7 SEKSA POZAS, no kurām VIŅŠ NESPĒJ atteikties

Seksa pozas šķiet ir tēma, kas ir neizsmeļama, to variācijas – simtiem un pat tūkstošiem. Mēs sievietes parasti uzskatām, ka vīriešiem patīk eksperimenti un visdažādāko jaunu un neparastu pozu izmēģināšana. Jā, viņiem tas tiešām patīk, taču arī viņiem ir tādas seksa pozas, kas ierindojušās iecienītāko un tīkamāko seksa pozu topa augšgalā. Kādēļ? Tādēļ, ka šīs ir pozas, kurās viņš zina – labsajūta garantēta, turklāt ne tikai viņam vienam, bet arī tev… Iepazīsties – 7 vīriešiem vistīkamākās seksa pozas! Saskaiti – cik no tām ir arī tavas mīļākās? Varbūt jums ir vairāk kopīga, kā biji iedomājusies?

POZA NO MUGURPUSES – SITUĀCIJAS NOTEICĒJS IR VIŅŠ
Nu, protams, sunīšu jeb doggie style poza šķiet ir viena no vīriešiem vistīkamākajām. Un ko tur ko liegties – tā taču patīk arī mums pašām – vai ne? Poza, kurā tu esi pakļauta viņam pilnībā. Un viņam tas patīk. Tā ir poza, kurā ir visvairāk no kaut kā pirmatnēja un pat dzīvnieciska, laikam jau tieši tādēļ – tik ļoti uzbudinoši. Galvenais – ļaujies notiekošajam, ļaujies viņa kontrolei un vadībai, tieši tad arī sasniegsiet to, ko spēj dot šī seksa poza! Psihologi apgalvo, ka šī poza ļaujot vīrietim izjust savu spēku un paspodrināt ego… Lai jau viņam tiek – vai ne? Mēs pašas – vienkārši izbaudām!

MISIONĀRU POZA AR UZLABOJUMIEM
Tiem, kuri apgalvo, ka misionāru poza ir novecojusi un garlaicīga, izrādās nav taisnība, jeb drīzāk – nav izdomas. Nu kura poza gan ir ērtāka un abiem tīkamāka, kā vecā labā misionāru poza? Protams, nelieli uzlabojumi un kripatiņa izdomas derēs arī šoreiz. Izrādās, ka misionāru poza, kurā tiek izmantoti spilveni zem tava dibena, ir viena no viņa iecienītākajām seksa pozām. Kādēļ? Atbilde vienkārša – šādā veidā tu esi viņam pilnībā pieejama, un jā – atkal viņš ir noteicējs! Tavs uzdevums – kājas plati vaļā un izbaudi notiekošo! Viņam – paveras gan labs skats, gan arī iespējas izmantot savas rokas un sagādāt tev lielisku sajūtu brīžus. Ļauj viņam darboties un baudi!

TU – SITUĀCIJAS NOTEICĒJA
Jā, ne vienmēr tev ir ļauts baudīt un neko nedarīt. Šī ir poza, kurā galvenā noteicēja un aktīvais elements esi tu. Jātniece jeb tu augšā poza ir viena no vīriešu visiemīļotākajām. Uzmini – kādēļ? Protams, pirmkārt, tas ir lieliskais skats, kas viņam nepārprotami paveras šīs pozas realizēšanas laikā… Nu tver viņi pasauli ar acīm, tā tiešām ir. Mūsu uzdevums – būt skaistām, atbrīvotām, iejusties lomā un no sirds izbaudīt notiekošo. Jo vairāk atbrīvosies, jo lielāku baudu viņš (un arī tu pati) gūs. Otra lieta – esi aktīva un ņem situācijas kontroli savās rokās! Šoreiz atļauts ir viss, kas tev pašai patīk – kusties tieši tā, kā jūti, un zini – viņš gūs baudu jebkurā gadījumā.

AČGĀRNĀ JĀTNIECE
Nu lūk – atkal situācijas noteicēja esi tu. Viņš – slinko un bauda! Protams, ka tieši šāds salikums ir viņam tīkams, un šī ir viena no viņa tik mīļajām seksa pozām. Ačgārnā jātniece ir poza, kurā tu atrodies ar skatu uz viņa pēdām, savukārt viņam paveras lielisks skats uz tām tava ķermeņa zonām, kuras parasti uzrunā ikvienu vīrieti – tavu pēcpusi. Tavs uzdevums – būt atbrīvotai un kustēties tieši tā, kā pati jūti par vajadzīgu. Viņš – baudīs skatu un visu procesu. Šī ir poza, kas, protams, lieliski kombinējas ar jau iepriekš minēto klasisko jātnieces pozu. Vienu vārdu sakot – sagādā viņam slinkošanas un baudīšanas reizi – izdari visu tu, un tici – viņš to atcerēsies.

69 + 1 POZA
Jā, šī poza laikam ir tā, kas komentārus neprasa – tā viennozīmīgi ir viņa mīļāko pozu augšgalā. Taču, visas, kas izmēģinājušas šo maģisko skaitļu vārdā dēvēto seksa pozu, zina, cik ļoti neparocīga un pat varētu teikt – neērta – ir šī padarīšana. Izrādās, ka visu šo procesu, kas abiem spēj sagādāt tik daudz baudas, var padarīt ērtāku un līdz ar to vēl patīkamāku. Izmēģiniet pozu 69, taču dariet to guļot uz sāniem viens otram pretim. Šādā veidā varēsiet izmēģināt likt pie darba arī savas rokas, kas patiks gan tev, gan viņam! Katrā ziņā – ir vērts ļauties eksperimentiem, lai uzzinātu, cik daudz var sniegt šo skaitļu kombinācija dzīvē.

STĀVOT KĀJĀS + SPOGULIS
Tas, ka vīrieši pasauli tver ar acīm, skaidri parādās arī šajā gadījumā. Piedāvā viņam pozu, kuras laikā viņam tiek dota arī iespēja vērot visu notiekošo spogulī… Vislabākajā gadījumā tā ir poza kājās stāvot, kurā tu esi atspiedusies ar rokām pret spoguli un noliekusies uz priekšu, bet viņš darbojas no aizmugures. Atkal – situāciju nosaka viņš, bet tu – atbrīvojies, ļaujies un baudi procesu! Šī ir viena no pozām, kuras viņi ierindo savu iecienītāko augšgalā, un jāatzīst – tā tiešām ir izmēģināšanas vērta!

UZ KRĒSLIŅA
Apsēdini viņu krēslā un lec iekšā klēpī! Poza, kurā ir vistuvākais iespējamais gan ķermeņu, gan acu kontakts. Te situāciju, toni un tempu nosaki tu! Poza, kura iespējama jebkur – un kādēļ gan ne, piemēram, virtuvē uzreiz pēc (vai pirms) vakariņām? Pārsteidz viņu, jo tici – tieši to viņš gaida, un tieši tādēļ šī ir poza, kas ierindojas viņa iecienītāko topā! Ja vēlies vēl iespaidīgāku rezultātu, pirms lec iekšā klēpī, ļauj viņam sēdēt un vērot to, kā tu izģērbies… Gluži kā filmās, vai ne? Un – kādēļ gan nē?

7 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.