Atklāti par sievietes stulbumu

Sievietes vispār dažreiz mēdz būt divkārt stulbas. Zināt, kāpēc? Tāpēc, ka pašas zina, ka ir stulbas. Bet te jau es atkal par konkrētu sieviešu daļu runāju un, protams, par to daļu, pie kuras piederu pati.

Vakar izdomāju būt sevišķi jauka un brīnišķīga. Devos ciemos pie sava pastāvīgā vīrieša. Man bija ģeniāls plāns – sapucēšos, nu tā ne pārāk, bet ar odziņu. Izdevies  bij zaudēt pāris liekos kilogramus, pie friziera pabūts atjaunot matu toni, tieši pāris reizes solārijā pagulēts, pašapziņa tā kā par centimetru pacēlusies, tāpēc arī sen nelietotā kleitiņa "virs celīša" tiek izvilkta no skapja dzīlēm. Smuki uzkrāsojos, pat lūpu kontūrzīmuli izmantoju, saskaņotu apakšveļu sameklēju. Vārdu sakot, uzplauka tāda kā vecā labā pirmskrīzes "es", kad garastāvoklis bij labs apmēram reizi nedēļā nevis mēnesī, kad algas diena. "Ja jau, tad jau" – nodomāju. Varbūt var to vakaru līdz galam draisku pataisīt. Sameklēju masāžas eļļiņu, piepilināju muskusiņu, paņēmu līdzi mazai jaukai erotiskai masāžai.

Pie durvīm tieku novērtēta. "Wow! Lūpas arī uzkrasotas! Mmmm! Vispār biežāk tev šitā vajadzētu. Labi. Ļoti labi!". Balsī dzirdu neviltotu prieku un patīkamu izbrīnu. Efekts sasniegts. Vēl tā kā mazdrusciņ izspēlēju Rēzijas Kaļniņas cienīgu etīdi "nu beidz, man kut, es neesmu tāda", paņemu savu somiņu ar pričendāliem un, deguntiņu gaisā saslējusi, aiztipinu apsēsties uz dīvāna. Šovakar TU man būsi pie kājām.

HA! Cilvēks plāno, Dievs smejas. 

Pēc divām sekundēm atskan: "Andersone! Nu, tu kā cūka! Kas man tā pielāčoja koridoru? Bļin! Es jau te visu dienu slauku cilvēkiem no pakaļas. Ņem un saslauki tagad!"

Es sēžu kā krupi norijusi.

"Bet tev jau tas raksturīgi. Vienmēr bijis pilnīgs pofigs, kur ko liec un ko atstāj. Kur ej, tur paliek. Pagājušā reizē bija šķīvis izlietnē. Nenomazgāts".

Es ar visu savu makijāžu un eļļas bundžu sommā sajutos kā govs juvilieru veikalā. Saupcējusies, draiskule, zinies. Sēdi pie ratiem. Galvenais, ka traukus nomazgā un saslauki aiz sevis.  A es te tiri piri, sievietīti liktenīgo izdomāju no sevis uzburt. Var minēt vienu reizi, ko es darīju tālāk.

Protams, bimbāju. Aiz žēluma pret sevi, aiz dusmām, ka pielāčoju un aiz dusmām, ka kādam tā ir katastrofa. Ar seju tagad var  iet sikspārņus baidīt, un cēlais tēls ar pirmo asaru tāpat uz šo vakaru ir cietis totālu fiasko. Smieklīgākais jau ir tas, ka šī nav pirmā reize. Šīs govis trauku veikalā, aitas restorānā, lāči deju kursos  utt. ir diezgan pierastas sajūtas, vismaz ar šo personāžu. Jautājums, protams – un ko tad es te daru? Jā, un ko es te vispār daru? Bet ar jaunu dienu uzaust jauna cerība. Es viņam pierādīšu! Es noteikti varēšu! Es būšu lieliskā sieviete, ar kuru viņš vēl leposies! Vismaz varētu raudāmo krānu aizgriezt ciet, tas jau būtu solis pretī panākumiem. Jo, redz, arī kad raudu, es "zaudējot cieņu viņa acīs".

Un kas tas ir, kas dzen mūs zem šī āmura atkal un atkal? Kas liek normālai, veselīgai, visai izskatīgai un nemaz ne muļķai sievietei triekties pakaļ nesasniedzamajam – vīrietim, kuram, viņa, visticamāk, vajadzīga kā kaķim piektā kāja?

Nu? Kas tas ir? Nē, nē, nē. Tā, mīļās, nav nekāda mīlestība. Tas ir stulbums.

24 komentāru
 1. un ne tikai sievietei ir tāds stulbums.. arī vīrietim…viņš cenšas, cik spēj, bet mīļotā sieviete izlamā kā mazu bērnu, ka tas ne tā un šis ne tā..un tomēr paliek par spīti visam…vai tas ir pieradums vai mīlestība?

 2. tas nav stulbums, bet sieviete sevi tik ljoti nemīl, ka ļauj tā… arī es sevi nemīlu, ka ļauju tādām lietām notikt. un tad esmu uz sevi vel dusmīgāka, kāpēc beidot nesaņemos un nerīkojos tiešām kā liktenīgai sievietei jārīkojas!!!

 3. Pamela: Tu vinjam esi vajadziiga kaa piesalushi bumbulji pie krancha dibena… kaa 2010 gada ziemas sniegs, kaa gejam vecene vai sniipim iesnas… Nekjer krenjkji, bet klusi pie auss pačuksti, kur Tu taadu mamutu izraki…?

 4. Vau, Andersone, atkal pa forso!
  He, ari Otomars tepat :).
  Sak likties, ka espati.lv nolemis piesaistit a la Keriju Bredšovu un … eee aaa, nezinu ar ko tevi Otomar varetu salidzinat, … aaa izdomaju – Markizu de Sadu.
  Bet man patik, malacisi malacisi.

 5. Es pats nezinu, kas ar mani notika, bet kaut kaa konkreeti ieseedos shajaa portaalaa… laikam mani miiljie pornosaiti ir apnikushi…:)?

 6. nē, Otomārs varētu būt tas čaļitis no seriāla Californiacation, kuru Duhovnijs tēlo.

 7. NIKS: Yes! Bingo! Skaistaakie kadri no shii briinishkjiigaa seriaala…:)
  Lai kopētu linkus uz Youtubi vispirms vajadzeetu izdzeest astonjiekus… tos saliku, lai apietu automatisko linku kjeeraaju…
  8http:8//[cenzēts]youtube.com8/watch?v=8E7XzcGnUCI0&feature=related
  8http:8//[cenzēts]youtube.com8/watch?v=8GYntnxrFI&feature=related

 8. labi, es neesmu Niks, man tikai nemitīgi aizmirstās ierakstīt tajā rindiņā Niku 😀

 9. Un ne tikai stulbums, pascienas/drosmes trukums, kad viriesa prieksa klustam par bezveidigu masu, kas nevar piecelties un pateikt: “Zini ko dargais, uz neredzesanos”…
  Tadas esam…:)

 10. Lai nu kā, no šī stulbuma ir vismaz viens labums – iznāk baudāmi lasāmgabali. Citām i’ tas nesanāk.

 11. Es jau rakstiiju, ka mana pazinja raadiija sava draazjlja atsuutiito sms ” Shodien es tevi draaziishu” … un vinja staroja. Karoch! Taada taadu atrod…!:))

 12. Nedomāju, ka viņa viņam izraisa vēmienu, Otomār. Redzi, attiecību modeļi ir dažādi. Un te, iespējams, pati Andersone kaut kur zemapziņā no šitā kaifu ķer – no sērijas – jesļi bjot, to ļubit. Un viņš tāpat – ir, ko klopēt un kā izpausties. Kāpēc viņiem ilgstošas attiecības? Tāpēc, ka arī viņš viņā ir atradis to, ko neatrod citās, apbrīnojamu mazohismu 🙂 Ne visas tā atļausies. Iespējams – arī ļoti kompleksains vīrietis. Bet ok, jā – sievietes ir arī stulbas.

 13. To Nja: Tu zin’, man pat nav ko piebilst un neviljus atminjaa naak viena seerija no maaksliigaa skaistuma, kur viena sieviete gribeeja, lai vinju pielabo… tad luuk taa sieviete bija nevisai “garshiiga”… un tad vinja pateica dakterim, ka grib, lai vinju tas izvaaalee. Vinjsh pateica, ka OK, bet ar vienu norunu, ka vinjai galvaa buus papiira iepirkuma maisinjsh. Nu, vinjsh to vaaleeja, ak, Dievs, ku rupji… nu taa, ka pashai no pazemojuma asaras lija, bet še ku re ku… šī pēc dienas atkal pie vinja. Vinjsh jautaa vinjai… vai vinjai nepietika ar to pazemojumu. Vinja atbild, ka bija baigi forshi jo pirmo reizi dziivee izbaudija, kas ir orgasms…:)
  Ko es ar to gribeeju teikt? Kameer buus cirpeeji… tikmeer buus aitas…:)

 14. Nepareizi viņu esi audzinājusi!
  Pati kātroju un mazgāju, kad iedvesma..
  Un kad viņš jautā kāpēc neesmu izdarījusi to vai šito, es vienkārši atbildu, ka ja grib mājsaimnieci, lai iet meklēt citur!
  Ja novērtēsi pati sevi, tad arī vīrietis novērtēs tevi!

 15. Nē. Tas ir mazohisms. Tāds ļoti saldsērīgs un motivējošs. Pierādīt… pažēlot sevi. Kur pazīstams…
  Ir vīrieši, kuriem nespējam atteikt. Vai tā ir mīlestības pazīme, nezinu. Taču es vakardien saņēmu sevi rokās, uzsēdos uz diētas. Nevēlos sevi vairs žēlot, noliektu galvu kā kucēns iet pie Viņa jau zinot, ka Viņam mani nevajag. Saprast, ka varbūt pati uzmācos, bet Viņš jau to neteiks… kāpēc Viņi nesaka, kāpēc nesūta prom?
  Jā, es ceru, ka spēšu ieturēt diētu attiecībās ar Viņu. Varbūt vispār atteikties no šīm attiecībam… taču iekšā klusa balss pazemībā liek mesties šajās sāpēs. Ir svarīgi just… pat tad, ja šīs jūtas ir mazohistiskas.

 16. Parasti jau gan tā, ka tā pedantiskā un sterilā pukstētāja ir sieviete! Esmu nonākusi pie secinājuma- katrā pārī pa vienam pukstētājam un pa vienam nekārtīgajam…tā, lai viss ir līdzsvarā…jo kas gan notiktu, ja kopā būtu divi si-si-dra vai divi sterilie pedanti???? 1. variantā- nosmaktu sū… 2. variantā- ar dezinficētu nazīti viens otru nomušītu!
  Neķer kreņķi- tā ir visiem! tikai lielākoties Tavā lomā ir tie, kam zilonīc bikšās!:)

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.