Atklāta pieczvaigžņu viesnīca suņiem

Šī gada 15. decembrī nelielā pilsētiņā Freisingā (Freising) netālu no Minhenes durvis ir vērusi pieczvaigžņu viesnīca suņiem. Viesnīcas Canis Resort vadītāji, māsa un brālis Sabīna un Tomass Gertaisi, apgalvo, ka šī viesnīca ir sākums pasaulē pirmajam luksusa viesnīcu tīklam, kas paredzēts suņiem. Šī viesnīca izceļas ar augsto servisa līmeni, izcilajiem dzīves apstākļiem un virkni dažādiem papildu pakalpojumiem.

Četrkājainajiem draugiem tiek piedāvātas 45m2 lielas mājiņas. Katrā namiņā mitinās ne vairāk kā pieci suņi. Ap namiņu ir liela, nožogota teritorija, kur mīlulis var brīvi pastaigāties. Mājiņas durvis ir konstruētas tā, lai suņi bez cilvēka palīdzības var tajā brīvi iekļūt un izkļūt. Namiņos tiek nodrošināta diennakts video novērošana, turklāt tā iemītnieki tiek atlasīti pēc vecuma un rakstura. Viesnīcā ir pieejams plašs pakalpojumu klāsts, sākot ar mazgāšanu, beidzot ar friziera apmeklējumu un masāžu.

Cenas ir atkarīgas no suņa sugas, tomēr bāzes pakalpojumu cenas visiem ir vienādas.
Suņa atstāšana viesnīcā no 6.00-21.00 saimniekam izmaksās 65 eiro, diennakts tikai nedaudz vairāk – 80 eiro. Stundas treniņš profesionāla kinologa vadībā izmaksās 135 eiro, vesela diena jau 495 eiro.

Jau nākošgad Sabīna un Tomass Gertaisi ir paredzējuši atvērt 15 šāda vieda viesnīcas visā Vācijas teritorijā, bet 2010. gadā paplašināt biznesu ārpus valsts robežām.

2 komentāru
  1. Tas, manuprāt, ir slimi… Kaut kad lasīju par vienu miljonāru, kurš testamentā visus savus īpašumus un naudu novēlēja savam sunim nevis bērniem. Nākas mazliet aizdomāties. Pa TV reiz arī rādīja vienu turīgu amerikāņu pārīti, kurš pamīšus ņēma ceļojumos līdzi tad savus 2 bērnus, tad suņus, sakot, ka tas tiek darīts tāpēc, lai suņi neapvainotos un arī redzētu pasauli. Suņiem pieczvaigžņu viesnīcā uz numuriņu sudraba traukā atnes steika gabalu. Protams, ja var atļauties, lai lutina savus četrkājainos draugus, tomēr man mazliet šķebina, ka ir cilvēki, kuriem nav ko ēst, māmiņas, kuras mēģina savilkt galus un izskolot, apģērbt savus bērnus ar minimālo algu un tajā pašā laikā suņiem tiek būvētas ekskluzīvas viesnīcas.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.