APAVU MODE – pavasaris un vasara 2013

www.espati.lv piedāvā tev jaunāko un karstāko šī pavasara un vasaras APAVU MODES tendenču apskatu! Skaties, vērtē un izvēlies savus šīs sezonas garderobi papildinošos elementus! Turklāt, atceries, ka tieši pavasaris un vasara ir tas laiks, kad ļaujam krāsām uzziedēt ne tikai savā apģērbā un apavos, bet arī tēlā kopumā. Un kā gan to labāk izdarīt, ja ne ar atbilstošu manikīru un pedikīru? Šīs sezonas tendence – manikīru un pedikīru pieskaņo saviem apaviem – harmonisks un ļoti sievišķīgs koptēls garantēts! 

VASARĪGAS ZIEDU APDRUKAS
Pirmā no šī pavasara un vasaras apavu modes tendencēm – krāšņas un acis priecējošas ziedu apdrukas. Krāsas – visdažādākās un savai gaumei atbilstošāko salikumu varēs atrast ikviena no mums. Šādi apavi nenoliedzami ir pamanāms un ļoti svaigs akcents tavā šī pavasara un vasaras tēlā. Interesanti – ar ziediem apdrukāti šosezon ir ne tikai izteikti sievišķīgi apavi, piemēram, laiviņas tipa ar augstu papēdi, bet arī sporta apavi – un kādēļ gan nē?
  
Laiviņas Otto-latvia.lv, Ls 94.91; Sporta apavi H&M, Ls 6.95; Laiviņas Eiroskor, Ls 24.99;
L’Oreal Paris Color Riche nagu laka Nr. 829 un Nr. 826, katra Ls 3.45

PAVASARA UN VASARAS KRĀSAS
Pavasara un vasaras košās krāsas ir ne tikai modes tendence apģērbā, bet, protams, arī apavos. Sarkani, oranži, zaļi, zili un visu citu vasarīgo krāsu apavi šosezon tā vien mēģinās iekļūt arī tavā garderobē. Izvēle tava – kombinē vienādas krāsas apģērbu ar tādiem pašiem apaviem un iegūsti ļoti pārdomātu un harmonisku tēlu, vai gluži otrādi – izmanto savā starpā kontrastējošas pretkrāsas, lai padarītu savu tēlu vēl spilgtāku, pamanāmāku un, protams, interesantāku!
  
Zaļās kurpes Otto-latvia, Ls 123.41; Sarkanās kurpes Eiroskor, Ls 62.50; Dzeltenās kurpes Centro;
L’Oreal Paris Color Riche nagu laka Nr. 304 un Nr. 302, katra Ls 3.45

DAŽĀDU KRĀSU SPILGTI SALIKUMI
Šajā modes sezonā par aktualitāti ir kļuvusi dažādu krāsu apvienošana vienā apavu pāri. Nereti – ļoti kontrastējošu un savā starpā „karojošu” krāsu apvienošana. Rezultāts ir ļoti spilgts un pamanām, lai būtu pelnījis kļūt par galveno, vai vismaz vienu no galvenajiem elementiem tavā šī pavasara un vasaras garderobē! Labums, ko sniedz šādi apavi – tos viegli kombinēt ar dažādiem apģērbu komplektiem, kā arī – pie viena apavu pāra varēsi pieskaņot vairākas somas!
  
Laiviņas Halens, Ls 37.99; Platformas sandales Eiroskor, Ls 67.50; Slēgtās platformas kurpes Danija, Ls 19.99;
L’Oreal Paris Color Riche nagu laka Nr. 504 un Nr. 611, katra Ls 3.45

ZVĒRĀDAS RAKSTI
Zvērādas raksti šķiet ir kas tāds, kas tā īsti no modes skatuves nenokāpj nekad. Arī šīs sezonas apavu modē ir manāmi zvērādu motīvi. Tiesa – tie var nebūt ļoti uzkrītoši un pierasti, bet reizēm drīzāk klusināti un pat stilizēti, taču – viennozīmīgi aktuāli. Ja esi to cienītāja – izvēlies spilgtus rakstus pamanāmās krāsās, bet, ja neesi pārliecināta, ka šie motīvi spēs iedzīvoties tavā gerderobē – izmēģini klusinātos toņus un maigākos rakstus.
  
Sandales H&M, Ls 17.95; Laiviņas Ns King, Ls 23.95; Laiviņas ar vaļējo purngalu Halens, Ls 153;
L’Oreal Paris Color Riche nagu laka Nr. 602 un Nr. 102, katra Ls 3.45

SPĪDUMS
Viena no šīs sezonas apavu modes kaprīzēm – metālisks spīdums tavos apavos. Ļoti drosmīga un izteiksmīga modes tendence, taču nav šaubu – tā noteikti iedzīvosies ne vienas vien modes dāmas garderobē! Šī tendence manāma gan spilgtākas, gan ne tik spilgtas krāsas apavos. Kā saka – katra no mums var izvēlēties sev tīkamāko, galvenais – nebaidies un izmēģini!
  
Melnās sandales H&M, Ls 19.95; Baltās sandales H&M, Ls 69.95; Zilās sandales H&M, Ls 19.95;
L’Oreal Paris Color Riche nagu laka Nr. 805 un Nr. 831, katra Ls 3.45

IZTEIKSMĪGI AKCENTI
Dažādi akmentiņi, pērlītes, kniedes un kniedītes – visi šie akcenti būs manāmi uz apaviem šajā pavasara un vasaras sezonā. Reizēm ļoti ieturēti un gaumīgi, citkārt bravūrīgi un pat nedaudz pārdroši. Viss atkarīgs no tēla, kuru vēlies ar šo apavu palīdzību radīt. Katrā ziņā – variāciju iespējas ir plašas un sev tīkamāko variantu atradīs ikviena!

 
   
Melnās kurpes ar kniedēm Halens, Ls 169; Baleta čībiņas Ns King, Ls 16.95; Laiviņas ar akmentiņiem Eiroskor, Ls 46.50;
L’Oreal Paris Color Riche nagu laka Nr. 106 un Nr. 805, katra Ls 3.45

NEPARASTS PAPĒDIS

Papēdis nenoliedzami ir ļoti būtiska sievišķīgu kurpju sastāvdaļa, kas šajā sezonā kļūst vēl jo svarīgāka. Papēdis šosezon ir kļuvis par galveno un uzmanību piesaistošāko apavu akcentu! Lieli, apjomīgi, krāsaini un dažādās netipiskās formās veidoti – tādi ir apavu papēži šosezon! Un, starp citu, izteiksmīgam papēdim nebūt nav jābūt tikai ļoti augstam papēdim – par izteiksmīgiem papēžiem šosezon ir pamanījušies kļūt arī tie, kas nebūt nav ierindojami augstāko statusā.
 
   
Kurpes ar svītraino papēdi Eiroskor, Ls 49.99; Sandales Eiroskor, Ls 69.99; Kurpes ar ieliekto papēdi Otto-latvia, Ls 56.99;
L’Oreal Paris Color Riche nagu laka Nr. 303 un Nr. 304, katra Ls 3.45

MEŽĢĪNES
Vai maz iedomājams sievišķīgāks audums par mežģīnēm? Un tieši mežģīnes šosezon ir tās, kas pamanījušās rotāt ne vien mūsu apģērbu, bet arī apavus! Apavi, kas apdarināti ar baltu mežģīni noderēs gan romantiķēm, gan tām, kurām šovasar jāsvin kāzas. Mežģīnes citos toņos skaisti papildinās ikvienas sievietes garderobi, ienesot tajā izteiktu sievišķīgumu, svaigumu un gaisīgumu.
  
Platformas laiviņas Eiroskor, Ls 38.50; Baleta čībiņas Ns King, Ls 14.95; Laiviņas Halens, Ls 39.99;
L’Oreal Paris Color Riche nagu laka Nr. 610 un Nr. 101, katra Ls 3.45

MELNS UN BALTS
Melnbalti apavi arī ir viena no šīs sezonas aktualitātēm. Kaut kas no retro, kaut kas no izteiktas klasikas – šie noteikti ir apavi, kas spēs uzrunāt ne vienu vien modes cienītāju šosezon. Izvēlies melnbaltos toņus lielākos krāsu laukumos, ja vēlies, lai šie apavi varētu tikt pieskaņoti vairākiem tērpu komplektiem. Savukārt melnbaltie apavi, kas veidoti sīkākā krāsu salikuma drukā, var izskatīties pat nedaudz pelēki, kas ļaus tos valkāt ar visdažādākajiem apģērbu krāsu komplektiem arī pelēkos toņos ieturētiem.
 
   
Laiviņas ar pumpiņām Centro, Sasienamās kurpes Danija, Ls 19.99; Platformas kurpes H&M, Ls 19.95;
L’Oreal Paris Color Riche nagu laka Nr. 805 un Nr. 604, katra Ls 3.45

PLATFORMA
Kas gan tā par vasaru, ja veikalu plauktos negozējas platformas apavi – vai ne? Un šajā sezonā tie ir ne vien augsti, bet pat īpaši augsti! Turklāt arī to krāsas – visdažādākās, turklāt nereti tie ir spilgtāko krāsu sajaukumi, kas viennozīmīgi garantē – šī vasara tiešām BŪS krāsaina!!!


Rozā kurpes Eiroskor, Ls 27.50; Violetas kurpes Otto-latvia, Ls 37.95; Zaļas kurpes Eiroskor, Ls 49.99;
L’Oreal Paris Color Riche nagu laka Nr. 406 un Nr. 610, katra Ls 3.45

Savam manikīram un pedikīram izvēlies L’Oréal Paris ilgnoturīgo nagu laku Color Riche ar gēla tehnoloģiju, iestrādātu aizsargkārtu un maksimālas precizitātes plakanu otiņu, ātrai uzklāšanai. Pieejami 53 toņi – katram tavam noskaņojumam! Vairāk vari uzzināt www.lorealparis.lv

6 komentāru
  1. Ārprāts, kā es gribu ātrāk to laiku, ka varēs brīvi aut kājās visu spilgto un krāsaino :)!!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.