Atjaunojošu matu kopšanas līdzekļu testa rezultāti

Pirms divām nedēļām mēs jūs aicinājām pieteikties Atjaunojošu matu kopšanas līdzekļu testam. Šodien piedāvājam iepazīties ar to mūsu lasītāju viedokļiem, kurām bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: Piesakies atjaunojošu matu kopšanas līdzekļu testam!

Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Kérastase Résistance Thérapiste šampūns un kondicionieris bojātu matu atjaunošanai

Rita, 32 gadi, menedžere
Esmu pusgaru, balinātu matu īpašniece. Pēc atvaļinājuma, kas tika pavadīts pie ūdeņiem sauļojoties, tie bija kļuvuši pavisam sausi. Kérastase komplekta produkti ir pildīti spilgtos, ērti lietojamos iepakojumos. Neparasta ir tā pielietošanas kārtība. Vispirms matos jāieklāj balzams un pēc tam šampūns. Šī procedūra man likās ļoti interesanta. Abi produkti labi smaržo, tos ir tīkami lietot. Pēc testēšanas perioda, varu teikt, ka jūtos ļoti apmierināta gan ar pašiem produktiem, gan to radītajiem rezultātiem. Mati sāk atgūt savu gludumu un spīdīgumu. Esmu izpētījusi informāciju par šo Kérastase līniju un gatavojos nopirkt arī masku, lai matu kopšana būtu pavisam pilnīga. Paldies par doto iespēju iepazīt šos produktus. Noteikti iesaku tos arī citām portāla lasītājām!

Beāte, 37 gadi, pašnodarbināta persona
Savus matus varu raksturot kā vidēji bojātus, jo regulāri tos krāsoju. Lai gan ar profesionālu krāsu, tomēr krāsa paliek krāsa. Garums – īsāki par vidējo. Man ir ļoti svarīgi, lai tie izskatītos kopti, jo ikdienā daudz jātiekas ar dažādiem klientiem un sadarbības partneriem. Tieši tādēļ pieteicos tieši šī zīmola produktiem. Šī man ir jauna pieredze matu kopšanā, jo šie produkti jālieto ačgārnā secībā – sākumā tas, ko saprotu, kā balzamu, pēc tam – šampūns. Visu darīju, kā uz iepakojumiem rakstīts. Rezultāts – ļoti labs jau pēc pirmās reizes. Mati ir mitrināti, mīksti, mirdzoši, atjaunoti. Viegli veidojas, labi saglabā sakārtojumu. Pēc visām lietošanas dienām saprotu, ka šie ir mani produkti. Man patīk tas, ko redzu spogulī. Tomēr – man šie nebūs ikdienas produkti, drīzāk domāju, ka lietošu tos kā papildus lutināšanu saviem matiem – ik pa laikam. Jo cena nav no mazajām. Produktiem ir atbilstošs dizains – izskatās šiki. Lietot tos ir ērti. Patika arī smarža. Iesaku izmēģināt šos produktus citām sievietēm, kurām rūp savu matu skaistums.

Tuvāko salonu, kurā variet iegādāties Kérastase Résistance Thérapiste produktus meklējiet www.kerastase.lv

Vichy Dercos Nutri Repair šampūns un kondicionieris

Sanda, 52 gadi, sniedz juridiskos pakalpojumus
Mani mati jau ilgus gadus regulāri tiek balināti, tādēļ man svarīgi, lai saglabātos matu dzīvīgums, vijīgums, mati mazāk šķeltos un lūztu. Griezums ir vidēji garš – līdz pleciem. Šī zīmola līdzekļiem pieteicos, jo agrāk ir bijusi pozitīva pieredze ar Vichy sejas kopšanas līdzekļiem. Produkti ir ērti lietošanā, arī dizains un izmērs ir patīkami un parocīgi. Produktus viegli dozēt, nepieciešams neliels daudzums vienā lietošanas reizē, kas nodrošina vajadzīgo efektu. Mati pēc mazgāšanas ar šampūnu un kondicioniera lietošanas kļūst ļoti mīksti, spīdīgi, vijīgi. Patīk arī produktu smarža – viegla, svaiga, nav uzmācīga. Pēc šīm divām nedēļām mati izskatās labāk, ir veselāki. Produktus noteikti iesaku citām espati.lv lasītājām un pati turpināšu lietot.

Ieva, 28 gadi, sekretāre-biroja vadītāja
Savus matus es raksturotu, kā sarežģīti kopjamus, kas attiecas uz mazgāšanas līdzekļu izvēli, bet viegli veidojamus, jo tie ir dabiski taisni. Ikdienā saskaros ar tādām izplatītām problēmām, kā matu galu šķelšanās, lūšana, nespodri mati, ātra galvas ādas taukošanās, pieplakuši mati u.c. Tieši tādēļ pārsvarā izvēlos līdzekļus no Repair sērijas, kā arī rūpīgi sekoju līdzi produktu sastāvam. Jāatzīst, ka vasara, saule un jūra ir darījusi savu, tādēļ vēlējos iziet tādu, kā matu atveseļošanās kūri mājas apstākļos. Vichy šampūns un kondicionieris šķita ideāli piemērots, tādēļ nolēmu pieteikties testam. Ļoti patika smarža un krēmveida sastāvs, šķita, ka kondicionieris brīnišķīgi iesūcas matos, līdz pat dziļākajiem slāņiem. Rezultāts iepriecināja vēl vairāk – jau pēc pirmās lietošanas reizes mati bija kļuvuši daudz spēcīgāki, veselīgāki, satriecoši mirdzoši un maigi. Tie bija ļoti viegli ķemmējami un gludi. Pēc ilgstošākas lietošanas, mati kļuvuši spēcīgi, tie vairs tik ātri netaukojas, kā arī ilgāk saglabā kuplumu. Iepriecina arī sastāvs – kondicionieris satur Keratino kompleksu, piecas aminoskābes un augu eļļas, kas novērš keratīna trūkumu un atjauno matu šķiedru. Biju pārsteigta, cik ātri atguvu veselīgus, enerģijas pilnus un spēcīgus matus. Noteiktu iesaku šos produktus tām dāmām, kuras steidzami vēlas atgūt veselīgus un skaistus matus. Par cik, uzskatu, ka ikdienas lietošanai šie matu kopšanas līdzekļi ir mazliet par dārgu, plānoju tos iegādāties ik pa laikam, lai izietu matu atveseļošanas kūres.

Stenders šampūns un kondicionieris sausiem un bojātiem matiem

Margarita, 37 gadi, pārdošanas projektu vadītāja būvniecības nozarē
Vēlos savus garos un krāsotos matus atdzīvināt un palutināt, tādēļ pieteicos testēt Stenders produktus, jo man parasti patīk viss no Stenders. Šim šampūnam un kondicionierim ir ērti lietojami iepakojumi, bet gribētos, lai tie ir lielāka tilpuma. Maniem garajiem matiem ilgam laikam nepietiks. Dizains ir skaists, klasisks. Gan šampūnam, gan kondicionierim ir ļoti forša smarža, tik žēl, ka pēc mazgāšanas tā īpaši ilgi nesaglabājas. Šampūns labi attīra matus, to skalojot ārā jau šķiet, ka mati ir arī mīkstāki, bet pēc kondicioniera tie paliek pavisam mīksti. Ļoti laba sajūta pēc mazgāšanas – matus viegli izķemmēt, tie neķeras, ir slīdīgi. Man tas ir svarīgi, jo parasti mati ļoti veļas un ķeras. Pēc vairākām lietošanas reizēm varu teikt, ka man šie produkti ļoti patīk. Esmu apmierināta ar rezultātu – mani mati tiešām šķiet atjaunoti un atdzīvināti. Lieliski produkti, kurus iesaku visām portāla lasītājām, pati noteikti lietošu turpmāk.

Agita, 30 gadi, strādā sabiedrisko attiecību jomā
Esmu garu, taisnu un smalku matu īpašniece. Lielākās problēmas – mati ļoti ātri taukojas (tādēļ mazgāju tos katru dienu) un tiem trūkst kupluma un apjoma. Piesakoties šim testam, biju pārsteigta, ka Stenders produktu klāstā ir arī matu kopšanas līdzekļi. Nolēmu pamēģināt, jo nekad neesmu vīlusies citos “Stenders” produktos, ko esmu lietojusi. Jau pēc pirmās šampūna un kondicioniera lietošanas reizes, biju patīkami pārsteigta, lai neteiktu vairāk. Ar šampūnu mazgāju matus divas reizes, kā bija norādīts uz iepakojuma, tad lietoju kondicionieri. Tālāk izpildīju savu ikdienišķo matu kopšanas rituālu, nekā īpaši nepiedomājot pie žāvēšanas un speciāli neieveidojot – vienkārši izžāvēju matus ar fēnu un izķemmēju. Tomēr papildus visām citām labajām īpašībām, pamanīju, ka mati ir kļuvuši skaisti kupli un piepacelti pie saknēm. Tieši tas, kas manam matu tipam ir vajadzīgs! Sajūta bija tāda, ka būtu piestrādājis rūpīgs frizieris. Šampūns manus matus nepadarīja smagnējus, tie bija kļuvuši viegli ķemmējami, kupli, mirdzoši, maigi un patīkami smaržoja. Jau pēc pirmās lietošanas reizes mati šķita daudz spēcīgāki un veselīgāki. Bieži esmu vīlusies dārgajos šampūnos, kas sasola brīnumus, bet realitātē lētie šampūni pat mēdz būt labāki. Lai gan šis Stenders šampūns un balzams ir diezgan padārgi, tie noteikti ir cenas vērti, un tādēļ plānoju tos iegādāties arī turpmāk. Ļoti, ļoti patika!

Neobio atjaunojošs šampūns un kondicionieris ar Bio liliju un moringu

Laura, 29 gadi, klientu konsultante
Man ir pusgari gaiši krāsoti mati. Problēma – tie ir sausi, kā arī šķeļas gali. Griezt žēl, jo cenšos izaudzēt garākus. Neobio zīmola produktiem pieteicos, jo atbalstu dabīgu kosmētiku, man ir svarīgi, lai kosmētiskie produkti, ko lietoju, nav pārāk ķīmiski. Gribētos, lai mati paliek veselīgāki, mazāk šķeļas gali. Šampūns un balzams ir iepakoti standarta iepakojumos, kas lietošanā ir ērti. Dizainu vērtēju, kā atbilstošu, asociējas ar dabīgu kosmētiku. Šampūnam ir patīkama smarža, taču tas slikti puto. Tas ir arī diezgan pašķidrs. Balzamam nav gandrīz nekādas smaržas, nedaudz smaržo pēc krēma. Balzams ir ļoti biezs, vajadzēja padaudz, lai ieklātu visos matos. Pēc pirmās lietošanas nekādas sevišķas sajūtas nebija – mati ķemmējās kā parasti, pēc izžāvēšanas arī nekādas īpašas atšķirības nejutu. Pēc vairākām lietošanas reizēm man pat grūti pateikt – varbūt, ka mati ir nedaudz mirdzošāki. Iesaku pamēģināt šos produktus visām, kas atbalsta dabīgo kosmētiku, pati arī izlietošu līdz galam.

Jolanta, 42 gadi, mājsaimniece
Savus matus nekrāsoju, taču šovasar daudz strādāju dārzā, tādēļ saule tos krietni pabalinājusi un pakaltējusi. Vēlējos matiem sniegt īpašu kopšanu. Ikdienā cenšos lietot eko vai dabīgo kosmētiku, tamdēļ pieteicos tieši uz ši zīmola testu. Gan šampūns, gan kondicionieris pildīti vienkāršos, glītos iepakojumos. Aromāts neitrāls. Šampūns klājas labi, taču gribētos nedaudz lielāku putošanu. Kondicionieris klājas un skalojas teicami. Ļoti izteikti labi rezultāti pagaidām nav saskatāmi, taču kā ikdienas kopšanas līdzekli šos produktus var lietot, it īpaši tām dāmām, kam svarīgi, lai skaistumkopšanas kosmētika būtu pēc iespējas dabīgāka.


Schwarzkopf Gliss Kur Serum Deep-Repair šampūns un balzams

Amanda, 40 gadi, personāla speciāliste
Mani mati ir smalki, trausli. Tie regulāri tiek pakļauti mehāniskiem bojājumiem, kā piemēram, krāsošana, matu fēnošana. Jau iepriekš biju lietojusi Schwarzkopf Gliss Kur produkutus, bet konkrēti šo – Serum Deep-Repair nebiju lietojusi. Produkta iepakojums ir patīkams, lietošanai ērts. Ņemot vērā, ka mati vasarā tiek pakļauti gan UV stariem, gan jūras ūdens ietekmei, mani mati bija kļuvuši sausāki. Testēto produktu efektivitāte radīja patīkamu iespaidu, jo tie matus padarīja veselīgus un mirdzošus par spīti kaitīgajiem faktoriem. Gan šampūns, gan balzams attaisnoja visas uz tiem liktās cerības, jo tie ir kopjoši un saudzējoši matiem. Noteikti turpināšu tos lietot, kā arī iesaku šo produktu tām sievietēm, kas vēlas sev skaistus un koptus matus. Paldies par iespēju piedalīties testēšanā un viedokļa izteikšanā.

Ilvija, 31 gadi, projektu vadītāja
Man ir ļoti biezi, rupji un cieti mati, garumā aptuveni pāri lāpstiņām. Izvēlējos notestēt Schwarzkopf Gliss Kur Serum Deep Repair šampūnu un balzamu, jo aprakstā bija minēts, ka rupjus matus padara mīkstākus. Lietojot šos matu kopšanas līdzekļus, nejutu pilnīgi nekādu atšķirību salīdzint ar citiem Schwarzkopf līdzekļiem. Esmu lietojusi no šīs līnijas gan sausiem/bojātiem matiem, gan sausiem matu galiem, gan līdzeki ar šķidrā zīda elementiem. Biju gaidījusi lielāku efektu, vismaz matu ķemēšanu cerēju ka atvieglos, jo ar citiem līdzekļiem tas sanāk vieglāk. Gaidīju ka mati kļūs mīkstāki, bet iespējams manam matu tipam šī produkcija ir par vāju. Ja vajadzētu ieteikt cietu matu īpašniecem šo līdzekli – tad teiktu, ka tomēr lai meklē ko citu.

Dzintars SPA Premium atjaunojošs šampūns un balzams-matu maska

Katrīna, 34 gadi, dažādu radošo mākslas projektu autore
Man ir karē tipa matu griezums, mati ķīmiski krāsoti, protams, līdz ar to nedaudz bojāti. Gribu, lai tie labi izskatās un atgūst mirdzumu. Pieteicos testēt Dzintara produktus, jo ļoti atbalstu savējos un Dzintars kosmētika vienmēr patikusi. Produktu iepakojums ir ok, lietot ir ērti, dizains – Dzintara stilā. Skaistās krāsās, tāds vasarīgs. Abiem produktiem ir labas konsistences un lieliska svaiga citrusu smarža, kas saglabājas arī pēc mazgāšanas. Šampūnu lietot bija ļoti patīkami, jo tas atsvaidzināja galvas ādu, labi putoja, attīrīja matus. Un maska ir ļoti laba – viegli klājas, pilnīgi iesūcas matos. Rezultāts redzams jau pēc pirmās lietošanas reizes – mati ir vijīgāki, labi atšķetināti, viegli tos izķemmēt. Pēc visām testa dienām esmu ļoti apmierināta ar rezultātu – man šķiet, ka mati tiešām ir atjaunotāki un izskatās veselīgāki. Es iesaku šos produktus visām un pašai tas ir atklājums, ko ņemšu vērā priekšdienām.

Ilze, 39 gadi, strādā grāmatvedībā
Saviem matiem ļauju izaugt līdz pleciem, reizi trijos mēnešos šķipsnoju, tādēļ tie kļūst pasausi un laiku pa laikam prasās pēc uzmundrinošas kūres. Dzintars šampūns un balzams-maska ir pildīti spilgtos iepakojumos. Šampūnam ir patīkams aromāts, taču man prasītos, lai tas būtu nedzaudz biezāks. Balzams-maska lieliski klājas matos un pēc izskalošanas uzreiz jūtams, ka mati ir saņēmuši “barības vielas”, tie kļūst daudz gludāki un līdz ar to krietni vieglāk izķemmējami. Šobrīd varu teikt, ka Dzintars matu kopšanas komplekts lieliski pilda savas funkcijas un pēc šī testēšanas perioda varu droši aicināt arī citas www.espati.lv lasītājas pamēģināt šos Latvijā ražotos kosmētiskos līdzekļus.


John Frieda Full Repair Strengthen + Restore šampūns un kondicionieris

Antra, 25 gadi, strādā finanšu jomā
Man ir vidēji gari blondi mati – normāla tipa, taču ar tieksmi ātri sataukoties un ar tendenci uz sausiem matu galiem. Līdz ar to matu gali mēdz šķelties un lūzt. Tādēļ pieteicos un priecājos par iespēju izmēģināt JOHN FREIDA stiprinošo un atjaunojošo šampūnu un kondicionieri. Lietojot šo produktu vēlējos atjaunot bojāto matu izskatu, samazināt matu lūšanu un šķelšanos. Produkta dizains ir ļoti gaumīgs, nepārspīlēts, neuzbāzīgs, tai pašā laikā šampūna un kondicioniera iepakojuma dizains atstāj kvalitatīva produkta iespaidu. Produkta lietošana ir ērta, tā iepakojams ir viegli saspiežams līdz ar to viegli dabūjams ārā. Šampūnam un kondicionierim ir patīkama smarža, bet pēc konsistences īpaši neatšķiras no citiem produktiem – nav ne pārāk šķidrs, ne pārāk biezs. Uzklājot uz matiem, tas pietiekami ātri saputo un ir viegli izmazgājams. Pēc produktu lietošanas mati kļūst gludāki, spīdīgāki un mīkstāki galos, līdz ar to mazinot iespēju tiem lūzt. Tā kā ikdienā mēdzu mainīt šampūnus un kondicionierus, šo produktu lietošu kādu laiku un tad pamainīšu uz kādu citu. Taču noteikti ieteiktu šo produktu citām espati.lv lasītājām, jo pēc tā lietošanas mati ir stipri un izskatās veselīgi.

Alda, 47 gadi, uzņēmēja
Tā kā jau ilgāku laiku ar prieku lietoju John Frieda matu putas, nolēmu izmēģināt arī Full Repair šampūnu un kondicionieri. Man ir dabiski gaiši, smalki mati, kurus krāsoju gandrīz 10 gadus, tāpēc tie kļuvuši trauslāki un bieži vien pakausī „saveļas”. Manas vēlmes ir, lai šampūns un kondicionieris būtu viegli lietojami un iedarbotos uzreiz, padarot matus mīkstus un viegli ķemmējamus, lai tiktu uzlabots to stāvoklis. Rīta steigā ne vienmēr ir laiks balzamu noturēt matus 2-3 min, tāpēc tas, ka šo kondicionieri var uzreiz izskalot, bija lieliski. Dienās, kad laika bija vairāk, kondicionieri noturēju matos pat 10 min, bet no tā efekts nemainījās: kondicionieris iedarbojas momentāni, padarot matus gludus, mīkstus un viegli izķemmējamus. Mati mīkstumu saglabā pat pēc matu putu izmantošanas. Šampūnam un kondicionierim ir viegls, svaigs aromāts, tos ir patīkami lietot. Iepakojums ir gaumīgs, parocīgs un viegli atverams-aizverams. Lietojot produktu vairāk kā nedēļu, mati kļuvuši mīkstāki un zīdaināki. Šis ir produkts, kuru noteikti turpināšu lietot un iesaku arī citām – īpaši sievietēm, kurām ikrīta steigā dārga katra minūte.


KEUNE Care Line Satin Oil šampūns un kondicionieris


Agnese, 28 gadi, tulce
Man ir balināti gaiši mati. Pusgari. Pabojāti, gribu, lai paliek smukāki. Pieteicos tieši Keune produktiem, jo tie ir ar eļļām, kas tagad ir modes kliedziens matu kosmētikā. Iepakojums ir ekstravagants – šampūna pudele īpaši. Kondicionieris gan standarta iepakojumā. Lietošanā kondicionieris ir ērtāks kā šampūns. Līdzi kaut kur paņemt nebūtu sevišķi ērti tādu šampūna pudeli, bet vannasistabā izskatās labi. Abi produkti ir vienmērīgi biezi, viegli lietot, labi klājas matos, labi izskalojas. Mati nepaliek smagi vai taukaini. Smaržo patīkami, neuzkrītoši. Mati pēc pirmās mazgāšanas pārsteidza ar to, ka palika ļoti spīdīgi. Tādi nogludināti. Tas laikam dēļ tām eļļām. Pēc vairākām lietošanas reizēm rezultāts labs – mati izskatās spīdīgi un veseli. Esmu ļoti apmierināta, iesaku izmēģināt visām sievietēm, pati lietošu tālāk. Patīkams atklājums.

Laura, 33 gadi, strādā izglītības jomā
Šobrīd mani mati ir atauguši līdz pleciem. Tie ir gaiši, krāsoti, taču vasaras saule tos ir krietni “pakaltējusi”. Keune matu kopšanas komplekts ir ļoti pamanāms, īpaši šampūns, tam ir neparasta apaļa forma. Abiem matu kopšanas līdzekļiem ir jauks aromāts, tos ir patīkami lietot. Jau pēc pirmās matu izmazgāšanas un izskalošanas ir jūtams, ka tiem šampūns un kondicionieris nākuši par labu. Mati ir vieglāk ķemmējami, spīdīgāki. Arī noslēdzoties testam pozitīvās izmaiņas ir tikai ņēmušās spēkā, mati ir vieglāk ķemmējami un vījīgāki. Man patīk!

L’occitane atjaunojošs šampūns un kondicionieris

Zaiga, 36 gadi, tūrisma operatore
Man ir pusgari, krāsoti mati. Nav ļoti sabojāti, taču krāsošana tos sausinājusi. Gribas atdzīvināt, atjaunot. Pieteicos šiem produktiem, jo gribējās pamēģināt, nekad no šī zīmola neko neesmu mēģinājusi. Šampūns un kondicionieris bija izmēģinājuma pudelītēs, tāpēc par dizainu neko daudz nevaru pateikt. Lietot bija ērti. Jauki, ka klāt vēl bija vesela kaudzīte citu šampūnu un kondicionieru paraudziņu, būs man vēl ko izmēģināt. Šampūns slikti putoja, likās, ka to vajag padaudz, lai matus izmazgātu. Ar kondicinoieri bija labāk – tas bija normāli ieklājams matos. Bet ne pārāk patika rezultāts – matus bija grūti pēc mazgāšanas izķemmēt, tie vēlās, nebija sevišķi mīksti. Patika produktu smarža – ļoti izteikta, bet svaiga, patīkama, saglabājās arī pēc matu izžāvēšanas. Sastāvā esot 5 ēteriskās eļļas – tas bija jūtams, tas ir pluss. Pēc pirmās lietošanas reizes nejutu sevišķas izmaiņas savos matos. Pēc vairākām mazgāšanas reizēm šķiet, ka mati ir mirdzošāki. Taču, tā kā produkti beidzās, tad grūti spriest, kādi būtu rezultāti ilgtermiņā. Iesaku izmēģināt šo produktu citām lasītājām, pati iespējms, arī iegādāšos un pamēģināšu ilgtermiņā.

Daiga, 39 gadi, kultūras darbiniece
Jau divus gadus esmu īsu, balināti-krāsotu matu īpašniece. Dēļ matu ķīmiskās apstrādes, tiem nepieciešama īpaša kopšana, tamdēļ biju priecīga pieteikties uz L’occitane matu kopšanas līdzekļu testēšanu. L’occitane šampūna un kondicioniera vislielākais pluss ir to aromāts. Pēc matu izmazgāšanas un izžāvēšanas tie vēl kādu laiciņu viegli smaržo un tas man ļoti, ļoti patīk. Šampūns varēja nedaudz labāk putot, kondencionieris klājās labi un to bija viegli izskalot. Pēc testēšanas milzīgas vizuālas izmaņas nemanīju, taču gandarījums par patīkamo procesu (dēļ brīnišķīgā aromāta) ir tik liels, ka varu ieteikt šo šampūnu un kondencionieri arī citām lasītājām.


Matrix Biolage Advanced Repairinside šampūns un kondicionieris


Gunta, 39 gadi, strādā valsts pārvaldē
Man ir gaiši, balināti, īsi mati. Sabojāti. Vēlos sasniegt veselīgāku izskatu. Pieteicos Matrix produktiem, jo gribēju tos pamēģināt. Iepakojums ir skaisti pelēks, gaumīgs. Lietot ērti, produktus viegli izspiest no pudelēm, pietiek ar nelielu daudzumu produktu. Konistences ir labas – ne par biezu, ne par šķidru. Balzams ir ļoti krēmīgs un bagātīgs. Ļoti smaržīgi abi. Sajūtas lietojot patīkamas. Balzams dziļi iesūcas matos, jau skalojot ārā jūt, ka mati ir mīksti un patīkami. Taču – pagrūti izskalot, ilgi jāskalo. Pēc pirmās reizes nekāds satriecošais rezultāts nav, bet pēc vairākām – ir labi. Mati ir mīksti, patīkami pieskaroties un izskatās arī labāk. Lielāks mirdzums, nav spurošanās. Vieglāk ieveidot. Bet ir viens mīnuss – mati arī ātrāk taukojas. Tas laikam dēļ bagātīgās formulas. Tomēr kopumā esmu apmierināta, iesaku visām, pati arī lietošu tālāk.

Elīna, 27 gadi, šobrīd audzinu dēliņu
Es pieteicos testēt Matrix produktus, jo to apraksts atbilda manām vajadzībām. Man ir gari un viļņaini mati, kuri regulāri tiek krāsoti, “cepināti” ar matu taisnotāju un visādi citādi bojāti. Tādēļ no matu kopšanas līdzekļiem sagaidu, ka tie padarīs matus dzīvīgākus, spodrākus un gludākus. Matrix šapūna un kondicioniera iepakojums ir ērts un vizuāli pievilcīgs, izmēra dēļ tos ir ērti paņemt līdzi. Produkti klājas viegli, tiem ir salīdzinoši šķidra konsistence un patīkams augļu un ziedu aromāts, kas pavisam viegli sajūtams arī nākamā dienā pēc matu mazgāšanas. Pēc šampūna un kondicioniera lietošanas iespaids par tiem ir pozitīvs. Lai arī produkti paredzēti bojātiem matiem, tie labi tiek attīrīti un nav nepieciešams matus mazgāt biežāk kā parasti, un, kas nav mazsvarīgi, mati netiek padarīti smagi. Vienlaikus mati šķiet pabaroti un tiem pieskaroties, šķiet dzīvīgāki un mazāk bojāti. Produkti būtu pavisam lieliski, ja pēc to lietošanas mati šķistu arī zīdaināki. Es turpināšu lietot Matrix šampūnu un kondicionieri, lai ilgtermiņā labāk varētu izvērtēt, vai tie samazina arī matu lūšanu, tomēr pēc līdzšinējās pieredzes ar šiem produktiem, varu tos rekomendēt arī citiem.

8 komentāru
  1. Atkal jau ļoti “objektīvi” rezultāti kā vienmēr, visiem 4-5 zvaigznes, visi pieminētie produkti vienlīdz labi, neņemot vērā cenu kategoriju un vai Drogu produkts vai profesionālais!

  2. Kāpēc te dažai ir skepse par rezultātiem? Esmu pati lietojusi gan Stenderu, gan John Frieda un Kerastase – tie visi tiešām ir 5 zvaigžņu vērti. Ja te būtu Syoss u.c. no lētā gala, tad būtu redzama starpība, bet dārgā gala produkti 95% gadījumu patiesi ir labi…

  3. Paldies par info, īpaši interesēja viedoklis par Dzintaru, jo par pārējiem +/- skaidrs, ka dārgais gals būs augsti novērtēts. Pēc atsauksmēm spriežot, Dzintaru riskētu pamēģināt, ja būtu pievilcīga atlaide, jo cena diez gan augsta.

  4. Man gan šķiet ka rezultāti ir objektīvi. Pati esmu lietojusi gan Keune, jo ar to strādā mana friziere, gan Gliss Kur – manas sajūtas bija gandrīz šitādas pašas kā te rakstīts!

  5. Smieklīgi bet man ir gadījies lietot gan Kerastasi, kas te ir dārgākais gan arī John Frieda un godīgi ja jāsaka es pirktu Friedu jo man tas patika labāk. Tapēc nav tā ka cena visu pasaka. Katram ir savādāki mati un der citi šampūni.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.