Apjomu palielinošu skropstu tušu testa rezultāti

Pirms nedēļas www.espati.lv izsludināja pieteikšanos Apjomu palielinošu skropstu tušu testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produkta apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: Piesakies Apjomu palielinošu skropstu tušu testam
Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.


BOURJOIS Beauty’Full skropstu tušu izteiktam apjomam testēja:


Jeļena, 27 gadi, IT speciāliste
Tušas iepakojuma dizains ir skaists, bet paņemot to rokās liekas, ka tā ir par platu un īsu. No šī izriet arī tas, ka tušas birstīte ir par īsu, un lietojot tušu, rokas skaras pie sejas. Birstīte ir kupla, kas man patīk, bet arī ļoti liela. Taču neskatoties uz izmēru, tā kuplina un pagarina skropstas.
Skropstu tušas tekstūra ir apmierinoša, dažreiz ir sabiezējumi un tad skropstas saķep, bet pēc tam ar birstīti lieko var noņemt. Patīk žūšanas ātrums.
Liela pārsteiguma par tušu nav, lielas sajūsmas arī, bet tā ir laba. Ir viegli noņemama ar kosmētikas pieniņu. Iespējams, pat nopirktu vēl vienu reizi.

Sandra,  41 gads, strādā valsts iestādē
Dizains feins,  atvēršana arī ok. Skropstu tušas lietošana ir vidēji ērta, birstīte neapmierina, saķepina skropstas. Uzklāšana kā jau iepriekš teicu, īsti mani neapmierina, bet tuša pati ļoti laba, ātri nožūst, apjoms palielinās kā solīts. Noturība ļoti laba, man kā jūtīgu acu īpašniecei, tas ļoti svarīgi.

LUMENE Raspberry Miracle skropstu tušu apjomam testēja:

Anna, 19 gadi, studē
Skropstu tušai ir liela nozīmē manā ikdienā, jo ar tās palīdzību vēlo izcelt savu acu skatienu, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai skropstu tuša būtu kvalitatīva un sniegtu gaidīto efektu. Pirmais, kas mani piesaistīja šīs tušas izvēlē, bija spilgti rozā krāsas iepakojums, tomēr iepakojuma saturs sevi neattaisnoja, biju gaidījusi vairāk. Skropstu tušai ir ļoti interesantas formas birstīte, kura man nešķita ļoti ērta. Lai arī man nav jutīgas acis, tomēr, lietojot šo tušu, radās diskomforta sajūta, jo acis nedaudz asaroja un sāpēja. Uzklāt tušu bija vidēji ērti, šīs tušas bonusiņš noteikti ir samērā ilgā noturība. Biju gaidījusi, ka šī tuša padarīs manas skropstas ļoti apjomīgas, bet tā vietā, tās bija nedaudz saķepušas un ne īpaši apjomīgas. Turpmāk šo produktu kādu laiku lietošu, jo iespējams mans viedoklis par šo tušu ilgtermiņā varētu mainīties. Portāla lasītājām vairāk neiesaku pirkt šo produktu nekā iesaku.

Monta, 26 gadi, māksliniece
Lumene tuša mani piesaistīja, pirmkārt, tieši ar savu ļoti spilgto futlāra krāsu. Koši rozā tonis man saistās ar izteiktu sievišķību! Šīs tušas birstīte ir no gumijas materiāla un tai ir interesants sariņu pārklājums, ko veido dažāda garuma sariņi, izvietoti spirāles veidā. Tušas tekstūra ir ļoti laba, tā viegli klājas un neveido tušas kunkulīšus. Lietojot šo tušu, tās radītais rezultāts mani apmierināja – manas skropstas gan kļuva garākas, gan arī nedaudz kuplākas. Tuša labi turas uz skropstām visas dienas garumā. Tušai pievienotā arktisko aveņu ekstrakta iedarbību nedēļas laikā gan nesajutu, taču domāju, ka turpinot lietot šo tušu, iespējams, varēšu pārliecināties arī par to. Kopumā es iesaku izmēģināt šo tušu citām sievietēm, un arī pati to turpināšu tās lietošanu, jo pirmais iespaids ir labs.


Rimmel Scandaleyes skropstu tušu Show Off ar kuplinošu efektu testēja


Baiba, 29 gadi, projektu vadītāja
Skropstu tušai ir spilgts un pamanāms dizains, taču iepakojums, kā izrādījās, manām rokām ir par resnu. Tāpat arī birstītes izmērs man šķita krietni par dižu, taču patika tās galā esošais noapaļojums, ar kuru bija viegli nokrāsot skropstu malas. Kā jau minēts aprakstā, tušai ir neparasts sastāvs, tā nav „slapja”, kā ierasts atverot jaunu tušu, tā ir drīzāk sausa un tamdēļ uzreiz var uzklāt tušu uz skropstām, bez liekās tušas noņemšanas. Jāsaka gan, lai nokrāsotu visas skropstas ar vienu birstītes vēzienu nepietiek, vajag to darīt atkārtoti. Runājot par noturību, dienā, kad uzklāju tušu uz salīdzinoši neilgu brīdi, viss bija kārtībā, taču tad, kad tušai bija jāpiedzīvo „maratons”, tā to neizturēja un vēlā vakarā tuša bija atstājusi tumšus lokus man zem acīm.
Rimmel Scandaleyes Show Off varu ieteikt tām lasītājām kurām ir svarīgs tušas žūšanas ātrums,  tas, ka tušu vakarā ir viegli ar pieniņu noņemt un arī tas, ka skropstas izskatās drīzāk dabīgi, nevis mākslīgi.

Linda, 23 gadi, studente
Rimmel tušas iepakojums ir ērts ikdienas lietošanai, to ir viegli atvērt, tomēr tušas iepakojuma izmērs nav piemērots ceļošanai. Dizains acīs krītošs, kas noteikti ir pozitīvi – to viegli pamanīt starp plašo izvēli veikalos. Birstītes dizains sākumā, šķiet, ļoti īpatnējs, bet patiesībā tas ir ērts – ar birstītes apļveida galu var ērti uzkrāsot malējās skropstas, nenosmērējot plakstiņus. Tušu ir ļoti viegli uzklāt, tā nav šķidra, tā nesaķepina skropstas un nožūst pietiekami ātri. Tekstūra šai tušai ir ļoti īpatnēja – putu veida – taču krāsošanās procesā tā izrādās ļoti ērta un praktiska. Dienas gaitā tuša nenobirst un neizsmērējas, nav jāsatraucas par to, ka tuša dienas laikā atradīsies zem acīm. Šī tuša ir ļoti piemērota manām skropstām, jo ar birstītes īpaši veidoto apaļo galu ir viegli nokrāsot arī malējās skropstas, kuras ar parastām birstītēm sagādā neērtības, jo viegli var nosmērēt plakstiņus. Šo tušu noteikti varu ieteikt arī citām sievietēm, kam patīk dabisks, tomēr pamanāms skropstu izskats.”

Avon kuplinoši pagarinoša skropstu tušu Super Drama testēja:

Amanda, 37 gadi, strādāju administratīvu darbu
Man palaimējās testēt Avon Super Drama skropstu tušu. Teicams iepakojuma dizains, tušas tūbiņa, to aiztaisot labi fiksējas, un man nav jāuztraucas, ka tuša varētu sākt izžūt, tamdēļ vien, ka neesmu  pietiekoši stingri aizvērusi iepakojumu. Šīs tušas izmērs ir ļoti parocīgs. Tušas tekstūra ir ļoti laba, viegli uzklājama, ātri nožūst. Birsīte ir elastīga, tikai man prasītos, lai tā būtu mazliet smalkāka. Avon tuša nebirst, un neizsmērējas, tā teikt, ja no rīta uzklāju, tad pēcpusdienā, galīgi nav jāsatraucas, ka varētu būs melni loki zem acīm.
Man pašai nav izteikti tumšas skropstas, un šī tuša man patīk tamdēļ, ka uzklājot to akcents ir redzams, bet  ne izteikti, un kliedzoši, tā izskatās ļoti dabiski.
Kopumā ar šo tušu esmu apmierināta, un noteikti to varu ieteikt citām šī portāla sekotājām un ne tikai.

Indra, 27 gadi, sekretāre
Avon skropstu tušas dizains ir ļoti praktisks un ērti lietojams. Ar uzglabāšanu arī nav problēmu, iepakojums ļoti optimāls, lai paņemtu līdzi, piemēram, ballīšu somiņā! Salīdzinoši smalka tušas birstīte, lietošana ērta – skropstas uzklāšanas procesā nesaķep kopā. Skropstas pēc tušas uzklāšanas paliek stingras un fiksētas, tomēr lietojot šo tušu, nepieciešama rūpība un akurātība. Nožūšanas ātrums ir vidējs, pēc uzklāšanas nedaudz jāpagaida, lai tuša neizsmērējas. Skropstas pēc uzklāšanas paliek ļoti stingras un fiksētas. Man patīk, ka tās nekļūst tādas šķidras un katra uz savu pusi nemētājas. Tāds pats nemainīgi pozitīvs efekts paliek visas dienas garumā. Šī tuša, manuprāt, ir piemērota tām sievietēm, kuras ļoti rūpīgi lieto dekoratīvo kosmētiku. Man šis produkts der brīvdienās, kad ir vairāk laika, lai skaisti uzklātu grimu. Taču es turpināšu lietot šo produktu, kā arī ieteikšu to savām draudzenēm un citām portāla lasītājām.

Max Factor skropstu tušu False Lash Effect testēja:

Arita, 26 gadi, vizāžiste-fotogrāfe
Man ļoti patīk šīs tušas dizains – melnā krāsā, bez košiem uzrakstiem. Iepakojums ir matēts un ir sajūta, ka nedaudz gumijots, kas ir liels plus, jo līdz ar to ir ērti turēt otiņu.
Birstītes dizains ir visai atšķirīgs no ierastā – tā ir visai apjomīga un ar īsiem, cieši izvietotiem, gumijotiem sariņiem. Man bija ērti krāsot skropstas, jo īsie sariņi man palīdzēja ļoti precīzi nokrāsot katru skropstu. Šāda veida sariņi ir ļoti ērti arī apakšējām skropstām. Tuša klājās labi, tekstūra likās nedaudz vaskveidīga, līdz ar to klājās gludi, neveidoja tušas kamoliņus un arī nožuva ātri. Uzklājot vienu kārtu, panācu ļoti dabisku efektu, bet, rūpīgi uzklājot otro un trešo kārtu, ieguvu īpaši skaistas, kuplas un garas skropstas, kas skatienu darīja izteiksmīgu un valdzinošu. Tuša dienas laikā neizsmērējās, „pandas acis” neieguvu, lai arī šīs bija rudenīgi mitras un drēgnas dienas.
Noteikti turpināšu lietot arī turpmāk, jo atbilst visām ikdienas tušas prasībām – ērti klājās, nesalipi skropstas, neveido kamoliņus un noturība arī ir laba. Iesaku izmēģināt arī www.espati.lv lasītājām.

Ieva, 32 gadi, strādā birojā
Šai skropstu tušai ir atturīgs, elegants dizains un tas man patīk. Iepakojums manām rokām ir par lielu, arī pati birstīte ir diez gan apjomīga, taču neskatoties uz šo, tuša ļoti labi un viegli klājas, nesalīp, pēc uzkrāsošanas skropstas gana ātri nožūst. Tuša pēc uzklāšanas ļoti labi turas, pagaidām vēl neesmu piedzīvojusi, ka tā nobirtu vai izsmērētos. Kopumā skropstu tušu vērtēju atzinīgi un varu ieteikt arī citām lasītājām!

Maybelline New York Volum’ Express Colossal Smoky skropstu tušu testēja:

Arta, 23 gadi, grāmatveža asistente
Pretēji citām skropstu tušam, Maybelline tušas iepakojums ir ļoti spilgts un uzreiz pamanāms, tādēļ to ir viegli atrast kosmētikas maciņā. Man tas ir būtiski. Tušas birstītes dizains mani ļoti patika, jo tā ir klasiska stila birstīte. Es nemīlu tušas ar gumijas sariņu birstītēm. Uzklājot tušu uz skropstām vienā kārtā, tās izskatījās garākas un biezākas – lielisks variants ikdienai. Savukārt uzklājot tušu jau vairākās kārtās, acis kļuva izteiksmīgākas un izteikti tumšākas. Laikam tas, ko sola šī tuša – iegūt dūmakaino acu efektu – patiešām darbojas! Man ļoti patika Maybelline tušas tekstūra, jo skropstas nesaķepa, to uzklājot, un arī samērā ātri nožuva. Tuša uz skropstā neveidoja nekādus tušas kunkuļus, kā tas ir bijis ar citām skropstu tušām. Turpmāk noteikti lietošu šo skropstu tušu un noteikti ieteiktu to lietot sievietēm, kas vēlas iegūt dabīgu, taču garu un izteiksmīgi tumšu skropstu izskatu.

Dace, 22 gadi, asistente
Produkta iepakojuma dizains ir uzmanību piesaistošs tā dzeltenās krāsas dēļ, kā arī ērti lietojams un viegli atrodams somiņā. Birstīte ir ļoti ērta, kas nodrošina vieglu tušas uzklāšanu. Ātri žūstoša, kas uzreiz ļauj ieraudzīt rezultātu. Arī turpmāk izvēlēšos šo produktu, lai pamanāmi izceltu acis, bet ikdienā gan lietot neizvēlēšos.

L’Oréal Paris Volume Million Lashes Excess testēja:

Dana, 25 gadi, valsts iestādes darbiniece
Saņemot L’Oréal Paris Volume Million Lashes Excess skropstu tušu novērtēju, ka tai ir patiešām grezns sarkans ar zeltītu krāsu iepakojums. Pirmo reizi to izmēģinot pievērsu uzmanību, ka šai skropstu tušai ir neitrāls aromāts. Tekstūra ir šķidrāka, kā manām līdzšinējām skropstu tušām un arī birstītes izmērs lielāks. Nožūst ātri. Vienmēr baidījos ņemt skropstu tušas ar lielām birstītēm, jo šķita, ka nebūs ērta lietošana, bet pēc L’Oréal Paris Volume Million Lashes Excess izmēģināšanas es mainīju savas domas. Skropstu tuša uzklājās ļoti viegli, noklājot katru skropstiņu, nepadara skropstas smagas (lietoju arī skropstu uzliecēju un pēc citu skropstu tušu lietošanas ir sajūta ka skropstas iztaisnojas atpakaļ, bet pēc L’Oréal Paris Volume Million Lashes Excess – tās smuki paliek kuplas, vieglas un atliektas.) Dienas gaitā sajūta, ka uz skropstām nav smaguma un tās ir zīdaini mīksts pieskaroties, tas laikam pateicoties sastāvā esošajam vaskam. Uz dienas beigām skropstas joprojām izskatās lieliski un tuša nav nobirusi.
Esmu apmierināta ar šo skropstu tušu un to lietošu arī turpmāk. Iesaku arī citām www.espati.lv lasītājām.

Lelde, 24 gadi, studē un strādā
Skropstu tušas iepakojums parocīgs, ērts, skaists. Tušas birstīte tik tiešām atdala un nokrāso katru skropstu. Uzklājot tušu, tā uzreiz pagarina skropstas un skropstu apjomu. Arī dienas beigās tuša nenobirst. Iesaku šo tušu klāt tikai vienā kārtā.
Nepatika tas, ka klājot otro kārtu, tuša žuva diez gan ilgi. Klājot to pirmo reizi, nācās vilties, jo skropstas saķepa un radās tā saucamais "zirnekļu" ķepiņas. Tā kā man pašai skropstas nav atliektas, birstīte palīdz atliekt skropstas. Šī skropstu tuša ir domāta sievietēm, kurām patīk garas atliektas skropstas, kas ir klātas vienā kārtā un izskatās dabiski.

Dzintars Be Trendy skropstu tušu apjomam un skropstu garumam testēja:

Lelde, 24 gadi, audzina mājās bērniņu
Iepriekš nebiju lietojusi Dzintara skropstu tušas, biju pārsteigta par tās oriģinālo dizainu. Birstīte ir ērti lietojama un parocīga, skropstas ir viegli uzkrāsot, arī pie acs kaktiņiem. Skropstu tuša pēc uzklāšanas nožūst ātri, nesmērējas. Bija patīkami, ka dienas beigās tuša nav nobirusi. Skropstas nesaķep kopā, labi atdalās. Vienīgais, kas mani ne īpaši apmierina, ka tomēr tā nepagarina maksimāli skropstas, kā, citas skropstu tušas.
Šo produktu turpmāk lietotu ikdienas lietošanai, bet, piemēram, uz kādu ballīti, izvēlētos vairāk pagarinošu skropstu tušu.

Laima, 25 gadi, strādā apkalpojošajā sfērā
Dzintars skropstu tušas dizainu vērtēju kā ļoti dzīvespriecīgu un jauneklīgu. Man ļoti patika tušas birstīte, kas ir veidota no gumijas un sariņi atšķiras – ir gan īsāki, gan garāki sariņi. Lietojot tušu, šķita, ka tieši atšķirīgie sariņi ļauj nokrāsot visas skropstas – gan īsākās, gan garākās. Tušas tekstūru vērtēju kā ļoti labu – tā nebija ne par šķidru, ne par sausu. Uzklājot tušu uz skropstām vienā kārtā, tā tiešām pagarināja skropstas, bet uzklājot to vairākās kārtās, skropstas palika biezākas un pilnīgākas. Tuša arī ātri nožūst, kas man ir būtiski, lai klājums neizsmērētos. Tušas noturība ir ļoti laba – tā saglabājas uz skropstām visas dienas garumā, neizsmērējas un nebirst. Tā kā šī tuša ir ne tikai dekoratīva, bet arī ar kopjošām sastāvdaļām, tad uzskatu, ka tas ir labs veids, kas ļauj nošaut divus zaķus vienlaikus! Es iesaku izmēģināt šo tušu visām espati.lv lasītājām un pati to noteikti lietošu arī turpmāk.

Isadora Extra Volume apjomu palielinoša skropstu tušu testēja:

Agnese, 25 gadi, projektu vadītāja
Isadora tušai ir ļoti skaists dizains, turklāt ērts un praktisks vienlaikus. Birstīte paredzēta, tieši tam, lai skropstas padarītu kuplākas, un tā tiešām darbojas. Skropstas nesaķep, un tuša ļoti labi klājas. Tas ir ļoti būtiski, jo nereti gadās, ka tušu nepieciešams klāt vairākas reizes, šoreiz tā nebija. Skropstas pēc uzklāšanas paliek smalkas, zīdainas, bet vienlaicīgi arī kuplas. Tušu iespējams uzklāt ļoti ātri, īpaši steigā pirms došanās uz darbu, jo tā fiksi nožūst un nav jāuztraucas, ka paliks melni punktiņu uz plakstiņiem. Šī tuša skropstas padara kuplas, bet ne pārspīlēti nedabīgas. Tās paliek smalkas un zīdainas, kas rada dabīgu efektu. Efekts saglabājas dienas garumā un līdz pat vakaram nav nepieciešams atjaunot. Ļoti praktiska un ērta skropstu tuša. Turpināšu to lietot, jo man ikdienā laiks ir ļoti svarīgs un nepieciešams arī krāsošanās darbus paveikt pēc iespējas operatīvāk. Iesaku šo skropstu tušu arī citām espati.lv lasītājām.

Daina, 36 gadi, vadītāja
Skropstu tušas dizains ir elegants, birstītes izmērs parocīgs. Skropstas nokrāsot ir ērti, tuša nesaķep, skropstas tiek labi atdalītas. Man svarīgi ir tas, ka skropstu tuša ir piemērota jūtīgām acīm, jo man diez gan ātri rodas alerģiskas reakcijas. Pagaidām nekādas nevēlamas sajūtas, lietojot šo tušu, neesmu manījusi un tas ir ļoti būtiski!
Iesaku šo skropstu tušu visām sievietēm, kam svarīga produkta kvalitāte un labs rezultāts!

Artdeco All in One skropstu tušu maksimālam apjomam testēja:

Linda, 34 gadi, strādā lielā uzņēmumā
Artdeco skropstu tušai ir lielisks iepakojums, klasiski elegants, to ar lepnumu var izņemt ārā no kosmētikas maka. Patīkams izmērs gan birstītes turētājam, gan pašai birstītei.  Pati skropstu tuša klājas labi un viegli, nesalipina skropstas. Ir lieliski, ka tuša turas uz skropstām bez problēmām līdz pat vakaram. Iesaku šo skropstu tušu arī citām dāmām!

Ieva, 28 gadi, bankas darbiniece
Artdeko skropstu tušas dizains ir ļoti klasisks, elegants un pat atturīgs. Arī tušas birstīte ir klasiska. Man tas ļoti patika, jo esmu šādu tušu cienītāja. Šīs skropstu tušas tekstūra ir ļoti laba – krēmveida, kuru viegli uzklāt uz skropstām un tā labi izlīdzinās. Līdz ar to tušas lietošana bija ērta un viegla. Izmēģinot šo tušu biju patīkami pārsteigta, jo tā tiešām padara skropstas garākas un kuplākas, acis kļūst tādas kā dziļākas. Tušu viegli uzklāt un tā ātri nožūst. Man patika tušas noturība – pēc garas darba dienas un vēl vakara pasākuma, tā nebija nedz izsmērējusies, ne nobirusi. Es noteikti iesaku izmēģināt šo tušu arī citām portāla lasītājām, jo tā tiešām ir laba. Pati to lietošu arī turpmāk.

11 komentārs
  1. Hmmm, nemaz nezināju, ka Dzintaram tās tušas var būt tik labas, cena pie tam ļoti draudzīga, bet dizains joprojām švaks :(, taču var jau nelikt kosmētikas maciņā, bet turēt mājā vannas istabas skapītī un uzkrāsot pirms došanās ārā.

  2. Smieklīgi, lasot viedokļus, dažbrīd jūtams tāds eirotisks piesitiens: “turēt rokā”, “patīkams izmērs”, “paņemot to rokās” 🙂 🙂 🙂

  3. Interesanta atsauksme par Borjois tušu, pati pirku, pēc Pēc nedēļas lietošanas izmetu, ļoti slikta tuša, laikam meitene bija vnk pateicīga par bezmaksas paraugu, tāpēc tādu atsauksmi uzrakstīja.

  4. Nu nezinu, nezinu par to Dzintaru, varbūt kā tuša laba, bet man tomēr ir svarīgi arī kā lieta izskatās, es šo skropstu tušu neturētu pat vannasistabā. Kaut cik maz cik normāls ir Artdeco (pēc ārējā veidola), bez liekiem spīguļiem un cakām.

  5. Laikam tomēr nav jāskopojas un jāpērk tušas no “dārgā gala”, šajā gadījumā Isadora, Artdeco, gana labas atsauksmes, augsts vērtējums un normāli iepakojumi.

  6. Dzintars ir laba – esmu mēģinājusi! Un manuprāt arī visdabīgākā un acīm darudzīgākā! Iepakojums mani neuztrauc – tas man nav svarīgs.

  7. Es šo BOURJOIS nopirku pirms dažām nedēļām, pāris dienas palietoju un vīlos pamatīgi- skropstas saķepušas, neērta birstīte. Tagad mājās mētājas. Šobrīd lietoju Dzintara Be Trandy- klājas labi, skropstas atgalītas. Tiesa gan nav super-puper kupluma un garuma, bet ikdienā jau arī nevajag mākslīgo skropstu efektu 🙂 Un tā kā es personīgi esmu par dabīgu skaistumu- manā kosmētikas arsenālā ir tikai skropstu tuša +lūpu balzams. Tikai neesmu vēl atradusi savu ideālo skropstu tušu -tā lai nesalīp, neķepina, smuki atdala, pagarina, piešķir apjomu un izskatās maximāli dabīgi.

  8. Dzintaru gan neesmu mēģinājusi, bet no dārgā gala YSL ir tiešām ļoti labas tušas, to atzīst visas, kas viņas jebkad ir pamēģinājušas. Varbūt kādā e-veikalā va dabūt lētāk,bet parastajos veikalos padārgas…tas gan žēl. Bet,ja lieto tikai tušu un lūpu balzamu,nav tik traki,es pati arī tā dzīvoju 🙂

  9. Artdeco ir pilnigs arprac – vissliktaka tusha kada vien var but: nomale un sakjepina, ne pagarina, nepabiezina un vispar neatliec. Pec 3h jau visa nobirusi. Tiesham nav verts pirkt

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.