Acu krēmu, kas novērš tumšos lokus un pietūkumu, testa rezultāti

Pirms divām nedēļām mēs jūs aicinājām Acu krēmu, kas novērš tumšos lokus un pietūkumu testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: PIESAKIES TESTAM – acu krēmi, kas novērš tumšos lokus un pietūkumu. Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes. 

MÁDARA Nostiprinošu acu krēmu testēja:

Agnese, 29 gadi, strādā apdrošināšanas jomā

īdz šim acu krēmus lietoju ļoti reti, jo uzskatīju, ka tas ir tikai mārketinga triks, ka mans iemīļotais sejas krēms sniedz to pašu efektu. Veicot šo testu, esmu pilnībā mainījusi savas domas. Testa laikā pirmo reizi tā pa īstam sāku novērot savas acis un izmaiņas, ko rada acu krēma lietošana. Biju patīkami pārsteigta. Krēms jau pirmajās lietošanas reizēs pāris minūšu laikā noņēma ikdienas stresa radīto nogurumu un piepampumu, kā arī radīja patīkamu viegluma sajūtu. MADARA acu krēmu testēju gandrīz divas nedēļas, lietojot to gan vakarā pirms gulēt iešanas, gan no rīta pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas. Vakarā pēc smagas, pie datora pavadītas darba dienas, uzklājot krēmu jutos patiešām atžirgusi un skaista. Savukārt, no rītiem, kad grūtības pamosties bija redzamas acu plakstiņos, jau pēc pāris minūtēm piepampums bija pazudis un izskatījos lieliski atpūtusies. Testa laikā manāmi ir uzlabojusies mana āda ap acīm, tā kļuvusi elastīgāka un ādas krāsa – vienmērīgāka, kā arī starojošās acis piešķir sejai svaigu un atpūtušos izskatu. Esmu ļoti pārsteigta par sasniegto rezultātu un noteikti turpināšu lietot MADARA acu krēmu, kā arī iesaku to izmēģināt citām www.espati.lv lasītājām.

Ksenija, 30 gadi, risku parakstītāja  
Īsumā par sevi un ādas stāvokli: mani ir 30 gadi, un tieši ādā ap acīm ir nelielas grumbiņas, tāpēc pēdējos trīs gadus es pastiprināti pievēršu uzmanību ādas kopšanai tieši šajā sejas zonā. Par pašu produktu: ļoti patika dizains, ražotājs ir padomājis gan par vizuālo, gan par funkcionālo pusi. Glīts flakons, ar dozatoru, kurš ir ērts, jo varu izspiest produktu tik, cik nepieciešams, kā arī tas ir higiēniski, jo iekšā netiek gaiss un nav tieša saskarsme ar krēmu. Produktam ir vidēji viegla želejas tekstūra, ar izgaismojošām daļiņām, es sajutu izteiktu pētersīļu smaržu (tie ir pieteikti sastāvā), sākuma tā  man ne sevišķi patika, jo ir pierasts pie aromātiksām smaržām, bet lietojot produktu, pieradu un tā man iepatikās. Sāku lietot krēmu no rītiem un vakaros, uz attīrītas ādas, un teikšu ka pieteiktās funkcijas krēms pilda 50/50, stiprā puse ir izgaismojošās daļiņas, kas arī dod šo svaigu skatu, bet mitrināšana tāda vidēja, manai ādai prasās kaut kas vairāk. Tagad krēms man stāv darbā, un pēcpusdienā es to uzklāju nelielā daudzumā zem acīm, un tas lieliski piedod to foršo svaigu skatu. Es varētu šo krēmu ieteikt tām meitenēm, kam vajag tikai vieglu mitrināšanu un izgaismošanu, tomēr ja no krēma gaidiet grumbiņu izlīdzināšanu un dziļu mitrināšanu, tad šīs nebūs īstais produkts.

Mary Cohr relaksējošu želeju Eye Fresh testēja:

Andīna, 31 gads, pārdošanas vadītāja

Raksturot savu ādu ap acīm varu kā kaprīzu. Man bieži veidojas pietūkums un arī zilie loki, ja, piemēram, ir noslogots dienas režīms, daudz darba. Mary Cohr acu želejas iepakojums ir skaists un ērts. Želejas pēc savas tekstūras ir bieza. Man būtu gribējies, lai to varētu vieglāk izlīdzināt uz ādas, tas arī principā bija vienīgais trūkums. Patika tas, ka nav uzkrītošas smaržas. Efekts gan labs – tumšie loki tiešām tiek nomaskēti, bet pietūkumu pirmajā reizē želeja nenoņēma. Taču pēc desmit dienu lietošanas arī pietūkums samazinājās. Kopumā man liekas, ka šī želeja palīdz man izskatīties svaigākai un možākai. Domāju, ka lietošu šo produktu arī turpmāk un iesaku to izprovēt citām portāla lasītājām.

Ilze, 36 gadi, SPA meistare
Mana problēma bija rīta tūska ap acīm un zili sārti loki. Tās, manuprāt, lielākoties ir sekas regulāri neizgulētām naktīm, jo audzinu mazu bērniņu. Mazais susurs katru nakti mani vismaz divas reizes modina, tad nu rīta pirmais skats spogulī man neglaimo. Tā bija arī rītā, kad pirmo reizi atvēru Mary Cohr relaksējošās acu želejas tūbiņu. Tūbiņu nebiju turējusi ar korķīti uz leju, tāpēc pirmais spiediens ar gaisa plūsmu aizgāja spogulī, tā gadījās vēl pāris reizes, kad tūbiņa nebija nolikta uz korķīša. Smarža krēmam patīkama, viegla, es sajutu galvenokārt kumelīšu aromātu. Krēma tekstūra vidēji bieza, uzspiežot uz ādas nenotek un viegli uzklājas. Krēmam ir tāds perlamutra tonis, kas uzklājot, šķiet, izgaismo zilo loku vietas, padarot tās nemanāmākas. Pirmās sajūtas uzklājot krēmu, viegls vēsums un sajūta, ka āda ap acīm tiek savilkta, tūska pazuda uzreiz pēc krēma uzklāšanas un zilie loki arī šķita gaišāki, jo, kā minēju, krēmam ir izgaismojošs efekts. Pārsteidzoši, kaut arī krēms ir efektīvs, nekairināja acis un neizraisīja asarošanu, kā man bieži ir gadījies ar citiem acu krēmiem. Ilgstoši lietojot krēmu, pamatproblēma jau netiek izārstēta, jo pilnīgi novērst noguruma atstātās sekas var tikai labs miegs, bet ar ikrīta rezultātu, ko krēms sniedz, esmu ļoti apmierināta, tūska tiek novērsta, zili sārtie loki kļūst bālāki un nemanāmāki, vēl nedaudz dekoratīvās kosmētikas un var iet ielās :). Ja cena nav škērslis, tad iesaku šo produktu arī citām sievietēm, kuras nomoka rīta tūska un zilie loki, jo krēma kvalitāte ir cenai atbilstoša.


Danielle Laroche Dermo Cosmetics atjaunojošu acu krēmu testēja:

Ausma, 45 gadi, uzņēmuma direktore

Āda ap acīm man ir samērā laba, taču, protams, ir nelielas krunciņas un arī reizēm ir pietūkums. Šis acu krēms mani uzrunāja, jo šādu zīmolu nezināju. Esmu patīkami pārsteigta – iepakojums ir ļoti šiks, melnā krāsā, labi iederas uz mana kosmētikas plauktiņa. Krēmam ir maiga un ādai patīkama tekstūra. Nav nekādas smaržas. Nerada alerģijas. Āda jau pēc pirmās lietošanas šķiet tāda savāktāka, gludāka. Pēc vairākām dienām – krunciņas ir mazāk manāmas, arī ar pietūkumu krēms labi tiek galā, kas svarīgi īpaši no rītiem. Interesanti ir tas, ka arī ādas tonis acu zonā ir kļuvis vienmērīgāks. Labs produkts, ko iesaku izmēģināt citām sievietēm.

Dace, 29 gadi, datu administratore
Iepakojums patīkamā tonī un tā lielums vairāk atgādina parasta sejas krēma iepakojumu. Lietošana ļoti ērta – ar dozētāju, kas nozīmē, ka neizspiedīšu vairāk kā vajag. Lai gan esmu diezgan skeptiska pret acu krēmiem, tomēr izlēmu pamēģināt, vai tiešām šis krēms "atjauno cilvēka ādā esošās cilmes šūnas, lai tās palielinātu ādas blīvumu"! Lietojot krēmu 10 dienas, īsti to vēl nemanu, bet pieņemu, ka lai šāds krēms parādītu, ko tas spēj, vajadzīgs vismaz mēnesis. Tad nu esmu apņēmusies mēnesi to lietot. Protams, ka āda pēc šāda krēma uzsmērēšanas ir patīkamāka un uzreiz šķiet, ka tas iedarbojas. Vienīgais, kas personīgi likās grūtāk pieņemams, ka krēma tekstūra ir nedaudz taukaina, līdz ar to uzklājot krēmu zem acīm, diez gan ilgi jāgaida, lai tas iesūktos. Mūsdienu straujajā dzīves ritmā sievietēm tas ir diez gan liels traucēklis.

NIVEA VSG Q10 Plus pretgrumbu acu krēmu testēja:

Sarmīte, 52 gadi, zobārste

Acu zonā uz manas ādas redzamas grumbiņas, zilie loki, tā izskatās sagurusi. Nivea acu krēma iepakojums ir ērts un parocīgs. Pašam krēmam nav kairinošas smaržas, ir viegla struktūra, labi uzklāt un ātri iesūcas ādā. Uzklājot ir svaiguma sajūta, laikam produkts arī tā kā atvēsina. Pēc 10 dienu lietošanas zilie loki ir kļuvuši mazāk izteikti, grumbiņas arī šķiet kļuvušas seklākas, kopumā mans izskats svaigāks. To saka arī mani līdzcilvēki. Domāju, ka labprāt lietošu šo krēmu arī turpmāk, jo tas izpilda to, ko sola. Iesaku arī citām mana vecuma sievietēm.

Kitija, 37 gadi, strādā par konstruktori
Mana ikdiena paiet daudz laika strādājot pie datora, tamdēļ acis nogurst un zilie riņķi ap tām ir liela problēma. Nivea acu krēma dizains ir vienkārš, glīts un parocīgs. Produktam nav izteikta aromāta. Krēms labi klājas un ļoti ātri iesūcas ādā, šo aspektu uzskatu par izteikti lielu plusu. Pēc gandrīz divu nedēļu produkta lietošanas acis izskatās starojošākas un zilie riņķi ir kļuvuši mazāk izteikti, šķiet, arī pirmās grumbiņas, kuras pirms neilga laika pamanīju, ir kļuvušas nemanāmākas. Domāju, ka turpinot lietot šo krēmu rezultāts būs vēl labāks. Iesaku to noteikti pamēģināt arī citām sievietēm!

MATIS Reviving Cream Puffiness – krēmu pret tumšajiem lokiem zem acīm testēja:

Linda, 30 gadi, skolotāja

Mana āda ap acīm ir diezgan jutīga – tā reaģē gan uz ilgstošu sēdēšanu pie datora, gan stresu, gan negulētām naktīm. Zilie riņķi man nav tik izteikti, vairāk cīnos ar maisiņiem zem acīm. Matis acu krēma iepakojums ir skaists, patika tas, ka tam ir dozētājs, līdz ar to viegli noteikt, cik tad produkta vajag. Man ar vienu dozu pietika abām acīm, tātad, šis produkts ir arī ekonomisks. Krēma konsistence ir diezgan bieza, taču tas klājas labi. Krēms ir gaišā, nedaudz dzeltenīgā tonī, tam pievienoti arī tādi kā mirdzumiņi. Uzklājot uz ādas, sajūta patīkama, krēms labi iesūcas ādā, tā tiek mitrināta. Pārsteigta biju par to, ka šis krēms tā kā izgaismo acu zonu, laikam dēļ mirdzumiņiem, taču tie uz ādas nav redzami. Ādas tonis kļūst veselīgs. Arī pietūkums kļuva mazāks. Pēc 10 dienu lietošanas rezultāti ir labi – āda acu zonā izskatās atpūtusies un veselīgāka, arī maisiņi vairs nav tik izteikti. Jā, es noteikti lietošu šo produktu arī turpmāk un iesaku to citām lasītājām!

Anita, 47 gadi, finanšu speciāliste
Ņemot vērā manu vecumu, jasaka, ka āda ap acīm izskatās labi, grumbiņas ir, taču tās nav izteiktas, tomēr laiku pa laikam, pēc nogurdinošas darba dienas, ir saskatāmi tumši loki un no rīta – pietūkums. Tamdēļ biju priecīga par iespēju testēt krēmu, kas cīnās ar šīm problēmām. Matis krēmam  neparasts un interesants dizains. Tam ir dozators, kas ļauj iegūt kosmētikso līdzekli tik lielā daudzumā cik nepieciešams. Uzklājot produktu ir nepieciešams uzgaidīt, lai tas iesūcas, taču pēc tam uzreiz ir sajūtama un saredzama tā pozitīvā iedarbība. Āda kļūst maiga un pietūkums izteikti mazinās, arī tumšie loki šķiet daudz mazāki. Šobrīd varu teikt, ka krēms man ļoti patīk, tamdēļ to varu droši ieteikt arī citām dāmām.

 
Eucerin pretgrumbu acu krēmu Q10 ACTIVE ar koenzīmu Q10 un SPF6 visu tipu jutīgai ādai testēja:

Daira, 55 gadi, strādā farmācijas nozarē

Mana problēma ir vārnu kājiņas acu zonā, vakaros pietūkums un nogurums, kā arī tas, ka āda ir jutīga un rūpīgi jāizvēlas kosmētika. Eucerin acu krēma iepakojums ir klasisks, ērta krēma dozēšana, izskatās, ka pietiks ilgam laikam. Krēmam ir viegla, maiga konsistence, kas labi uzsūcas ādā, labi to uzklāt un izlīdzināt. Nav praktiski nekāda aromāta, kas, manuprāt, acu krēmiem ir svarīgi, lai lieli nekairinātu plāno ādu. Tūlīt pēc krēma uzklāšanas ir ļoti patīkama sajūta – liekas, ka acis saņem mitruma un enerģijas dozu. Pēc 10 dienu lietošanas vārnu kājiņas ir nedaudz mazākas, taču pietūkums un nogurums gan ir ievērojami samazinājies. Acu zona izskatās jaunāka un veselīgāka. Galvenais, ka ādai krēms patīk, tā nekādā veidā neprotestē pret šo produktu. Es ieteiktu šo produktu izmēģināt citām espati.lv lasītājām un savām paziņām. 

Aiga, 32 gadi, ir pašai savs neliels biznesiņš
Krēma iepakojums ir ērts pielietojumā, tūbiņu viegli noturēt rokā pateicoties garenajai formai un parocīgajam izmēram. Ērti uzglabāt, gan mājās kopā ar citiem krēmiem, gan dodoties ceļojumā, paņemt to līdz, jo krēms neaizņem daudz vietu kosmētikas maciņā. Produkta tekstūra varēja būt vēl nedaudz šķidrāka, jo pirmajā brīdī pēc uzklāšanas liekās, ka paliek tāds kā lipīgums. Taču pēc minūtēm 5 jau krēms lieliski iesūcās ādā pilnībā. Pirms krēma lietošanas ap acīm bija redzamas grumbiņas un pati āda izskaījās mazliet nogurusi. Pēc 10 dienu regulāras lietošanas, grumbiņas ievērojami samazinājušās. Pavisam sīkās, pat izzudušas. Āda tvirta un veselīga, samazinājies arī uztūkums, kas bieži bija pamostoties no rīta. Šo produktu noteikti lietošu arī turpmāk, jo tas lieliski atbilst manām prasībām, nesatur smaržvielas, kas ļoti kairina manas jūtīgās acis.

Payot PAYOT Design Lift Regard acu krēmu pret pietūkumiem, grumbiņām un tumšajiem lokiem testēja:

Santa, 50 gadi, strādā labā darbā

Man ir grumbiņas ap acīm, āda izskatās sagurusi, reizēm ir pietūkums un loki. Šim acu krēmam ir skaists iepakojums, to ir ērti atvērt, lietot un uzglabāt. Esmu Payot produktu cienītāja, bet acu krēmu vēl nebija nācies lietot. Krēms pēc tekstūras ir patīkams, maigs, tas labi klājas, momentā iesūcas ādā. Jūtas tūlītējs svaigums, kas man ļoti patika. Aromāts ir viegls un neuzkrītošs. Mani pārsteidza rezultāti pēc 10 dienu lietošanas – āda ir izteikti jaunavīgāka un galvenais – pietūkums vairs neveidojas tik izteikti kā agrāk. Arī loki kļuvuši mazāk redzami. Tā kā grumbiņas manā gadījumā nebija ļoti izteiktas, grūti spriest par izmaiņām, bet man liekas, ka arī tās kļuvušas mazāk redzamas. Ļoti labs acu krēms, kas ir ienācis manā vannas istabas plauktā uz palikšanu.

Kristīne, 33 gadi, juriste
Šobrīd, ik pa laikam, ādā ap acīm pamanu nelielu nogurumu, tamdēļ acu krēms ir tas uz ko lieku savas cerības. Payot krēms ir nelielā iepakojumā ar dozatoru, šis aspekts man šķiet ļoti būtisks pluss, jo tas ir ērti un krietni higiēniskāk. Krēms ir pašķidrs, tamdēļ to nevajag daudz. Produktam ir jūtams aromāts, man gribētos, lai tas nebūtu tik izteikts. Pēc produkta uzklāšanas, tas ātri iesūcas ādā, radot svaiguma sajūtu, patīk, ka āda uzreiz kļūst acīmredzami maigāka un tvirtāka. Aplūkojot sevi spogulī pēc šo, gandrīz divu nedēļu testēšanas perioda, varu teikt, ka krēma lietošanas pozitīvie rezultāti ir saskatami, acis ir dzīvīgākas un āda starojošāka.

Dr.Organic Nāves jūras minerālu rullīti ādai ap acīm testēja:

Iveta, 27 gadi, strādā finanšu jomā

Mana galvenā problēma ir pietūkums un maisiņi zem acīm. Parasti pa nedēļu tas redzams vairāk, pēc brīvdienām – mazāk. Šī acu krēmiņa iepakojums ir ļoti smuks, krāsains, priecīgs. Pieteicos tieši šim krēmam, jo man vispār patīk kosmētika ar Nāves jūras sāli sastāvā. Produkta lietošana ir ērta, tekstūra vidēji bieza, labi izlīdzinās, krāsa gaiša, aromātu praktiski nejutu. Lielākais pluss ir rullītis, kas palīdz labāk uzklāt krēmu un arī laikam stimulē asinsriti. Krēms ātri iesūcas acu zonā, pirmajā brīdī sevišķu efektu uz pietūkumu nejutu, bet pēc vairāku dienu lietošanas tiešām maisiņi ir mazinājušies. Varbūt prasījās, lai krēmiņš ādu vēl vairāk mitrina, bet varbūt arī tas efekts nešķita tik labs, jo tagad ārā ziema. Vasarā noteikti mitrināšana būtu pietiekama. Kopumā jauks produkts, man patika, lietošu to arī tālāk. Iesaku izmēģināt visām, kam arī ir maisiņu zem acīm problēma.

Linda, 29 gadi, skolotāja
Dr.Organic Nāves jūras minerālu rullītis ir ļoti ērts lietošanā, uzklājas tik, cik nepieciešams. Uzklājot tas ir vēss, atsvaidzinošs, nedaudz ādu velkoša sajūta, bet tas ir īslaicīgi. Lietoju to no rīta un vakarā, secināju, ka ir uzlabojies ādas ap acīm stāvoklis. Šo produktu lietošu arī turpmāk, jo man ir svarīgs rezultāts un produkta izcelsme – organisks produkts.

BIODERMA Sensibio Eye gelu jutīgai ādai acu apvidū testēja:

Daina, 37 gadi, māklere

Savas sejas ādas stāvokli ap acīm raksturotu kā apmierinošu, ir saredzamas nelielas grumbiņas un var pamanīt noguruma atstātos tumšos lokus. Testēt Bioderma gelu pieteicos tamdēļ, ka man ir svarīgs tas, lai produkts būtu piemērots jūtīgas ādas kopšanai, jo man ir izteikti cimperlīga āda. Pirmais, kas iepriecina – produktam  nav nekāda aromāta. Tam ir neliels un parocīgs iepakojums. Gelam, kas ir baltā krāsā, ir maiga tekstūra, kas ļauj to viegli uzklāt un iemasēt ādā. Tas uzreiz uzsūcas. Kopša testa uzsākšanas ir pagājušas desmit dienas un līdz šim nekādas nepatīkamas blakusparādības neesmu novērojusi un man tas ir ļoti būtski, jo ļoti reti kurš krēms līdz šim man vispār ir bijis piemērots. Āda ap acīm ir kļuvusi maiga, gluda un šķiet arī tumšie loki ir mazinājušies. Man patīk!

Anna, 28 gadi, biroja vadītāja
Jau sen regulāri saskaros ar kairinājumu acīs, it sevišķi dienas otrajā pusē un no rītiem tūlīt pēc pamošanās, ko, protams, norakstīju uz kosmētiku, kas savukārt nevarētu būt iemesls kairinošām acīm no rīta. Tad nu, lūk, sākot lietot Bioderma krēmu, acis vairs nav grauzušas un beidzot ir iestājies ilgi gaidītais komforts. Turklāt, kā jau sievietēm mēdz gadīties, kad ir kāds kreņķis, saraudātās acis satūkst un otrā rītā izskaties kā nenosakāmas izcelsmes radījums. Tomēr lietojot šo krēmu no rīta es skaidri saredzēju pasauli, jo acis nebija aizpampušas. Tas pats attiecas uz tumšiem noguruma lokiem ap acīm. Tāpēc droši var teikt, ka produkts tiešām attaisno savu mērķi – nekairina ādu, mazina nelielu tūsku ap acīm un noņem pelēcīgo noguruma izskatu. Tam ir arī ērti lietojams iepakojums, patīkama pieniņa veida tekstūra un nav pilnīgi nekādas smaržas. Noteikti rekomendēju visām!

Dzintars NATURE`S RECIPE atjaunojošu pretgrumbu balzamu ap acīm testēja:

Liene, 32 gadi, auditore

Mana āda ap acīm ir ar smalkām, nelielām grumbiņām, kas ir redzamas sevišķi, kad smaidu, tai trūkst mitruma. Reizēm pēc intensīva darba stundām, veidojas arī noguruma loki. Izvēlējos testēt tieši Dzintars acu krēmu, jo man patīk Latvijā ražotā kosmētika. Krēma iepakojums ir ļoti vienkāršs, bet lietošanā ērts, jo ir pumpītis. Krēmam ir ļoti patīkama un viegla tekstūra, varēju to viegli izlīdzināt acu zonā un tas fiksi iesūcās ādā. Ļoti patika vieglā, taču jūtamā smarža. Krēmam kastītē ir klāt pievienota izsmeļoša informācija par katru krēmā esošo sastāvdaļu, kas ir ļoti interesanti – tiešām zinu, ko tad lieku uz savas ādas! Pirmie iespaidi par šo krēmu – tas mitrina ādu acu zonā, bet pēc 10 dienu lietošanas āda izskatās daudz tvirtāka un es pati – atpūtusies. Manas prasības šis produkts pilnībā apmierina, iesaku to izmēģināt arī citām sievietēm.

Gita, 39 gadi, strādā birojā 
Dzintars atjaunojošais balzams ir ļoti ērts lietošanā, tam ir dozators un to var izspiest tik, cik nepeiciešams. Uzklājot tas ir patīkami atsvaidzinošs, ādu kļūst maiga un mitrināta. Lietojot balzamu no rīta un vakarā, visa testēšanas perioda laikā, varu secināt, ka ādas stāvoklis ap acīm ir ļoti uzlabojies. Šo produktu lietošu arī turpmāk, jo man ir svarīgs rezultāts un priecē tas, ka produkts ir ražots tepat Latvijā.

5 komentāru
  1. godigi sakot, lietoju Madaras produktus jau 5 gadus, tagad uz 30 gadiem organiski pargaju uz vinu anti age seriju, esmu tik apmierinata, ka pat nemeginu neko citu. + vel ir parlieciba par dabiskumu, ka nekaiteju savai adai, kremi ir organic, viniem ir visi eko sertifikaati. Daudzi citi razotaji saliek kancerogenas vielas, bet tapat to pamanaas nosaukt par naturaalu kremu.. Ir padargi, bet 2x gada izmantoju iespeju sapirkties vinu 40% atlaizu diennakti.

  2. Laikam izvelesos MADARA, pec apraksta un cenas. Butu forsi ja butu aprakstam klat kur ir iegadajamas preces. Nu google var info atrast…paldies dailas damas, cerams palidzes pret maisiniem

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.