Atklās mācību un izklaides centru „Mazuļu akadēmija”

17. februārī durvis vērs „Mazuļu akadēmija” ar Latvijā pirmo „Baby cafe” jeb mazuļu kafejnīcu. Tā būs tikšanās un izziņu vieta ģimenēm ar bērniem, kur kopīgi mācīties, apgūt jaunas prasmes, risināt aktuālus jautājumus, satikt domubiedrus un atpūsties. „Mazuļu akadēmijas” mērķis ir pamanīt un attīstīt bērnu talantus.

„Mazuļu akadēmijā” būs pieejamas dažādu jomu speciālistu lekcijas un semināri vecākiem par bērniņa gaidīšanu, kopšanu un audzināšanu, kā arī radošas un praktiskas nodarbības mazuļiem. „Mazuļu akadēmijā” vecāki varēs iegūt informāciju lasītavā, kur būs pieejama dažāda izglītojoša literatūra par mazuļu attīstību, audzināšanu un izglītošanu.

„Man kā māmiņai ir ļoti labi zināms, cik svarīga vecākiem ir mazuļu attīstība un socializēšanās. Uzskatu, ka līdz šim ir trūcis tādu vietu, kur gan māmiņas un tēti, gan viņu mazuļi brīvā atmosfērā var apgūt daudz jauna, iepazīties ar citiem vecākiem un pilnvērtīgi pavadīt laiku citu vecāku un profesionālu pasniedzēju sabiedrībā”, stāsta Kristīne Sangoviča, „Mazuļu akadēmijas” idejas autore.

„Mazuļu akadēmija” ir izvietota 250 kv/m platībā  tirdzniecības centrā  „Mols” un ir tapusi sadarbībā ar  – t/c ‘’Mols’’, bērnu pārtikas tirgotājiem – ‘’Danone’’ un ‘’Milupa’’, kā arī ‘’SEB’’ un ražotājfirmu ‘’Tīnas mēbeles’’. Telpas ir iekārtotas atbilstoši ‘’Mazuļu akadēmijas’’ funkcijām – tajā ir telpas nodarbībām, mazuļu rāpošanas vieta, bērnu ratiņu novietošanas vieta (parking zone) un kafejnīca. Centrā māmiņām būs ērti atpūsties ar mazuli, viņu pabarot, nomainīt autiņus, kā arī izglītot mazos lolojumus nodarbībās. Vairākas reizes mēnesī māmiņas un mazuļus konsultēs veselīga uztura speciālisti, piedāvājot pagaršot jaunāko un veselīgāko mazuļu produkciju.

‘’Mazuļu akadēmijā ‘’ darbosies ‘’Bēbīšu skoliņa’’, ‘’Estētikas skoliņa’’, kā arī būs pieejamas daudz un dažādas citas nodarbības, piemēram – krāsu terapija, angļu valoda, latviešu valoda krievu valodā runājošiem bērniem, kā arī citas izglītojošās programmas, kas veicinās bērna attīstību un paplašinās intelektu. ‘’Mazuļu akadēmija’’ sadarbosies arī ar LNT šova ‘’Dziedošās ģimenes’’ uzvarētāju – Vītolu ģimenes jaunizveidotās biedrības ‘’Tava skola’’ pasniedzējiem.

‘’Esam darījušas visu iespējamo, lai šo varētu uzskatīt par paraugprojektu Latvijā. Šī būs vieta vecākiem un bērniem, kur valdīs sirsnīga atmosfēra, dominēs zināšanas un tiks darīts viss iespējamais, lai vecākiem un bērniem sniegtu to labāko. Mūsu plāni ir tālejoši un ģimenēm, kas apmeklēs ‘’Mazuļu akadēmiju’’, tiks piedāvāti daudz un dažādi interesanti projekti,’’ papildina Elija Krauze, ‘’Mazuļu akadēmijas’’  idejas līdzautore.

„Mazuļu akadēmijā” strādās pastāvīgie pedagogi, kā arī tiks aicināti dažādi vieslektori un speciālisti, ņemot vērā vecākiem aktuālus jautājumus un intereses, jo arī vecāki varēs veidot un ietekmēt centra izglītības un pasākumu programmu. Pagaidām ‘’Mazuļu akadēmijas’’ bērnu nodarbības paredzētas bērniem vecumā no 0 līdz 13 gadiem.

‘’Mazuļu akadēmijas’’ atklāšana 17.februārī plkst. 12:30 t/c Mols 2.stāvā.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.