7 lietas, kurām VEIKSMĪGĀS NETIC

Ir veiksmīgas un mazāk veiksmīgas sievietes. Ir tādas, kas raujas vaiga sviedros, bet viņām nekad nekas nav gana labi. Un ir tādas, kas dzīvo vieglāk, bet tas nenozīmē vieglprātīgāk. Un viņām izdodas. Kādēļ? Jo ir lietas, kurām viņas netic un vienkārši neielaiž savā dzīvē.
 
DZĪVE IR GODĪGA. Būt veiksmīgai un laimīgai nenozīmē vienmēr iegūt visu, ko vēlies. Arī veiksmīgās reizēm negūst to, ko vēlas, jo dzīve tiešām nav godīga. Un kas par to? Galvenais ir zināt, ka esi izdarījusi visu, ko varēji, un, ja nebija lemts tam (kaut kam) piepildīties, māki to palaist un aizmirsti! Priekšā būs jaunas lietas un jauni izaicinājumi!
 
ES VISU KONTROLĒJU. Nav iespējams kontrolēt visu un visus, un veiksmīgās to zina. Veiksmes pamatā ir spēj pieņemt dzīves sagatavotos pārsteigumus, turklāt, skatoties uz to plašāk – reizēm no vienas ķibeles var sanākt daudz citu labu lietu! Tavs uzdevums ir pamanīt iespējas šķietami netīkamajās dzīves piedāvātajās tavu plānu korekcijās!
 
VISI MANI IENĪST/MĪL. Abas šīs pārliecības viennozīmīgi var dēvēt par indīgām tev un taviem panākumiem. Neviens cilvēks nav tik īpašs, lai visi viņu mīlētu vai nīstu. Veiksmīgās zina – ja dzīvosi vien ar domu par to, ko citi par tevi domā, tad tā arī nodzīvosi savu dzīvi to citu dēļ. Un vai tas ir tā vērts? To izlem tikai tu pati!
 
ES NEVARU. Nē, mēs neteiksim, ka nepastāv tāds vārdu savienojums „es nevaru”. Jautājums ir par to, cik ļoti tu šos divus vārdus ielaid savā dzīvē. Veiksmīgās izdara visu iespējamo un neiespējamo, pirms pasaka „es nevaru”. Citas sākumā pasaka „es nevaru”, palaiž dzīvēs piedāvāto iespēju garām, un pēcāk sāk domāt – varbūt tomēr bija vērts pamēģināt?
 
MAN IR KĀDAM KAS JĀPIERĀDA. Ja dzīvo ar domu, ka vēlies panākumus, lai kādam ko pierādītu, tad tu indē pati sevi un nedzīvo savu dzīvi. Patiesībā tu meklē laimi caur atzinību un novērtējumu. Vienīgais cilvēks, kuram tiešām vērts ko pierādīt, esi tu pati! Veiksmīgās to zina, un tamdēļ arī neķer kreņķi, ja kas nesokas, kā ieplānots.
 
ES BŪTU LAIMĪGA, JA VIEN… Ja vien būtu tievāka, strādātu labāk apmaksātā darbā, man būtu laimīga laulība, daudz bērnu utt. Veiksmīgās zina, ka panākumu un laimes pamatā ir spēj pieņemt sevi tieši tādu, kāda esi šajā brīdī. Protams, sevi ir jāveido un jāattīsta, taču nav jāiemin zemē dēļ vājajām pusēm. Tā vietā jākoncentrējas un jāizceļ stiprās!
 
ES ESMU PAR VECU. Neviens nekad nav par vecu, lai uzņemtos ko jaunu! Ja, gadiem ejot var kļūt grūtāk apgūt ko jaunu, grūtāk paveikt iecerēto, bet nekas nav neiespējams. Dzīve kopumā ir neparedzama, vienīgā drošā lieta ir tā, ka tu kļūsti vecāka ar katru dienu. Un – vai tāpēc mazāk laimīga? Izvēle ir tavā ziņā!

4 komentāru
  1. Ļoti labi pateikts par to “Es būtu laimīga, ja vien…” tas man liekas ir tipiski – mēs visu dzīvi gaidam nez kādas lietas un notikumus un domājam, ka pēc tam būs labāk, foršāk, tad tik dzīve sāksies utt. Bet kā nesākas, tā nesākas, dzīvojam taču šodien, un, ja nav labi šodien, tad – kad?

  2. Jā, un vēl trakāk ir, kad visu laiku domā – kad man būs tas un tas, tad tik dzīve sāksies… Un tā var visu dzīvi nodzīvot gaidot, nevis dzīvojot.

  3. Veiksmīgās no neveiksmīgajām galvenokārt atšķiras ar to, ka veiksmīgajām no sirds patīk tas, ko viņas dara un visā viņas saskata iespēju sev. Viņas mācās tāpēc, lai attīstītu sevi, strādā, lai arī attīstītu sevi un no attiecībām viņas arī tikai iegūst.
    Pamēģiniet dzīvot viegli, darīt lietas, kas sagādā baudu vai iemīlēt to, ko dariet un redzēsiet, arī jūs būsiet veiksmīgās sievietes. Tas ir tieši tik vienkārši, kā izklausās :).

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.