8 vērtīgas atziņas PIRMAJAM randiņam IKVIENĀ vecumā

Tev vairs nav ne 20, ne 25, bet tu esi iepazinusi jauku vīrieti, kurš tevi uzaicina uz pirmo randiņu. Lai tu lieliski pavadītu laiku, turklāt pēcāk dabūtu arī otro tikšanos, lūk, padomi, ko ieteicams darīt, un par ko labāk aizmirst.

Nevelc, ja nevari paelpot!
Pirmā satikšanās reize nav piemērota, lai tu apautu savas visaugstākās augstpapēžu kurpes vai uzvilktu visiespīlētāko kleitu. Kāpēc? Pirmais randiņš jau tā ir diezgan liela nemiera pilns, neērtas drēbes padarīs to tikai sliktāku.

Ēst vajag!
Lielākā daļa vīriešu vienkārši nespēj saprast, kāpēc sieviete neēd randiņa laikā. Nepieļauj šo kļūdu, tu neizskatīsies tievāka vai sievišķīgāka, ja atteiksies no ēdiena!

Nedzer par daudz!
Zini savas robežas. Tu taču negribi, lai jaunais kavalieris stieptu tevi mājās, vai ne?

Izskats nav galvenais!
Neskraidi uz dāmistabu, lai uzziestu jaunu lūpu krāsas kārtu ik pēc 15 minūtēm. Pārliecinies, ka ar izskatu viss ir kārtībā pirms randiņa, bet tikšanās laikā koncentrējies uz sarunu, nevis uz domām par to, kā izskaties.

Nepiemini bijušos!
Gribi skaidri zināt, ka randiņam nebūs turpinājuma? Turpini maniakāli stāstīsi par savu bijušo, tad par attiecību vēsturi, varbūt piemini vēl tos pāris vīriešus, kuri tā dīvaināk uz tevi lūkojas…

Uzdod jautājumus!
Jautājumi ir vienkāršs līdzeklis, kas palīdzēs uzturēt sarunu. Droši var prasīt par darbu, ģimeni, hobijiem un citām interesēm, bet izlaid tādas tēmas, kā politika, reliģija, viņa bijušās sievietes… un alga.

Uzmanīgi ar personiskām detaļām!
Viņam nav jāzina par tavām hroniskajām kaitēm vai vecāku strīdiem. Turi to visu pie sevis… pagaidām.

Nākamajā dienā nepārcenties!
Ja labi pavadīji laiku, vari uzrakstīt korektu pateicības sms, bet neko vairāk, lai iniciators ir viņš.

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.