7 lietas, ko VEIKSMĪGĀS dara ATŠĶIRĪGI no pārējām

Viņas ir veiksmīgas, viņām viss padodas, viņas tiek ievērotas un novērtētas, un no malas šķiet – viņām vienkārši ir sasodīti paveicies. Un tomēr – vai tiešām tā ir tikai veiksme un dažādas dzīves piespēlētas sakritības? Vai varbūt tomēr tās, kuras dēvējam par veiksmīgajām, kaut ko dara citādi, kā pārējās?

Viņas mīl to, ko dara, un tic tam –
jo tikai tā var gūt panākumus. Ja tavs darbs tev nenes nekādas pozitīvas emocijas, visticamāk, tas tev nekad arī nenesīs ne panākumus, ne iespēju pakāpties pa karjeras kāpnēm, un pats galvenais – gandarījumu par paveikto. Lasi arī – 5 pazīmes, kas liecina – IR laiks MAINĪT DARBU un 5 situācijas, kad šķiet – MANAM darbam nav nekādas JĒGAS

Viņas necenšas būt perfektas –
jo zina, ka tas nav iespējams. Sevis šaustīšana par to, ka kaut kas nav izdarīts perfekti, tikai kavē panākumus. Taču tajā pašā laikā viņas zina, ka vienmēr ir jātiecas uz labāko, jo tikai tā ir iespējams neapstāties un sasniegt arvien vairāk.

Viņas ir laimīgi precējušās vai arī nav precējušās nemaz –
jo attiecības var gan virzīt, gan traucēt. Ja veiksmīgajai sievietei ir partnerattiecības, tad tikai tādas, kurās viņa gūst atbalstu un palīdzību. Ja tas nav iespējams, tad šīm attiecībām nav jēgas.

Viņas nebaidās riskēt, bet pat tiecas uz to –
bez riska nav panākumu. Risku viņas uztver kā sabiedroto, nevis ienaidnieku. Risks ir azarts un azarts piedod dzīvei citu asumu. Un – ja izdodas uzvarēt, tad prieks par paveikto ir dubults. Protams, vienmēr paturot prātā, ka ir jāzina riska robežas un jāsaprot – vienmēr uzvarēt nevar neviens.

Viņas māk veidot attiecības un šo mākslu izkopj –
jo tās ir visa pamatā. Būt veiksmīgai un nemācēt veidot attiecības ar līdzcilvēkiem, ir divas nesavienojamas lietas. Un tas ir darbs arī ar sevi – savām vājajām vietām un nelāgajām īpašībām. Lasi arī – Tavu PANĀKUMU atslēga – emocionālā saskarsme

Viņas māk nepazaudēt sevi –
jo citādi nav jēgas nekam. Dzīve nesastāv tikai no darba. Veiksmīgās sievietes to zina un vienmēr atceras. Nepazaudēt sevi ir māksla, kā darba jomā, tā arī privātajā dzīvē. Tu pati sev esi vissvarīgākā, neskatoties ne uz ko – vienmēr atceries to.

Viņas zina, ka zaudējumi iet roku rokā ar veiksmi un ieguvumiem –
jo tā vienkārši ir iekārtota pasaule. Tu nevari būt uz viļņa visu laiku. Būs kāpumi un būs arī kritumi. Tomēr – ja apzinies to, un esi tam gatava, kritumi nešķiet tik smagi. Veiksmīga sieviete zina, ka jāceļas un jāiet tālāk.

 
4 komentāru
  1. Izskatās, ka meitene tai` bildē veiksmīgi sev virsū uzgleznojusi krekliņu, tiesa dažuviet krāsa sāk iet nost :D.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.