7 pazīmes, kas liecina – tev TRŪKST laba SEKSA!

Jau kopš seniem laikiem sekss ir būtiska cilvēka dzīves sastāvdaļa ne vien dzimtas turpināšanas nolūkos, vai baudas gūšanai, bet arī, kas ir ļoti svarīgi – kvalitatīvs sekss, tā ir atslēga uz lielisku izskatu, apmierinātību ar sevi un vienkārši labu pašsajūtu. Lai gan cilvēki ir ļoti dažādi, un nav iespējams apgalvot, ka sekss ir vienlīdz svarīgs visiem, tomēr ir pazīmes, kas liecina par to, ka iespējamais to cēlonis ir tieši seksa trūkums! Šoreiz espati.lv ir apkopojis tās septiņas pazīmes, kas visai droši var norādīt uz to, ka tev trūkst kvalitatīva un regulāra seksa! Kāda no šīm pazīmēm ir attiecināma arī uz tevi? Tad zini – viss, kas tev nepieciešams, ir SEKSS!
 
Tev ir depresīvs garastāvoklis. Depresīvs garastāvoklis, kas parādās arvien biežāk, turklāt tas notiek bez redzama un būtiska iemesla (tavā dzīvē viss šķiet vairāk vai mazāk kārtībā) var liecināt par to, ka tev gluži vienkārši ir kvalitatīva seksa trūkums! Tas taču ir visiem zināms, ka seksa laikā uzlabojas garastāvoklis – sekss ir pozitīvu sajūtu lādiņš, un tā trūkums spēj cilvēku padarīt depresīvu un ar dzīvi neapmierinātu, lai gan visādi citādi dzīvē viss ir kārtībā. Seksa laikā cilvēks gūst ne tikai fizisko, bet arī psiholoģisko apmierinājumu – organismā izstrādājas tā saucamie endorfīni, kas pēc savas būtības ir ķīmiska viela, kas rada eiforijas, laimes un apmierinājuma sajūtu. Turklāt tieši endorfīni ir tās vielas, kas ir galvenās depresijas ārstēšanā. Kvalitatīvs un regulārs sekss spēj cilvēku nodrošināt ar pozitīvu garastāvokli un gaišāku skatu uz dzīvi un apkārt notiekošajām lietām!
 
Tevi moka bezmiegs. Grūtības iemigt, bezmiegs, dažādu domu šaudīšanās pa galvu un nespēj atslēgties no dienas gaitā rastajām emocijām – tās var būt kvalitatīva seksa trūkuma pazīmes! Ne velti no vecvecāku zinību lādes ņemtie apgalvojumi par to, ka nav labāku miega zāļu par kārtīgu un kvalitatīvu seksu, ir svarīgi, lai tos ņemtu vērā. Izrādās, ka izskaidrojums ir visnotaļ vienkāršs un medicīniski pamatots – kvalitatīva seksa laikā mūsu organismā palielinās hormona oksitocīna līmenis. Šis hormons ir tas, ko mēdz dēvēt arī par mīlestības hormonu un tas ir vienlīdz būtisks visām dzīvām būtnēm. Oksitocīna līmeņa paaugstināšanās ietekmē mēs kļūstam apmierināti, relaksēti un laimīgi – tā ir atslēga uz dziļu un kvalitatīvu miegu.

 
Tu pastāvīgi esi neapmierināta ar sevi. Tev šķiet, ka visi citi ir labāki par tevi, gudrāki par tevi un, protams, arī skaistāki par tevi. Neapmierinātība ar sevi, ar savu izskatu, uzvedību un visu, ko dari, var tiešā veidā norādīt uz mīlestības un seksa trūkumu! Seksologi apgalvo – kaislīgs, regulārs, kvalitatīvs un baudu sniedzošs sekss ir labākās zāles, lai iemācītos iemīlēt sevi un justies labi. Ja no rīta tu māju pamet pēc kaislīga seksa ar mīļoto vīrieti, kurš tev ir pateicis, ka esi vislieliskākā sieviete pasaulē – izdevusies diena ir teju vai garantēta (vismaz psiholoģiskajā līmenī)! Tā kā zini – ja neapmierinātībai ar sevi ir tendence aizvien augt augumā, labākās zāles ir labs sekss!
 
Tev šķiet, ka tava āda izskatās arvien pelēkāka. Āda kļūst arvien pelēkāka, grumbiņu sāk šķietami palikt vairāk, tu neredzi vairs mirdzumu savās acīs, un spogulī redzamais attēls tev vienkārši šķiet netīkams – tās ir pazīmes, kas arī var liecināt par laba un regulāra seksa trūkumu! Pirmkārt tās ir saistītas ar tavu psiholoģisko stāvokli (skaties iepriekšējo punktu par neapmierinātības ar sevi un seksa saistību). Otrkārt, dažādos pētījumos ir pierādīts, ka sekss tiešā veidā spēj uzlabot mūsu izskatu! Seksa laikā aktivizējas un paātrinās asinsrite, kas atbildīga par barības vielu piegādi arī tavai ādai, turklāt tā laikā izdalās arī vielas, kas spēj padarīt mūsu ādas krāsu skaistu un vienmērīgu, ādu gludāku un grumbiņas mazāk redzamas. Pētījumu rezultāti rāda, ka sievietes, kas regulāri ar kvalitatīvu seksu nodarbojas divas līdz trīs reizes nedēļā, pēc trīsdesmit gadu vecuma izskatās jaunākas, kā tās, kuras piekopj atturīgu dzīvesveidu. Seksologi gan šo faktu skaidro ar to, ka seksuāli apmierināta sieviete izskatās labāk, jo viņa vienkārši tā jūtas! Laimes hormoniem ir liela nozīme – apmierinātai sievietei acis gluži vienkārši nevar nespīdēt!
 
Tev grūti uztvert jaunu informāciju un arī atmiņa pieklibo. Tev ir grūtības koncentrēties nepieciešamo darbu veikšanai, tev ātri aizmirstas dažādas lietas un fakti, tev ir grūtības uztvert un saprast daudz jaunas informācijas? Izrādās, arī šādas problēmas var liecināt par to, ka tev trūkst laba un regulāra seksa! Medicīniskais skaidrojums ir vienkāršs – seksa laikā asinsrites darbība cilvēka organismā sasniedz maksimālo robežu – sekss ir vislabākais asiņu dzenātājs (tāpat kā visdažādākās sporta nodarbības). Līdz ar to asinis tiek kvalitatīvāk piegādātas arī galvai un smadzenēm, kas savukārt nodrošina to labāku darbību, pateicoties tajās esošajam skābeklim un barības vielām. Ne velti ir teiciens – rīts gudrāks par vakaru! Ja esi nogurusi un nespēj koncentrēties, labāk pavadi mierīgu vakaru mīļotā cilvēka sabiedrībā, ļaujies kaislīgam un baudu sniedzošam seksam – no rīta galva būs skaidra, domas sakārtojušās un viss šķitīs daudz skaidrāks un saprotamāks!
 
Tu esi neapmierināta ar sava auguma parametriem. Krūtis pārāk mazas? Dibens un kājas pārāk lielas? Varbūt arī vēders nav gana plakans? Šīs ir pazīmes, kas liecina, ka neesi apmierināta ar savu ķermeni un tā proporcijām. Seksologi apgalvo, ka lielisks veids, kā to risināt ir ļauties labam un kvalitatīvam seksam, turklāt darīt to regulāri! Seksa laikā cilvēks mācās pieņemt savu ķermeni, iepazīt to un iemīlēt tādu, kāds tas ir. Turklāt, vai vari iedomāties labāku visa ķermeņa treniņu par kaislīgu seksu? Tātad labumi, ko gūsi no kvalitatīva un regulāra seksa, ir vairāki – pirmkārt, tu mācīsies pieņemt un iemīlēt savu ķermeņi, tu jutīsies arvien skaistāka, turklāt ķermenis kļūs arī arvien vingrāks, pateicoties regulārajiem treniņiem un lieko kaloriju sadedzināšanai!

Tu pastāvīgi esi stresa varā.
Stress, nomāks garastāvokli, grūtības iemigt un sirds dauzīšanās – tās ir būtiskas pazīmes, kas var liecināt par seksa trūkumu! Sekss ir cilvēka dabiska nepieciešamība, kas, netiekot apmierināta, var sākt par sevi likt manīt dažādos veidos. Turklāt, sekss ir arī vislabākās zāles pret stresu, kas radies jebkādu citu apstākļu dēļ! Te nozīme ir jau minētajiem endorfīniem, kas atbildīgi par mūsu labsajūtu, apmierinātību ar sevi, apkārt notiekošo un dzīvi kopumā! Regulārs un kvalitatīvs sekss spēj uzturēt mūsu veselību daudz labākā stāvoklī – kā fizisko, tā arī psiholoģisko. To būtu vērts ņemt vērā un izmantot!
 

12 komentārs
  1. Kā sievietes tiek zombētas, ka viņām nepieciešams sekss!!! Sekss ir nepieciešams vīrietim un tikai vīrietim, bet sieviete šajā procesā ir vai nu inkubātors vai izstrādājums, kurā novadīt vīrietī uzkrājušos lieko šķidrumu!

  2. MUĻĶĪBAS!! ir sievietei vajadzīgs sekss! Parunā ar ārstiem – visvisādas kaites sākas no tā, ka seksa nav – tīri ginekoloģiski! Paskaties, kas notiek ar vecmeitām!

  3. Mulkibas, normalam sievietem ir VAJADZIGS sekss! Nu varbut frigidam vecmeitam nav vajadzigs.

  4. Kāpēc uzreiz vecmeitas?
    Ir arī normālas, koptas, skaistas sievietes kurām nav seksa. Kā piemērs – es. Divus gadus iztieku jau. Ar kuru katru arī negribu kas pagadās, īsto vēl neesmu satikusi.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.