7 vīrieši par to, kas viņiem visvairāk patīk savās sievietēs

Tavs portāls espati.lv nolēma uzspēlēt kādu spēli, aptaujājot vairākus vīriešus. Spēles noteikumi ir ļoti vienkārši. Mēs jautājam, kas viņam visvairāk patīk viņa mīļotajā, bet viņš atbild to, kas pirmais ienāk prātā. Lasi tālāk un uzzini interesantākās atbildes.
„Viņa vienmēr ir priecīga mani satiekot. Pat tad, kad esmu nikns vai norūpējies, redzot viņas smaidu, es nevaru nesmaidīt pretī”, Andris, 29 gadi.
 „Manai draudzenei ir ļoti laba gaume, un viņas izdoma mani nebeidz pārsteigt. Ja mēs vakarā kaut kur izejam, es noteikti zinu, ka viņa būs vislabāk ģērbtā sieviete kompānijā”, Armands, 32 gadi.
„Es esmu bijis kopā ar patiešām daudz meitenēm, bet manējā gultā ir vislabākā, tāpēc man nevajag nevienu citu”, Ringolds. 25 gadi.
„Tas var izklausīties dīvaini, bet vislabāk man viņā patīk tas, ka mums piemīt vieni un tie paši netikumi. Mums abiem patīk uzpīpēt, ilgāk pagulēt no rītiem, ēst gultā un netērēt vienīgo brīvdienu, beržot dzīvokli. Iepriekšējā draudzene man visu laiku par kaut ko pārmeta, bet ar pašreizējo manas attiecības ir harmoniskas”, Intars, 31 gads.
„Ass prāts un intelekts. Lai gan apgalvo, ka gudrība un skaistums vienā sievietē ir neiespējama kombinācija, mana sieva pierāda pretējo. Citi vīrieši viņu respektē un neatļaujas aiz muguras izteikt neķītras piezīmes”, Sandris. 33 gadi.
„Mana draudzene ir krieviete, tas arī man visvairāk viņā patīk. Latvietes nav tik temperamentīgas un priekš manis ir par mierīgu”, Juris, 29 gadi.
„Mēs ar sieviņu esam kopā jau 13 gadu. Esmu pārliecināts, ka reti kura varētu mani izturēt tik ilgu laiku, tāpēc to es viņā vērtēju visaugstāk”, Jānis, 35 gadi.

10 komentārs
  1. Kādas atbildes diez būtu meitenēm – manam draugam ir daudz naudas un lexus, tapēc viņš skaists un izskatās par 30 gadiem jaunāks nekā ir patiesībā ?:D:D:D

  2. Kā tad, kā tad, nez cik draugiem tad ir tie lexusi? Bet nenoliedzami, lexus nav nekāds netikums 😀 Man vislabāk patika par tiem netikumiem, nav vienam otru jāzāģē par drupaču gultā vai matu uz vannas istabas grīdas.

  3. Pie šitā te nāk prātā viena nesmuka anekdote par kāda veiksmīga maksķernieka nesmuko sievu, bet tālāk nekomentēšu 😀

  4. Baidos, ka te dažai labai ausis novītīs 😀 Bet nu lai iet!
    Divi draugi – lieli copētāji pie ezera satiekas, abi nav ilgi redzējušies. Viesn saka, ka beidzot apprecējies. Otrs min visādus iemeslus, kāpēc tas tā noticis – droši vien baigo skaistā? -Nē, briesmīga. -Nu tad labi ēst taisa. – Ne tuvu, nevaru iēest pilnīgi neko no pagatavotā. – Vizmaz bagāta? – Ne sūda, plika un nabaga…
    Bet nobeigumu es tomēr nevaru saņemties uzrakstīt, nobanos mani te vecenes 😀

  5. ieliec rupjo vārdu vietā “kalvīts” vai “pī” vai ko citu – vizmaz kaut kā beigas uzzināt 😀

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.