7 populārākās matu tendences 2023. gadā

https://www.istockphoto.com/

Ja šogad esat plānojis mainīt savu izskatu, jūsu frizūra varētu būt īstā lieta ar ko sākt. Tā kā jūsu mati ierāmē jūsu seju, tiks pamanīts viss, ko ar tiem darāt — pat vismazākās izmaiņas.

Protams, dažas izmaiņas ir pastāvīgākas nekā citas, tāpēc pārliecinieties, ka frizieris zina visus aktuālākos toņus un griezumus, kuri piestāvēs tieši jums.

Tā kā balvu pasniegšanas sezona jau iet uz priekšu, 90. un 2000. gadu modes stili strauji attīstās, turklāt TikTok platformā cirkulē pietiekami daudz jaunu matu ideju, lai tās būtu mūža garumā, frizieri cenšas iegūt jaunas krāsas, griezumus un veidošanas tendences, kuras tikai lūdz izmēģināt.

Šeit espati.lv, sadarbībā ar nozares speciālistiem, dalās ar to, kas 2023. gadā kļūs ar hītu, kā arī iesaka padomus kā iegūt šādu izskatu mājās vai salonā.

Stikla mati

Ja 2022. gads bija saistīts ar mirdzošu stikla ādu, 2023. gads kļūs par stikla matu gadu — padomājiet par īpaši spīdīgām, gandrīz slapja izskata šķipsnām neatkarīgi no tā vai tās ir atglaustas atpakaļ vai vienkārši veidotas gludas un taisnas.

Līdzīgi kā stikla ādai, mitrums ir galvenais, lai iegūtu šo izskatu, tāpēc šādus matus vislabāk ir iegūt no iekšpuses, barojot matus ar mitrinošiem līdzekļiem. Tomēr kopšana ar to nebeidzas, vismaz ne tad, ja meklējat savus spīdīgākos, stiklīgākos pavedienus. Katru reizi, kad mitrinat seju un ķermeni, ieeļļojiet arī matus.

Siltie toņi

Kopumā pagājušajā gadā matu krāsa piedzīvoja sasilšanas tendenci un šīs vara, dzintara un rūsganās krāsas nokrāsas neliecina par kādām būtiskām izmaiņām.

Mēs turpināsim redzēt siltos toņus matos — siltus izgaismotus, brūnus, vara toņus un “dabisku rudmati. Izvēloties pareizo matu krāsu, līdzīgi kā grimu, viss ir atkarīgs no jūsu ādas toņa un no tā vai varat tikt galā ar noteiktiem sarkaniem toņiem. Lielākā daļa silto toņu ir lieliski piemēroti visiem ādas toņiem, taču daži sarkanie toņi var nebūt universāli.

Taisni griezumi

Neasi matu griezumi atgriežas. Iespējams, ka tas lielā mērā ir saistīts ar veselīgu matu kustību, ko mēs redzam matu krāsu tendencēs. Tumšāki/siltāki mati vienmēr izskatīsies “veselīgāki”, tāpēc cilvēki izvairās no pakāpeniskajiem griezumiem.

Īsais, strupais bobs pārņem modes pasauli. Šo izskatu var redzēt uz sarkaniem paklājiem, kas veidoti taisni un joprojām griežas tāpat kā matu sasukājumi.

Strups bobs vai garāks taisns griezums ir gandrīz tikpat tuvu stilam, kāds ir vienā griezumā un der visiem. Cirtaini vai taisni mati — biezi vai plāni — ikviens var saviļņot ar šo izskatu. Šis izskats ir diezgan universāls un tas liek plāniem matiem izskatīties nedaudz pilnīgākiem.

Visu formu un izmēru copes

Sākot no 20. gadsimta 60. gadu stila šinjoniem līdz 20. gadsimta iedvesmotiem dzelkšņiem. Augstas copes būs 2023. gada frizūra.

Neatkarīgi no tā vai jums patīk stingrākas un gludākas frizūras vai nedaudz brīvākas un nekārtīgākas, jūs atradīsiet daudz pamācību, ko izmēģināt.

Pixie griezums

Bobs noteikti ir populārākais vasaras stils, tomēr Pixie griezums patiešām pacels lietas uz nākamo līmeni. Pixie griezumi ir bijuši un arī turpmāk būs ļoti pieprasīti. Milzīgs iedvesmas avots šim griezumam ir Megija Rodžersa.

Atceltais, slāņveida griezums ir modernāks klasiskā Pixie griezuma veids. Tas prasa minimālu stilu un izskatās labi gandrīz jebkurai sejas formai.

Jūs varat ieveidot matus, izmantojot pomādi vai tekstūras pastu, lai iegūtu pop-panka iedvesmoto izskatu.

Slapju matu efekts

No Kimas Kardašjanas līdz Bellai Hadidai un Džennai Ortegai – slapju matu izskats ir visur. Šis stils izskatās lieliski jebkuram gadījumam. To var nēsāt gan kā izsmalcinātu gan brīvāku un nekārtīgāku.

Lai gan varētu šķist, ka šo matu efektu ir grūti iegūt, īstenībā viss ir pavisam vienkārši. Uzklājiet mitriem matiem putas vai želeju, tālāk izžāvējot produktu ar fēnu. Beigās nostipriniet matus ar matu laku.

Piesātināta brunete

Izvēloties piesātinātāku toni, jūs savam izskatam pievienosiet dziļumu un dimensiju. Lai iegūtu piesātinātu brunetes krāsu, ir svarīgi izvēlēties pareizo toni, kas papildina jūsu ādas toni un dabisko matu krāsu.

Vai neesat pārliecināts, kurš tonis jums ir vislabākais? Ja jums ir silta vai olīvu āda, izmantojiet brūnus toņus ar sarkanu nokrāsu. Ja jūsu ādai ir vēsāki toņi, izvēlieties brūnu ar zeltainu nokrāsu.

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.