīrīju lieko masku ar vati. Rezultāts bija ļoti labs – āda izskatās svaigāka, līdzīgi, kā pēc stundu ilgas pastaigas svaigā gaisā – krāsa kļūst vienmērīgāka, pati āda gludāka. Pēc 24 stundām vēl arvien šķita, ka āda izskatās atpūtusies. Es šo masku noteikti lietošu arī turpmāk un iesaku to izmēģināt arī citām espati.lv lasītājām.
Linda, 30 gadi, strādā birojā
Šī maska piesaista uzmanību ar savu dzīvespriecīgo, spilgto iepakojumu. Tūbiņu ir ērti atvērt un lietot. Maskai ir ļoti viegla gēlveida tekstūra, to ir viegli uzklāt. Man patika arī maskas smarža. Rezultāts, pēc maskas lietošanas, ir pamanāms! Āda ir gludāka un lieliski tonizēta. Brīnišķīga iespēja uzmundrināt ādu pirms kāda pasākuma! Noteikti iesaku!

Mary Cohr Ice lift sejas maska

Beata, 45gadi, uzņēmuma vadītāja

Maska ir tradicionālā gaišā tūbiņā, ārējā kartona iepakojuma kastīte ar viegli nojaušamu parfīmu. Maskai viegla gandrīz caurspīdīga struktūra, viegli klājas. Tā vien gribējās uzklāt plānā kārtā, pretēji tam kas rakstīts instrukcijā. Maskai piemītot divas īpašības – atsvaidzinoša un nogludinoša. Gaidīju, kāds būs solītais – aukstuma (nosaukumā teikts ledus) efekts uz sejas. Biju nedaudz vīlusies – izteiktu aukstuma efektu tā arī neizjutu, atsvaidzinošu – jā. Varbūt vainīga vide, masku uzklāju guļot siltā vannā. Taču liftinga efekts gan ir jūtams. Sejas āda likās gluda un veselīga. Kā liftinga masku es viņu labprāt lietotu arī tālāk un ieteiktu arī citām dāmām.
Sandra, 49 gadi, ārste
Produkta iepakojumu vērtēju kā ļoti parocīga izmēra, tas ir ērts lietošanā un arī glabāšanā. Sejas maskas tekstūra ir patīkama, jo ir gēlveida, un viegli klājas uz ādas. Uzklājot uzreiz jūtama viegla vēsuma sajūta. Vienā reizē pietiek ar niecīgu daudzumu produkta, jo tas labi izlīdzinās pa ādu. Pēc norādītajām 10 minūtēm, praktiski uzreiz bija sajūta, ka āda kļuvusi stingrāka, tvirtāka, gludāka un arī mirdzošāka. Tik ātrs efekts pēc sejas maskas lietošanas manā pieredzē ir pirmo reizi! Patīkamais efekts saglabājas apmēram 2 dienas pēc maskas lietošanas. Es šo produktu lietošu arī turpmāk un iesaku izmēģināt ikvienai sievietei, kas vēlas gūt patīkamas sajūtas sejas kopšanas procedūrās, jo šis produkts tādas dod, turklāt pozitīvais efekts ir tiešām ātrs. 

Biotherm Skin Ergetic maska

Liāna, 32 gadi, personāla atlases speciāliste

Biotherm Skin Ergetic maskas iepakojums man ļoti patika, jo katrai lietošanas reizei ir sava paciņa, kas atvieglo jautājumu par to, cik daudz maskas nepieciešams. Ar šo vienu paciņu manā gadījumā pietika gan sejas, gan kakla un dekoltē zonas ādai, turklāt nebija jāknapinās – visas minētās zonas varēju bagātīgi noklāt ar masku! Maskai ir ļoti patīkami svaigs citrusu aromāts, tā viegli klājas un izlīdzinās pa ādu. Lietošanas pamācībā bija doti arī sejas masāžas ieteikumi, kurus veikt, kamēr maska iedarbojas, lai tai būtu vēl labāks rezultāts – es tos arī izmēģināju. Maska nav jānoskalo, tikai jānoņem liekais ar vates tamponu. Manā gadījumā āda bija uzsūkusi masku tā, ka liekā tikpat kā nebija. Iespaids uzreiz pēc maskas lietošanas bija ļoti labs – āda izskatās svaigāka un tās tonis izlīdzināts. Arī pēc taustes šķiet, ka āda palikusi gludāka. Rezultāts saglabājās aptuveni 2 dienas. Es labprāt lietošu šo masku turpmāk, un iesaku to arī citām sievietēm!
Vita, 36 gadi, strādā ražošanas uzņēmumā
Šai sejas maskai iepakojums ir netradicionāls, tā ir dozēta atsevišķās paciņās. Jāsaka gan, man neizdevās izlietot visu nelielā iepakojuma saturu vienā piegājienā, tas pietiks vēl vienai sevis lutināšanas reizei. Maskai ir ļoti maiga krēmveida tekstūra un patīkams greipfrūta aromāts. Sejas kopšanas līdzeklis ādā iesūcās labi un pēc noteiktā laika varēja ieraudzīt pozitīvās izmaiņas: āda ir ļoti maiga, izlīdzināta un tonizēta. Prieks skatīties! Iesaku arī citām lasītājām!
 
11 komentārs
  1. Ar maskām vispār jau tā ir, ja vien ir atbilstoša tavam ādas tipam un vajadzībām, tad kļūst forši uzreiz, vajag tikai tās regulāri (reizi nedēļā) lietot!

  2. Man ir bijusi no Lierac, šķiet arī ātras iedarbības maska, ne šī, tādā oranžīgā iepakojumā, tā bija riktīgi iedarbīga.

  3. Es zinu, ka Gerard’s balto mālu masku noteikti var nopirkt salonā Bonitta Cosmetics, Miera ielā 93, Rīgā!!!!

  4. OOO, jā, es arī pamēģināju to Gerard’s mālu masku. Super, ļoti patika. Iegādājos salonā Aqua Villa Vecrīgā, bet zinu, ka var arī nopirkt Bonittā Ķīpsalas peldbaseinā. It kā neliels iepakojums, bet pietiek ilgam laikam (parasti neklāju 3 mm biezu kārtu, drusku ietaupu uz to 😀 )

  5. GERARD’S maska tagad i-veikala johaidi.com ar akcijas atlaidi , tas būs vēl izdevīgāk ka veikalos

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.