8 pazīmes, kas liecina – VIŅŠ tevi, iespējams, tā arī NEKAD neapprecēs

Jūs esat kopā, jūs dzīvojat kopā, iespējams, jums ir arī mazulis. It kā – jums ir viss, un tomēr – viņš tevi nebildina. Tu gaidi, jo šķiet, ka tās ir tas punktiņš uz i, kas vēl trūkst, bet… veltīgi. Nekas nenotiek. Vai pastāv iespēja, ka viņš tevi tā arī nekad neapprecēs? Lūk, 8 pazīmes, kas norāda, ka viņa plāni šajā jomā, iespējams, atšķiras no tavējiem.

Viņš nerunā par jums nākotnes formā. Nu, protams, viņš plāno rītdienu un parītdienu, bet tajās lielajās dzīves kategorijās, piemēram, sarunās par vecumdienām, tevis nav. Vismaz viņš tevi nemin, ne tevi, ne jūs, kā savienību. Visticamāk – viņš no šādām sarunām vispār izvairās. Viņš dzīvo šodienai un tagadnei, apgalvojot, ka tā ir labi un pareizi, jo dzīvojam taču vienreiz.

Viņu nervozē sarunas par kāzām. Kad tu kādreiz (piemēram, pēc glāzes vīna) sāc sarunu par kāzām kā tādām, ir skaidri jūtams, ka viņam tas nepatīk. Ir divi varianti – vai nu viņš izvairās no šīm sarunām un pat kļūst nīgrs, ka tu runā kaut kādas muļķības, vai arī paliek sarkastisks un sāk tevi izsmiet par pārāk lielu un nevajadzīgu visa romantizēšanu.

Viņš uzskata, ka laulība ir tikai papīru lieta. Viņaprāt, tā ir tikai lieka naudas šķērdēšana, jo tam nav nekādas jēgas. Tie ir tikai papīri. Jūs taču tāpat dzīvojat kopā, vai tad ar to nav gana? Viņš taču ir tev blakus! Un vēl – viņam, iespējams, ir arī piemēri par pāriem, kam viss izjucis tieši pēc kāzām, kas, viņaprāt, nozīmē to, ka labāk nemaz nebāzt tajā visā savu degunu…

Viņš ne vienmēr ir blakus, kad viņu vajag. Tev ir bijuši brīži un situācijas, kad viņu ir ļoti vajadzējis, bet viņš blakus nebija. Un ne pamatota iemesla dēļ, bet gan tādēļ, ka viņam bija kas cits, tajā brīdī svarīgāks par tevi. Tu to piedevi, bet… aizmirst īsti nevari, jo jūti, ka kaut kas tajā visā norāda, ka viņam nav svarīgs tas, kas ir svarīgs tev.

Viņš uzskata, ka šobrīd nav īstais laiks. Jo nav gana daudz naudas, nav gana daudz mērķu sasniegti, vēl tik daudz jāizdara, jāsasniedz, jāskrien un jāskrien un jāskrien… Kādas kāzas? Lieka laika un naudas tērēšana! Nu kam tev to balagānu? Mēs taču jau tāpat esam kopā, vai tad ar to nepietiek? Nu tad, kad būs lieka nauda, tad arī apprecēsimies…

Viņš izvēlas vientuļo, ne precēto draugu sabiedrību. Viņam ir čomu vakari, čomu nedēļas nogales… Turklāt, lielākā daļa no tiem čomiem, tā arī nav precējušies. Viņi dzīvo sev, jo tā taču ir labi. Ja viņam jāizvēlas, vakars ar čomiem, vai jums pazīstamajiem precētajiem pāriem (kuriem kādam ir arī vel mazie), viņš labāk izvēlās čomus, jo kā pats saka – ar tiem jautrāk un var labāk aizmirst ikdienas problēmas. Tu taču arī vari iet izklaidēties ar savām draudzenēm! Kas mēs kādi opji, kam mājas balles tikai jārīko?

Jūs esat saderinājušies un šķiet, ka tas arī ir viss. Jā, viņs uzdāvināja tev grezenu. Nu – it kā saderināšanās gredzenu. Bet – tam nekas nesekoja… Un nu jau ir laiks riņķī, bet par to vairs runāts netiek. Tu taču gredzenu dabūji, es taču tev to uzdāvāju! Datums? Kāds datums – nu nav tagad laika, nav pietiekami naudas, baigi daudz lietu jāpaspēj vēl izdarīt…

Viņš tev nekad nesaka, ka mīl tevi… Jūs esat kopā, bet, pajautājot godīgi pašai sev – vai esi laimīga? Vai viņš tevi mīl? Vai parāda tev to, pasaka to? Vai palutina, atļauj tev būt sievietei? Tu zini atbildes uz šiem jautājumiem. Un arī lēmums, izrietoši ir tavā un tikai tavā ziņā, jo tikai tu pati esi savas dzīves noteicēja, un arī – laimes kalēja…

14 komentārs
 1. Mani arī ļoti ‘nervozē’ šis raksts :D. Te minētie piemēri nav tik daudz attiecināmi uz kāzām, kā uz pāra savienību kopumā, nu kam tāds vīrietis vajadzīgs? Labi vien ir, ka nav piedāvājis precēties, mazākas galvassāpes šķiroties.

 2. Bet taisnība ir … un ja negrib precēt, tad jau nav arī kā savienība riktīgi … jo nevar būt tā, ka mīl no visas sirds un precēt negrib. Muļķības, tas viss ir tikai atrunas. Jo ja nav precēti, tad vienmēr ir atpakaļ ceļš…

 3. manam ir arguments tas par to naudu un par to, ka tas esot tikai ķeksis dokumentos. bet man tāa gribas! man gribas kleitu un tā lai visi draugi piedalās. zinu, ka tas ir daudz naudas jautājums, bet kapēc tad citi var bet mēs nē? esam kopā nu jau 8 gadus.

 4. tik nesaprotu, ko visi ta iespringusi uz precesanos. Ja gribas, tad ok, bet nevajag tak domat, ka tas ir lielais merkis pilnigi visiem. Ja paskatos draugu lokaa, visi 30 gadnieki un pari, precejusies ir viena, vel paris ir skirusies. Nu nav musdienu sabiedriba ta vairs norma.

 5. Man arī zināmi tādi, kas ir kopā, nav precējušies, ir bērni un skandina ka viņiem kāzas nevajag, ka tāpat labi. Bet, kad piedzeras, tad raud, ka viņu nebildina, ka viņa gaida un gaida un cer vēl arvien.

 6. TIESI TAA. UN JO ATRAAK PAMETISIET TAADU SLAMPU PRETEKLI, JO ATRAAK SATIKSIET SAVU ISTO. NO PIEREDZES SAKU.

 7. kaadas mulkiibas hmm tu runaa. preceshanaas ir VIENMEER BIJUSI UN BUUS UN IRR TOPAA, jo taa ir NORMALLI, NEVIS otradaak

 8. nez, nez, Lv puse bernu dzimst arpus laulibas, statistika vien liecina, ka laulibas vairs nav passaprorama norma pilnigi visiem.

 9. Cilvēki, kas patiešām nevēlas precēties, jo laulības un kopdzīve nav viņiem, ir, labi, ja 1 no 10. Visos pārējos gadījumos nelaulāšanās ir tikai un vienīgi nevēlēšanās uzņemties atbildību un necieņa pret savu partneri, tiklab kā no vīriešu, tā sieviešu puses.
  Atrunas par naudu – muļķības! Ja labi grib un nolūki ir nopietni, skaistas kāzas var sarīkot par ļoti nelielām summām. Protams, ja vajag putukrējuma tortes kleitu, limuzīnu, desmitu desmitiem viesus, viesu namus jeb, atzīstiet godīgi, kāzas, lai izrādītos, tad nu maciņš būs jāver labi plaši vaļā. Vēlme pēc izrādīšanās vairāk ir sievietēm, un daudzas apprecas tieši šīs izrādīšanās dēļ.
  Vīrieši nevēlas precēties, jo viņiem ir ērti – viss ir, kas precētiem, tikai atbildības nav un daudzi iedomājas, ka tad var brīvi seksot ar citām. Bet viņu sievietes, kas patiesībā ir tikai piegulētājas, lepni bazūnē – nē, mēs neprecamies, tas nav moderni, mums nevajag, tas ir tikai papīrs utt., bet slepenībā raud un pārdzīvo, jo sirdsapziņa saka taisnību – nekas vairāk neesi kā gultasbiedrene.
  Tāpat arī akmentiņš sieviešu lauciņā – ir nopietns ņēmējs, bet pati nezina, ko grib. Ne pati ņem, ne vaļā laiž. Un reizēm pat vairāki ņēmēji eksistē paralēli.

 10. AIJA – Wft – tas bija taka bļāviens manā virzienā, vai iesprūduši taustiņi? 😀

 11. Sievietei
  Varētu padomāt, ka precēts vīrs apkārt neskraidīs… tāpat arī precētie brīvi sekso apkārt, atbildību neuzņemas utt.
  Nepietiek ar to vien, ka ir ielikts ķeksis papīros. Ir jābūt kaut kādai sajēgai par laulību jēgu, par atbildību ģimenē utt. Tiem, kuri to nesaprot, labāk tiešām dzīvot kopā tāpat un nesmērēt papīrus, lai, piemēram, pēc pusotra gada šķirtos.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.