Anālā prostatas masāža

Kā zināms vīrietim anālajā atverē atrodas G punkts, jeb prostata, kuru stimulējot vīrietis gūst ļoti spēcīgas izjūtas un prostatas orgasmu.

Kā veikt anālo prostatas stimulāciju.

To sieviete var darīt gan ar pirkstiem , uzvelkot uz 2-3 pirkstiem prezervatīvu un uzsākt stimulāciju, vai arī ar vibratoru, klāsts ir visplašākais , tiek ražoti speciāli vibratori vīriešu anālajām atverēm, tie saucamie prostatas stimulatori, vai arī ar strap on, kuru sieviete apliek sev ap vidukli  ar speciālu tam pievienotu jostu  un izmīlē vīrieti anālajā atverē, stimulējot viņam prostatu tik ilgi līdz viņš sasniedz prostatas orgasmu. Ātrāk un efektīvāk orgasmu var sasniegt, ja paralēli vīrietis stimulē locekli ar kulaciņu- onanē, tādā veidā veidā viņam ir iespējams sasniegt, gan prostatas orgasmu, gan peņa orgasmu vienlaicīgi.

Ar to visu gribēju pateikt, ka īstais un spēcīgākais G punkts vīrietim atrodas anālajā atverē.

Turklāt no psiholoģiskā viedokļa sieviete veicot vīrietim anālo prostatas stimulāciju, izjūt to, ka vīrietis viņai pilnībā uzticas, ļaujot sevi iepazīt viss intīmākajā vietiņā….

7 komentāru
  1. Esmu satriekta… es agrāk neko tādu nezināju. Protams, katrs pāris dara kā grib, bet izklausās kaut kā gejiski… Nez vai daudzi normālas orientācijas vīrieši uz ko tādu parakstās?? Esmu pārliecināta, ka daudzi vīrieši arī neko nezina par savu G punktu. Interesanti, gūstot prostatas orgasmu, sēkla arī noiet??

  2. Vai kā tu Ancīt maldies, laikam vēm esi jauna un zaļa 🙂

    Es to savējam jau sen daru 🙂 Vīrietim tur ir erogēnā zona, tāpēc arī viņiem patīk, ka to atverīti pastimulē. Ar tādiem aizspriedumiem tu vīrieti meitenīt nedabūsi 🙂

  3. UZSKATU, KA TRS GULTĀ DARA TO, KAS VIŅIEM PATĪK, JA ALAL PROSTAT MASSAGE SAGĀDĀ BAUDU, TAD VISS IR KĀRTĪBĀ, GALU GALĀ NEJAU PA VELTI VĪRIETIM TUR TAS G PUNKTS IR “IEMONTĒTS”.

  4. Nu nezinu, tas laikam atkarīgs arī no vīrieša, piemēram manējais nav sajūsmā, un saka, ka tā vieta domāta citām lietām.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.