8 MULSINOŠI brīži GULTĀ – kad notiek tā, kā nebija plānots

Ak, cik uzbudinoši kaislīgas un apskaužami jutekliskas mīlas ainas superzvaigžņu izpildījumā mums piedāvā izcilie Holivudas režisori! Andželīnas Džolijas vijīgais un nevainojamais augums šūpojas vienā ritmā ar Antonio Banderasa vīrišķīgajiem gurniem, Skārletas Johansones pilnīgās lūpas seksīgi paveras saldkaislās elsās, un skaistule izliecas, uz austošās saules staru fona ļaujot mums saskatīt mazās pūciņas  uz viņas muguras.

Redzot šādas ainas, gluži nevilšus rodas neganta doma uzņemt kādu reālistiski skarbu mīlas ainu, kurā uz savu pirmo seksu satikušies divi mīlnieki, kas līdz šim iztikuši vien ar gājienu uz kino, restorānu un stīgu kvarteta koncertu. Vēl jautrāk varētu būt tad, ja mīlas priekiem pirmo reizi slūžas tiek vērtas pēc ballītes, kur lietots arī kāds stiprāks dzēriens. Piedāvājam populārako pirmā mīlas akta misēkļu sarakstu, kuru droši vari arī papildināt.

Pilnīgi nejēdzīgs ritms. Tā jau runā, ka deja ir horizontālo vēlmju vertikāla izpausme. Novērtējot viņa lielisko spēju šūpot gurnus dejas ritmā, tu pieņem, ka viņš būs arī satriecošs mīļākais.  Un tev var nākties smagi vilties. Iespējams, ka seksā viņam patīk pavisam cits ritms un nepavisam ne tas vienmērīgākais. Jūsu iegurņi neritmiski sitas. Kad šķiet, ka esi jau veiksmīgi pielāgojusies, tiek mainīta poza un viss sākas no gala.

Smieklīgas skaņas. Kaili ķermeņi saskaroties izdala skaņas un nereti arī nepieklājīgas. Jūs abi esat mazliet mitri un noguruši, un te vienā brīdī tas notiek. Smieties? Raudāt? Tu ceri, ka viņš taču nepadomāja, ka tu tiešām to izdarīji… Bet varbūt tu padomāji, ka to izdarīja viņš? Katrā ziņā romantiskās filmās taču tā nenotiek!

Viņam smird elpa. Izrādās, ka tavs jaunais mīlnieks ir kaislīgs skūpstītājs, bet… viņa elpa nelabi ož, un tu visvisādi centies izvairīties no kaislīgo lūpu gūsta. Galu galā tas kļūst par tavu lielāko uzdevumu. Un kā elpa smaržo tev? Domāšana par to kļūst par tavu otro šā brīža uzdevumu.

Vaksings ir rīt, bet sekss šodien. Tā nu gadījies, ka viņa skavās pirmo reizi iekrist tieši šovakar tu nebiji plānojusi. Atraidīt? Bet esat taču ļoti dabiski līdz šādam iznākumam nonākuši un atteikums būtu gluži kā pliķis sejā. Bikini vaksings tikai rīt, tāpēc tu lūdz visus svētos, lai viņš īpaši daudz tur lejā nešiverētos un nelūgtu tev parādīties viņa priekšā kailai mēnesgaismā.

Alkohols dara savu. Un te nu mēs varam izdalīt četrus lielus apakšpunktus.

Pirmais – neatliekama un pat vairākkārtēja vajadzība uz tualeti seksa laikā. Ko lai dara? Ārprāts, kā gribas! Vai tagad būtu labi visu pārtraukt un skriet iztukšot pilno pūsli? Laikam jau ne, un tu ar samiegtām acīm izmisīgi centies noturēt to visu iekšā un pasteidzināt vīrieša kulminācijas brīdi.

Otrais punkts – slikta dūša. Pēc straujas un kaislīgas virpināšanās pa gultu organisms tev signalizē, ka šovakar laikam būsi iedzērusi par daudz vai lietojusi dzērienus nepareizā secībā. Tādā gadījumā galvenais ir pagūt līdz tualetei laikā.

Misēklis numur trīs. Tu vai viņš seksa laikā vienkārši aizmiegat. Vēlamākais variants varētu būt tāds, ka izslēdzaties kopā, bet kas tev deva. Viņš aizmieg tieši uz tevis. Pats neveiklākais brīdis gan vēl ir priekšā. No rīta tu neesi īsti pārliecināta, vai viņš maz zina, kas noticis, un kā īsti izturēties. Kā seksīgai kaķenītei laiski žāvāties un staipīties, raidot neķītrus rīta skatienus, laikam būtu muļķīgi, jo galu galā taču gandrīz nekas nenotika.

Ceturtais misēklis. Viņš īslaicīgi kļuvis impotents. Viņa vīrietības lepnums alkohola iespaidā sakautrējas un atsakās šovakar jebkādi izpausties. Un tev neatliek nekas cits kā saprotoši un uzmundrinoši teikt, ka tas jau nekas – satraukumam nav pilnīgi nekāda pamata, seksu šodien tev itin nemaz negribējās. Un tie ir salti meli.

Jāpiebilst gan, ka visi šie misēkļi ir pārvarami un nebūt neattur mūs nodoties mīlas priekiem ar sākotnēji neveiklā seksa partneri vēl un vēlreiz. Gribas uz tualeti? Aizej un apsoli pēc tam kompensēt mazo pauzīti. Atskanējis mulsinošs pļurkš, viņa vēderam pieskaroties tavam? Drīksti arī paķiķināt. Patiesību sakot – tā ir dzīve, un  bieži vien spēja par to visu gluži vienkārši pasmieties ļaus tev nepalaist garām lielisku seksa partneri vai pat dzīvesbiedru.

6 komentāru
  1. Bilde ir mezonigi keceriga, pie tam, sitas onka biku izskatas pec Dr. Haus’a (tikai bez bardas) un tas, savukart, jau aizskar manas svetakas jutas!!! 😉

  2. :))) neveikls brīdis ir arī tad, kad viņam Viņš ir tik maziņš, ka tu nesaproti, vai vispār Tur Kas notika, vai arī – to pilntiesīgi var uzskatīt vienkārši par pamīcīšanos :)))

  3. Saka jau, ka dzimumlocekļa izmēram neesot nozīme. Laikam jau ir…domāju traģiskāks variants būtu, ja brašulis izvilktu no biksiņām kaut pabrangāku. Mūc nu!

  4. Daļa nav apmulsuma brīžu, bet vienkārši nepatīkami, kas jālabo, piem., smaka no mutes…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.