8 lietas, ko TURĪGĀS sievietes dara ATŠĶIRĪGI no pārējām

Ir sievietes, par kurām šķiet – nauda tās pati atrod. Kādēļ tā? Ko viņas dara atšķirīgi no pārējām? Izrādās – viss sākas ar pareizo dzīves uztveri un skatu uz apkārt notiekošo.

VIŅAS REDZ MĒŖKI UN KONKRĒTI IET UZ TO. Jā, nevis iet pa ceļu ar domu, ka tad jau redzēs, kur ceļš aizvedīs, bet konkrēti zina vietu, kur grib nonākt, un attiecīgi arī izvēlās ceļu, pa kuru doties. Tāda pieeja dzīvei, viennozīmīgi, garantē lielākus sasniegumus. Nevis dreifēt pa dzīves jūru, bet stūrēt savu laivu konkrētā virzienā.

VIŅAS DOMĀ LIELAS DOMAS. Tu nevari dzīvē gūt lielus sasniegumus un iegūt pietiekamu finansiālo labklājību, ja nedomāsi par to. Ja gribi labu darbu, atlasi vislabākās vakances, ja gribi labu izglītību, stājies vislabākajā augstskolā. Ja gribi lielas lietas, domā lielas domas. Attiecīgi izvirzi mērķi un dodies uz to. Tas ir tevis pašas labā – tātad, viennozīmīgi, ir tā vērts.

VIŅAS DOMĀ ILGTERMIŅĀ. Tā ir būtiska panākumu atslēga. Vienkāršs piemērs no dzīves – pērkot jaunu automašīnu, ir vērts pielikt nedaudz vairāk naudas, un nopirkt tiešām jaunu automašīnu, nevis lietotu, kas pēcāk bieži jāremontē. Ilgtermiņa skats uz dzīvi un lietām, kas norisinās, ir pats būtiskākais. Dzīvot šodien un tagad ir labi, bet vēl labāk ir zināt, ka arī rīt un parīt tev būs labi.

VIŅAS PAR SEVI DOMĀ VISPIRMS. Turīgās sevi ir nostādījušas pirmajā vietā. Sevi, savus tuvākos, savu ģimeni. Un tā tas ir vienmēr, neatkarīgi no situācijas. Jā, viņas nereti iesaistās labdarībā un palīdz arī citiem cilvēkiem, bet nekad neaizmirstot par sevi, savu labumu. Un, ja tā labi padomā – kas gan par tevi gādās, ja ne tu pati?

VIŅĀM IR VIENALGA, KO CITI PAR VIŅĀM DOMĀ. Domāt par to, ko citi par tevi domā, un vēl uztraukties par to ir lieki. Tas tikai atņem laiku un enerģiju. To laiku un enerģiju, ko tu varētu ieguldīt daudz produktīvākās lietās. Nu kaut vai jaunu ideju ģenerēšanā un jaunu līdzekļu piesaistē.

VIŅĀM PATĪK TAS, AR KO VIŅAS NODARBOJAS. Jā, tā tas tik tiešām ir. Reti ir sastopami cilvēki, kas ieguvuši labklājību nodarbojoties ar kaut ko, kas viņiem vienkārši sakot riebjas. Ar riebjas tālu tikt nevar. Taču, ja darīsi to, kas tev patīk, vai vēl labāk – kas ir tava kaislība, panākumi ir garantēti, turklāt parasti tieši tad arī atveras visas durvis un tik dažādie ceļi pa kuriem virzīties uz priekšu.

VIŅAS PIEŅEM IZAICINĀJUMUS. Turīgās sievietes bieži vien nebaidās riskēt, pieņemt izaicinājumus, uzsākt jaunas lietas un jaunus projektus. Viņas zina – naudai patīk kustība, tā nemīl ilgi sēdēt vienā vietā. Tā jāliek lietā, lai tā spētu vairoties un augt. Jauni izaicinājumi atver jaunas durvis, jaunas iespējas un nereti garantē arī jaunus panākumus. Un tādēļ taču mēs dzīvojam, lai attīstītos un augtu, vai ne?

VIŅAS NEUZSKATA, KA NAUDA IR ĻAUNUMS. Nauda nav slikta un tā nebojā cilvēkus – tāda ir turīgo cilvēku pārliecība. Viņiem nauda ir instruments, ar kura palīdzību var dzīvot labi, skaisti, interesanti un aizraujoši. Vai tad tas ir slikti? Nauda atver durvis, ļauj īstenot sapņus, paver jaunas iespējas. Tātad – tā ir viena no būtiskām labas dzīves atslēgām. Turīgās to zina, tam tic un pēc tā arī vadās dzīvē.

 

10 komentārs
 1. Un ko tad. vidusmēra sieviete par sevi nedomā? Nemīl, nerūpējas un viņai nav mēŗku?! Ha! Nejau visiem pašmērķis ir nauda!

 2. Man nav naudas tik daudz cik gribētos. Godīgi izlasot un paskatoties uz sevi, ir tā, ka šis tas no šī man trūkst 🙁

 3. Piemērs par jaunas automašīnas iegādi noteikti nāk no neturīgiem avotiem. Turīgas sievietes skaidri zin, ka jauna mašīna zaudē 10-15% savas vērtības brīdī, kad tiek uzlikta uz ceļa. Tāpēc iegādājas mazāk zaudējumus nesošu mašīnu par labāku cenu, kas ir 2-3 gadus veca.

 4. Automašīna zaudē 21% no vērtības izbraucot no salona.
  Jaunu auto pērk tās, kurām naudu nemaz nav jāskaita, tās, kuras pašas pelna arī seko līdz cik tas ir izdevīgi un vai nepieciešams.
  Ps – labāk braukt ar vecāku mersedesu kā ar jaunāku kia, opeli un vēl sazin kādu mazauto, kuri Latvijas ceļiem vienkārši nav piemēroti.

 5. Es cenšos ņemt jaunu vai ļoti mazlietotu mašīnu, lai savus gadus 5 man par to nav jādomā – tas atmaksājas!

 6. Un vēl viens svarīgs punkts – turīgas sievietes nekad nelasa šāda tipa rakstus. 😉

 7. Dinijai – bet turīgajām jau nav jālasa! Viņām jau šīs patiesības nevajag 🙂 Mums vajag…

 8. Principā piekrītu. Nevis tā ka 100% vienmēr tā ir, bet tā, ka ir vērts šo un to pašai sev pārcilāt un izvērtēt. …

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.