Aktīvas iedarbības pretcelulīta līdzekļu testa rezultāti

Pirms divām nedēļām mēs jūs aicinājām pieteikties Aktīvas iedarbības pretcelulīta līdzekļu testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksti lasāmi testa pieteikšanās rakstā: Piesakies Aktīvas iedarbības pretcelulīta līdzekļu testam. Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Gatineau Cryo-Contouring serumu pret celulītu testēja

Solvita, 32 gadi, nodaļas vadītāja
Gatineau Cryo-Contouring serumam pret celulītu ir ļoti veiksmīgs iepakojums, jo ir dozators, kas ļauj iegūt tieši vajadzīgo seruma daudzumu, neļaujot noķēpāties. Seruma tekstūra ir maiga, tā labi klājas uz ķermeņa. Pēc seruma uzklāšanas uz ādas ir jūtama patīkama, vēsinoša sajūta. Labāka efekta iegūšanai, serums ir labi jāiemasē ādā. Saskaņā ar ražotāja sniegto informāciju ir vēlams serumu lietot rītā un vakarā. Pēc divu nedēļu lietošanas būtisku un acīmredzamu efektu nepamanīju, tāpēc plānoju serumu lietot ilgstošāku laika periodu, lai, atsākoties pludmales sezonai, būtu „īstajā formā”, jo, manuprāt, serums, neaizmirstot par sportiskajām aktivitātēm un pareizajam uzturam, palīdzēs šo formu iegūt. Iesaku serumu izmēģināt arī citām lasītājām.
Vērtējums

Ksenija, 29 gadi, riska analītiķe
Mani ļoti piesaistīja produkta dizains: smuks ceriņu krāsas flakons, ērts dozators, ar kura palīdzību iespējams paņemt produktu tieši tik cik vajag!
Otrs pārsteigums bija tāds, ka ceriņu krāsā ir pats sērums, ar ļoti vieglu, bet tajā pašā laikā stingru tekstūru, kura neizplūst rokās. Produkta aromāts neierasti šādu produktu kategorijai ļoti izsmalcināts, līdzīgs kādām labam parfīmam, un ieziežot to ķermenī bija sajuta ka esmu kādā skaistumkopšanas salonā uz smalku ķermeņa procedūru, ļoti patika aromāts!
Pēc pirmās lietošanas reizes ķermeņa kontūras neizmainījās (t.i. nepalika stingrākās, un celulīta pazīmes nemazinājās), man ļoti patika kreo efekts, tāda vēsinošā sajūta ap tām ķermeņa vietām kur līdzeklis tikai uzlikts. Patīkami bija arī tas, ka produkta sastāvā nav parabēni, kas man ir ļoti svarīgi!
Lietoju produktu katru rītu, pēc dušas, vēl viens pluss ir tāds, ka produkts ļoti ātri iesūcās ādā, un neatstāj plēvi vai kārtiņu uz ādās, tā burtiski „noēda” šo sērumu.
Pēc testēšanas laika lietošanas gurnu un vēdera ādā palika ļoti maiga, stingra, pat tvirta, bet celulīta pazīmes palika.
Vienīgais kas man nepatika, bija tas, ka līdzeklis diezgan ātri izlietojās, jārēķinās ar to, ka ilgākām laikam nepietiks.
Vasarai es noteikti plānoju iegādāties šo līdzekli, jo karstam laikam tas būs perfekts!
Vērtējums

Dzintars Antioksidantu nostiepjošo pretcelulīta želeju ar aktīvu iedarbību testēja

Lana, 25 gadi, universitātes apmaiņas programmu vadītāja
Želejai piemīt specifiska, taču neuzmācīga tējas koka eļļas smarža. Klāt ir arī manam degunam nepazīstama un nepatīkama nots, kas traucē (varbūt kāda no želejas komponentēm – ehināceja, kosa, ruskus vai tml.). Krāsa – caurspīdīga medaini brūna. Pirms uzsākt testēt produktu, veicu dziļo ādas pīlingu, lai rezultāts būtu efektīvāks.
Želeja klājas viegli, nesaķep un nesaveļas. Konsistence – želejveida. Pilnībā ādā iesūcas 5-10 minūšu laikā, kas manā gadījumā bija priekšrocība, jo es pa to laiku veicu intensīvu augšstilbu, vēdera un “mīlas rokturīšu” masāžu. Kamēr želeja nav pilnībā iesūkusies ir nedaudz lipīga sajūta, taču, kad tā pilnībā iesūcas, plaukstas vairs nelīp. Rokas gan jānomazgā pēc lietošanas. Āda pēc uzklāšanas ir labi mitrināta, uzreiz kļūst tvirtāka, samtaina un nospriegota, ja tā var teikt. Pēc 2 nedēļām efekts nav kardināls, taču izteiktā “apelsīna miza” ir mazliet izkususi, ādas krāsa uzlabojās un vēnu tīklojums uz augšstilbiem kļuva mazliet nemanāmāks. Želeja strādā, veicot masāžu. Šaubos vai vienkārši to uzklājot būs kāds efekts. Traucēja smarža un tas, ka neiesūcoties līdz galam, želeja var sasmērēt gaišu gultas veļu vai apģērbu. Kopumā, efekts nav peļams apvienojot ar masāžu, arī cena demokrātiska, taču traucēja augstākminētie trūkumi.
Vērtējums

Laura, 32 gadi, auklē 11 mēnešus vecu dēlu
Pirmais iespaids par produktu – lipīgs, brūns, diezgan šķidrs un smaržo pēc kaltētiem augiem. Pēc pirmajām 4 dienām lipīguma sajūta samazinājās un aromāts šķita ne tik izteikts. Aromāts sniedz patiesu sajūtu, ka želejai nav pievienota ķīmija, lai radītu jauku pļavas ziedu smaržu. Pēc ikdienišķās želejas lietošanas rodas vēlme tūbiņu nomazgāt, jo tā ir tik pat lipīga cik lipīgas ir rokas. Lai gan želeja ir samērā šķidra un tūbiņa ir jāuzglabā ar korķi uz leju, tomēr tas nerada nekādus starpgadījumus. Vāciņš aizveras stingri un to lietot ir parocīgi. Jāiegulda ne mazums darba, lai produkts iesūktos ādā un tas nozīmē, ka ikdienas masāža problēmzonām ir patiešām nopietna. Bet man radās sajūta, ka produkts arī pēc nožūšanas bija mazliet jūtams uz ādas. Diemžēl, produkta testēšanai dotais laiks bija mazliet par mazu, lai redzētu reālus produkta iedarbības rezultātus. Es pieļauju iespēju, ka varētu lietot šo produktu arī nākotnē. Viennozīmīgi izlietošu visu iepakojumu. Šo produktu ieteiktu lasītājām, kuras vēlas lietot želeju nevis krēmu un kurām patīk dabisks produkts, bez mākslīgas krāsas un smaržas.
Vērtējums

That’so Deep Kineticell aktīvas iedarbības pretcelulīta putas testēja

Kristīne, 28 gadi, friziere
Testēju That’so Deep Kineticell aktīvas iedarbības pretcelulīta putas. Šādu produktu lietoju pirmo reizi, agrāk par tādām putām pat dzirdējusi nebiju. Produkta iepakojums bija interesants, tāds ļoti moderns. Jocīga šķita pati lietošana – it kā lietotu matu putas, taču pie tā ātri pieradu. Produkta smarža bija diezgan spēcīga, taču man tas netraucēja. Konsistence – izpūšot plaukstā pirmajā brīdī tiešām ir putas, taču uzklājot līdzekli uz kājām, konsistence mainījās uz tādu kā želejas veida, diezgan lipīga, kas man ne pārāk gāja pie sirds. Produkts ļoti ātri iesūcas, tādēļ arī masējošās kustības jāveic ātri. To arī cītīgi darīju. Patīkama bija vēsuma sajūta uzreiz pēc produkta uzklāšanas. Pirmais iespaids – āda tiešām palika tāda samtaināka. Pēc divu nedēļu šī produkta lietošanas, manuprāt, celulīts tiešām ir nedaudz samazinājies, āda kļuvusi gludāka. Es turpināšu lietot šīs putas, jo ceru uz vēl izteiktāku rezultātu. Iesaku tās izmēģināt arī citām espati.lv lasītājām!
Vērtējums

Daina, 42 gadi, strādā atbildīgā amatā
Ne tikai nosaukums, bet arī iepakojums liecina – manās rokās ir augstāko tehnoloģiju sasniegums. Anotācija paskaidro, ka 12 aktīvās vielas krēmā, to uzklājot, dabiskā veidā atbrīvo kinētisko enerģiju iedarbina paša organisma aktīvas substances, aktīvas vielas ādā tiek transportētas izmantojot nanosfēru. Visu to izlasījusi pirmajā pielietojuma reizē jutos kā zinātniskā praksē kādā no institūtiem.
Iepakojums viegli atpaliek no produkta zinātniskā apraksta, bet ir pietiekami parocīgs. Krēms viegli sprakšķot pamet iepakojumu un rada jauku kņudoņu uz ādas. Smarža – zinātniski noslēpumaina. Nepatika produkta konsistence pēc burbuļu pazušanas, viegli lipīgs un sajūta, ka uz ādas veidojas kārta. Vēl vismaz pāris minūtes neatstāj iespaids, ka esi sajaukusi iepakojumus un tā bijusi līmes tūbiņa. Pēc uzklāšanas gribas ar steigu nomazgāt rokas. Virsdrēbes var vilkt mugurā pēc kādām minūtēm piecām.
Rezultāts – kopā ar piekopto aktīvo dzīves veidu – mīnus 1 cm. Lai arī produkts ir samērā ķēpīgs, tomēr atstāj labu iespaidu un pārliecina ar rezultātu. Domāju, ka iegādāšos arī nākotnē un ieteikšu to savām draudzenēm.
Vērtējums

Vichy CelluDestock ātras iedarbības slaidinošu, koriģējošu līdzekli celulīta novēršanai testēja

Emīlija, 30 gadi, sabiedrisko attiecību speciāliste
Testā izmēģināju Vichy CelluDestock pretcelulīta līdzekli. Man ļoti patika šī produkta iepakojums, pateicoties vasarīgajai krāsai – klasiski un skaisti. Produkta konsistence bija ļoti patīkama – gēlveida. Smarža diezgan neitrāla un svaiga, kas man ir būtiski, jo neciešu spēcīgu smaržu, kuru var sajust vēl visas dienas garumā. Produkts ļoti vienmērīgi klājas uz ādas un labi iesūcas tajā. Jauki ir tas, ka pietiek ar visai nelielu produkta daudzumu, lai apstrādātu problēmzonas. Šo divu nedēļu laikā lietojot šo līdzekli, aktīvi veicu arī pašmasāžu, kā tas bija norādīts uz produkta iepakojuma. Domāju, ka rezultātu sasniedzu pateicoties gan produktam, gan masāžai. Rezultāts tiešām ir jūtams – āda ir kļuvusi gludāka un vienmērīgāka. Šķiet, ka tā ir daļēji atguvusi savu tonusu, kas bija zudis pa ziemas mēnešiem. Es noteikti lietošu šo produktu arī turpmāk un iesaku to izmēģināt visām espati.lv lasītājām!
Vērtējums

Alise, 29 gadi, studente un mamma
Vichy CelluDestock ātras iedarbības slaidinošs, koriģējošs līdzeklis celulīta novēršanai nav pirmais līdzeklis, kuru esmu izmēģinājusi celulīta problēmas mazināšanai, bet varu apgalvot, ka tas ir līdz šim labākais! Pats produkts ir iepildīts vienkāršā krēma tūbiņā, kuru viegli ir attaisīt, aiztaisīt un tā neslīd ārā no rokām. Produkts ir ērti lietojams, to uzklājot man ir radusies ļoti zīdaina sajūta kuru grūti aprakstīt vārdiem. Viennozīmīgi, gribētu lietot arī ķermeņa krēmu, kurš radītu šādu sajūtu. Līdzekļa tekstūra ir maiga, tas neiztek uzreiz ārā no plaukstas, bet nerada arī smaga, trekna krēma sajūtu, kā arī ļoti ātri iesūcās ādā un nav taukains. Kas man ir svarīgi – krēms neatstāj pleķus uz apģērba un tā smarža nav nomācoša, bet viegla un patīkama. Pirmo efektu pamanīju sestajā dienā pēc tā lietošanas. Nenoliegšu, esmu arī vairāk dzērusi ūdeni, bet kardināli mans dzīves ritms nav mainījies, tādēļ biju ļoti pārsteigta par mazo bet jau redzamo efektu. Desmitajā dienā efekts ir vēl labāks, āda vēl gludāka. Turpināšu krēmu lietot arī turpmāk un ceru vasaras peldkostīmu sezonu sagaidīt ar skaistu, gludu ādu! Vichy CelluDestock krēmu noteikti rekomendētu arī citām www.espati.lv lasītājām!
Vērtējums

Intesīvu pretcelulīta sērumu Lirene testēja

Gita, 45 gadi, strādā starptautiskā uzņēmumā
Paņemot rokā šo sērumu pirmā brīdi nedaudz mulsina uz orandžā iepakojuma viegli iezīmētā no apelsīna nogrieztā miziņa, taču doma "nomainīt ādu" pavasarī, iespējams, nav jau nemaz tik slikta.
Iepakojums, lai arī vienkāršs, tomēr pietiekami ērts lietošanai. Viegli dozējams. Sēruma konsistence ļoti viegla, tas patīkami klājas uz ādas un labi iesūcas. Vieglā svaigu augļu smarža man liktos vairāk piemērojama dienas sērumam, bet šis ir naktij domāts.
Tā kā man nav izteikts „apelsīna miziņas” efekts, tad grūti pateikt vai tas mazinājies, bet solīto ādas elastības uzlabošanos novēroju. Nebija ādas sausums, kāds bieži parādās pēc intensīvas pretcelulīta krēmu lietošanas.
Nekad nebiju lietojusi šī ražotāja produktus un esmu patīkami pārsteigta. Pieļauju, ka kādreiz nopirkšu ne tikai šo produktu, bet arī kādu citu no šīs firmas.
Vērtējums

Elīna, 25 gadi, strādā
Krēms no pirmā acu skatiena mudina to noteikti iegādāties: spilgts iepakojums, kompakts izmērs, atverot patīkama smarža un vēl visam klāt apzīmējums "serums", tātad stiprākas iedarbības līdzeklis, kā piemēram „vienkārši” krēms un par ļoti labu, pieejamu, vairākumam sieviešu, cenu.
Uzsākot lietošanu pirmajā dienā biju patīkami pārsteigta, serums viegli klājas, ātri uzsūcas, āda momentāni, jūtami paliek daudz maigāka. Toties vakarā dodoties dušā, sajutu glumuma sajūtu uz visa ķermeņa, kur tas tika uzklāts, to nav nemaz tik viegli noskalot.
Rezultāts pēc 2 nedēļām, nav daudzsološs, kas attiecas uz celulīta pazīmju novēršanu, bet āda ir kļuvusi maigāka un tvirtāka. Iesaku lasītājām, kas vēlas cīnīties ar sausas ādas pazīmēm un neelastību.
Vērtējums

6 komentāru
  1. Galvenais jau ir masāža, bez tās – nekādīgi. Jo to celulītu jau vajag izkustināt!!! Tikai ar krēmiem nekas nebūs līdzēts.

  2. Piekrītu, ka vajag arī masāžu, vai pildīt stiepšanās vingrojumus. Tikai tad arī “miziņa” izkustēsies.

    Dīvaini, ka šajos piedāvātajos produktos nav iekļauts AVON jaunais dubultas iedarbības krēms. Viņam salīdzinoši lēta cena un gribētos jau zināt, kādi tad ir rezultāti ar viņu.

  3. No šiem esmu Dzintaru mēģinājusi – man tiešām patika! Protams, brīnumu nebija, bet kopā ar masāžu, āda palika gludāka un smukāka.

  4. pēc krēmiem āda tā vai tā paliek gludāka un tvirtāka, tā vismaz no manas pieredzes…

  5. Vēl viena svarīga lieta, pie visām šīm nodarbēm un krēmiem: viss tas, kas ir ar šīm aktīvajām darbībām sakustināts ir arī jāizvada ārā, tamdēļ bez vismaz 1,5 litriem ūdens katru dienu – nekādīgi.

  6. man liekas, ka visbriesmīgāk ir tad, kad tas celulīts ir uz tāda dupša zilganbaltā piena krāsā, brrr. Vislabāk, ja dupsis ir nedaudz iededzes (taču arī nav nomelnējis no pārcepšanās), tad to celulītu arī nemaz tā nemana

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.