Andele – Mandele atkal ir klāt!

Aicinām ieviest pavasara tīrīšanu  drēbju skapjos!

Freilen’- neturi sveci zem pūra un atsvaidzini savu garderobi ar jaunām lietām un izpārdod savas kleitas, pavasara plašķīšus, saulesbrilles, svārkus, lapsādas  un auskarus! jebko, ko šosezon vairs neplāno nēsāt.

Garderobes nomainīšanas procesā Tev noteikti palīdzēs pavasarīgā Andele Mandele jebšu Pērļu Medības , kas norisināsies 17. aprīlī ( sestdien) no plkst. 11:11- 17:17 t/c Olimpija 2. stāvā!

Šim nolūkam mums būs atvēlētas 2 plašas telpas 400kvm platībā, tādēļ visām andelētājām pietiks vieta!
* Ja vēlies andelēt, droši piesakies: [email protected] vai pa tālr: 26424119 /Līva/
* dalības maksa andelētājām: 3 LVL
* katrai dalībniecei no savas puses jāņem līdzi kronšteins, uz kā pakarināt drēbes un galdiņš, kur izlikt savas sīklietiņas kā bižutērija utt.
* šī ir andele, kur dalībnieces izpārdod savas perosnīgās mantas. ja kādai ir arī minimālos apmēros visādi citādi ražojumi, kas varētu ieinteresēt pircējas un ko varētu "iejaukt" starp savām personīgajām mantām – atsūtiet to aptuveno aprakstu, kā arī tad jums jābūt reģistrētām kā IK vai pašnodarbinātajiem, lai nebūtu problēmas ar draudzīgajām valsts iestādēm (: (p.s. ceru, ka šoreiz iztiksim bez pērļošanas garadarbiem un "trepīšu" žabo, ok? ! (: )
* padomājiet par savas andelēšanās vietas pievilcīgumu, izkārtojumu, cenu lapiņām utt, jo pēc pieredzes varam apgalvot,ka labāk klājas tām andelētājām, kas ir kičīgāk "noformējušās" (;
Gaidīsim pieteikumus pavasara bruļikainākajam pasākumam līdz 15. aprīlim! (:

Un , PROATAMS, laipni aicinātas visas dāmas iepirkt un sameklēt pērles andelētāju drēbju skapjos!

5 komentāru
  1. Vārds “jebšu” nav tas pats, kas “jeb”. “Jebšu” nozīmē “lai gan”.

  2. OI, bija riktigi labi! Tādas labās lietas var atrast!!!
    Bet nu piebāzts jau riktīgi, vairākas reizes gāju uz riņķi, līdz visu kaut cik apskatīju.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.