Arī “Turībā” – budžeta vietas

Biznesa augstskola "Turība" noslēgusi līgumu ar Izglītības un zinātnes ministriju speciālistu sagatavošanai par valsts budžeta līdzekļiem un līdz ar to arī jaunām budžeta vietām atsevišķās studiju programmās.

15 profesionālā bakalaura programmas "Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība" dienas nodaļas pilna laika klātienes studenti varēs mācīties par valsts līdzekļiem.

Jau pavasara semestrī tiks piešķirtas budžeta vietas sekmīgākajiem studentiem, savukārt, uzņemot studentus 2009./2010.studiju gadam, 10 budžeta vietas tiks sadalītas iepriekš minētās programmas pirmā kursa studentiem, un vēl piecas budžeta vietas tiks piešķirtas jau esošajiem Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadības programmas studentiem.

Valsts apmaksātās budžeta vietas piešķirtas, jo Starptautiskā tūrisma fakultāte vienīgā Baltijā un Ziemeļeiropā ieguvusi ANO Pasaules tūrisma organizācijas "TedQual" sertifikātu, kas apliecina studiju programmas atbilstību augstākajām starptautiskās kvalitātes prasībām.

Kopumā 2009./2010. studiju gadā "Turības" studentiem būs iespēja pretendēt uz 35 budžeta vietām, ko apmaksā gan augstskola, gan valsts.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.